{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+6
I znowu Alba objechany 2 razy, przy obydwu bramkach. Przy okazji rewanżu z Liverpoolem zostałem zminusowany za jego krytykę. Teraz to się potwierdza. Gość nie ma pojęcia o grze w obronie, a dla mnie boczny obrońca, który pokazuje swoją wartość jedynie w ataku jest nie do przyjęcia...
26 maj 2019 | 18:14
0
Wszystko bym wybaczył ale nie to że taki gamoń jak Gamejro strzela gole.I ta irytujaca melodyjka po bramkach-żenadka.
+11
Ot i cała barcwelona. Gdzie te pokraki do europy sie pchaja, sędziowie już nie pomogą w LM
26 maj 2019 | 18:58
mystico....GDZIE SIĘ TAKIE KURWY RODZĄ??????????
+5
Kurcze, chyba nadal nie mogą się podnieść po LM, no tak bywa, next time będzie lepiej :))))
26 maj 2019 | 11:10
+6
Co wy chcecie od tego Valverde? To nie jego wina, że ma jednego dobrego piłkarza w składzie.
26 maj 2019 | 09:55
-27
No cóż.Przynajmiej karaluchy mogą się pośmiać tam niżej,choć prawie ich nie słychać z trzeciego miejsca w tabeli.
26 maj 2019 | 11:00
+32
Ja śmieję się do teraz a nie jestem kibicem żadnej Hiszpańskiej drużyny. Barca okazała się frajerem tego sezonu,
26 maj 2019 | 13:43
-11
Przynajmniej mają mistrza znowu
26 maj 2019 | 09:48
+11
Nie rozumiem jak można twierdzić że real daleko w LM nie zajdzie bo jest var. Przypomnę że dzięki nieprawidłowości wskazanych przez sędziów na korzyść Barcelony to właśnie oni przechodzili do dalszych części rozgrywek,,, #NUREKSUAREZ. PSG
+6
Zwieńczenie sezonu w wykonaniu Barcelony to final CdR, poki nie zmienia trenera i przy okazji kilku graczy to na wiecej nie ma co liczyc, a juz jak wspomne sobie porazke na Anfield to mnie kur... ca lapie, jak mozna tak spaprac, taki sklad, taka przewaga a oni jak dzieci we mgle prowadzeni przez nijakiego Ernesto, czas na zmiany bo najblizsze lata w europejskich pucharach nalezec będą do BPL
26 maj 2019 | 08:11
+28
HAHHAHHAHAHAH Barcelona ssie
26 maj 2019 | 08:04
+32
Gratulacje dla Valenci.Valverde to pizda.
-7
A gdzie te tWoje druzyny? Jełopie tY kur wa!!!
26 maj 2019 | 19:23
Czyli tak jak Real ;)
-3
Czyli tak jak Twój Real ;)
26 maj 2019 | 00:46
+8
Messi jedynego gola zdobył jak swego czasu król ochłapów Marek Koniarek. Ten mecz to podsumowanie całego sezonu Barcy, a teraz śmiejcie się z Realu bo od nich różni was tylko mistrzostwo kraju co jak widać średnio ma się w hierarchii trofeów.
25 maj 2019 | 23:17
+118
No i zamiast trypletu został naplet 🙄
26 maj 2019 | 00:21
-37
Że niby LaLiga to naplet? W takmi razie rozumiem dlaczego w Madrycie przepierdalają ją już we wrześniu.
26 maj 2019 | 01:22
+60
Odejdzie Messi to zrozumiesz dokonale kolego.
26 maj 2019 | 00:36
-27
Zamiast wydrukowanej czwartej ligi mistrzów jest var.

Barca ma tytuł real ma wakacje.
26 maj 2019 | 00:47
0
I to taki malutki za wygranie ligi co jakoś wybitnym osiągnięciem nie jest :P
26 maj 2019 | 04:05
+16
Akurat w tym sezonie LaLiga była słaba strasznie. Pierwszy poważny rywal w Europie pokazał jaka Była Barca. Świetna na tle słabych ekip. Wygrała tytuł słabością rywali. Dokładnie tak samo jak PSG.
25 maj 2019 | 23:15
+16
Dobrze że ten Messi jeszcze gra bo to co się dzieje z Barcelona przechodzi ludzkie pojęcie. Jedyne groźne akcje to te w których brał udział Leo. No a nie było ich wcale tak dużo bo znowu Valencia zagrała kapitalnie. Na plus też Malcom i Vidal a reszta drużyny to porażka
25 maj 2019 | 23:06