{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Haland urasta do sensacji na miare Piątka w zeszłym sezonie, ciekawe gdzie wyląduje
24 paź 2019 | 14:20
+4
Milik łapie formę a na LM wychodzi Lozano, który nic nie robi i jak na razie nie wygląda na zgranego z zespołem. Z ławki też wchodzą wszyscy tylko nie on. Najlepszy strzelec zespołu w zeszłym sezonie, złapał formę, no ale przecież nie strzelił z Genkem to szacunek bajo i na ławe.
24 paź 2019 | 10:34
-2
Przecież ten Kulibali nawet nie ma go co porównywać do Van Dajka...
Co widzę jakiś skrót Napoli on jest winny.
24 paź 2019 | 10:09
+3
Kurde to musiał być fajny meczyk. A co ten młody bierze to nie mam pytań, zobaczymy kiedy się zatrzyma.
24 paź 2019 | 09:14
+10
Drugi rok z rzędu, Napoli i Liverpool w najbardziej emocjonującej grupie :)
24 paź 2019 | 11:45
+1
Czy w tym roku najbardziej emocjonującej? Moim zdaniem w grupie F jest dużo ciekawiej.
26 paź 2019 | 01:15
+2
Szanuje Twoje zdanie :-) W kwestii punktowej, może wygląda to na bardziej "zacięta" grupe, ale wyniki w stylu - Napoli > Live - Live>Salzburg, Napoli>Salzburg, a przede wszystkim finały meczów Salzburga, każa mi sie jednak z Tobą nie zgodzić :) Mega ofensywna i ciekawa grupa drużyn, które są w formie, czego o Barcelonie, i Borrussi bym nie powiedział
26 paź 2019 | 19:56
+1
Bo głębszej analizie, trudno się z Tobą nie zgodzić. F wygląda lepiej tylko na papierze ;) Pozdrawiam i miłego wieczoru!
27 paź 2019 | 17:26
0
Cieszę sie, że mogliśmy to przedyskutować. Miłego tygodnia :)
24 paź 2019 | 07:19
+4
Haland to prze wariat w tej edycji Ligi Mistrzów.
Gracz meczu: D. Mertens
24 paź 2019 | 07:12
+5
Zieliński najlepszym zawodnikiem meczu. Wreszcie odpalił. Brawo!
24 paź 2019 | 06:24
+2
Wooow kolejny zajebisty meczyk Salzburga, znowu dużo goli, znowu E. Håland ładuje. Szkoda pierwszego gola, mecz mógłby się inaczej potoczyć, ale spalony wyraźny. Skomplikowali sobie sytuacje z awansem Austriacy. Po sezonie pewnie super-crack odejdzie do wielkiego klubu. Ale ma potencjał chłopak.
24 paź 2019 | 05:20
+12
Haland długo nie zagrzeje miejsca w Salzburgu z taką skutecznością.
Gracz meczu: E. Håland
24 paź 2019 | 07:03
+9
Pójdzie do Lipska
24 paź 2019 | 03:57
+10
Zieliński graczem meczu? Chyba ktoś tu odwala flash mob.
24 paź 2019 | 05:22
+3
Głosujący na niego nawet nie oglądali meczu ,weszli tylko tutaj ,patrzą że Polak grał ,to pewnie był najlepszy.
24 paź 2019 | 02:37
-3
Mylik za slaby na Salzburg.
24 paź 2019 | 10:17
+3
Napoli ma to szczęście, że może posadzić na ławce świetnego napastnika, raz jest nim Mertens, innym razem Milik, obaj różnią się od siebie jak ogień i woda, więc trener może wystawić do gry tego, który jego zdaniem na tego przeciwnika będzie się nadawał lepiej. A tak na wszelki wypadek jest jeszcze Llorente, kolejny dobry napastnik
24 paź 2019 | 14:17
+2
Tylko że Milik i Mertens powinni grać razem.
+11
Najprawdopodobniej dlatego, że nie zawsze sobie dobrze radzi w meczach z trudniejszymi przeciwnikami.
24 paź 2019 | 04:02
+10
Bo trafia do bramki tylko jak zamknie oczy a trener wyraźnie powiedział przed meczem ''Chłopaki! dzisiaj musicie mieć oczy szeroko otwarte"
24 paź 2019 | 10:18
+1
a pytałeś dlaczego Mertens nie grał kiedy Milik strzelał 2 gole ostatnio w Serie A?
24 paź 2019 | 14:24
Powinni grać razem ale wtedy nie pogrtają sobie Lozano, Llorente, Younes i Insigne. Może w styczniu Napoli kupi sobie jeszcze ze dwóch, trzech napastników. A na boku obrony dalej będzie Malcuit czy inny Mario Rui...
+1
Powinni grać razem ale wtedy nie pograją sobie Lozano, Llorente, Younes i Insigne. Może w styczniu Napoli kupi sobie jeszcze ze dwóch, trzech napastników. A na boku obrony dalej będzie Malcuit czy inny Mario Rui...
24 paź 2019 | 16:03