Materiał dodany przez: totil 24 lis 2020 | 22:41
Materiał dodany przez: fanatic 24 lis 2020 | 22:57

0
Martin udowodnił, że zasługuje czasem na pierwszy skład kosztem zupełnie bezużytecznego Griezmanna.
24 lis 2020 | 23:44
0
Grizmann wielki napastnik za 120 milionów cechuje się marnowaniem 100% sytuacji w ważnych meczach i nie potrafi strzelać karnych na szczęście zarabia tylko +/- 20 mln
24 lis 2020 | 22:57
0
Barca całe siły oszczędza na LM :D
24 lis 2020 | 23:02
Niespodziewanie bardzo dobrze to wyglądało. Młodzi głodni gry.Dest super, Braithwaite 2 gole i asysta. Rotacja stała się przyda bo ci po 30-tce już takiej werwy nie mają.
0
Niespodziewanie bardzo dobrze to wyglądało.Braithwaite 2 gole i asysta. Młodzi głodni gry.Dest super. Rotacja stała się przyda bo ci po 30-tce już takiej werwy nie mają.
25 lis 2020 | 00:40
0
Najlepiej to wygladały stroje wyjazdowe Barsy, przynajmniej były męskie !
25 lis 2020 | 08:07
0
Dobra messi out teraz tylko nr 9 czyli Martin Braithwaite i Barca wychodzi z kryzysu
24 lis 2020 | 22:56
0
ostatniomeczyki pisaly o kompromitacji z szachtaten
25 lis 2020 | 06:46
0
No proszę nawet bez Messiego umieją zagrać.
25 lis 2020 | 11:38
0
W pierwszej połowie zawodziła skuteczność, brakowało wykończenia. Druga połowa była pod kontrolą,Braithwaite zaskoczył dwoma golami i jeszcze nawet Griezmann strzelił. Jak widać można wygrywać bez Messiego i awans z grupy Barca już sobie zapewniła.
26 lis 2020 | 00:37
0
Śmieją się z tego dunczyka a jakby pograł więcej wykręciłby lepsze liczby niż dwa zabojady razem wziete na ambicji i waleczności.
26 lis 2020 | 13:44
0
bez messiego im lepiej
24 lis 2020 | 23:48
0
To Dynamo to badziewie, trener wyglada jak emeryt po zawale, a grajki jak żule z pod budki z piwem. Pokazali im miejsce w szeregu grajac rezerwami.
24 lis 2020 | 22:47