Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
0-0 {{score_string}}
11 lut 2018 | 16:15 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Getafe
44'
54'
62'
65'

78'

82'
85'
88'
90'
3'

90'
3'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Materiał dodany przez: kamyk019 11 lut 2018 | 17:15
Żaden materiał nie został dodany do tego meczu. Dodaj materiał jako pierwszy lub poczekaj aż zrobią to inni.

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Szkoda tego remisu bo mogły 3 pkt zostać na Camp Nou tymczasem strata. Getafe walczyło, świetny występ Guaity. Mecz z Chelsea może być wyrównany. Gratulacje dla Getafe i powodzenia !
12 lut 2018 | 05:24
+8
Nie da sie grać każdego meczu na 100 % możliwości.Tym bardziej że Barca grała mecz po ciężkim boju z Valencią.!!!Barcalona po to sobie wypracowała taką przewagę w lidze aby mieć margines błędu!!!Ten remis i tak niczego nie zmienia.
11 lut 2018 | 23:51
+2
Barcelona ma nadal 7 punktów przewagi nad 2 miejscem, co na hiszpańskie realia jest wynikiem świetnym. Mają drobny dołek i to wszystko. Atletico ma teraz najtrudniejszy terminarz z top 4 więc niestety, ale jako ich kibic wątpie w dogonienie Barcelony. Póki co Atleti powinno interesować utrzymanie dobrego 2 miejsca, bo w tym sezonie Barcelona jest o klasę lepsza od reszty stawki.
11 lut 2018 | 23:29
Barca jest tak silna, że nie pozwala takim przeciwnikom na jakąś dłuższą chwilę kontroli nad meczem, a wówczas przy zamurowaniu bramki pojawia się problem. Ale i tak szacun za tworzenie sytuacji w takim gąszczu po grze kombinacyjnej. Mocny zespół gdy się otworzy, może liczyć na wymianę ciosów, natomiast drużyna bez odpowiedniej klasy, zbyt otwarta zazwyczaj te ciosy otrzymuje.
+1
Barca jest tak silna, że nie pozwala takim przeciwnikom na jakąś dłuższą chwilę kontroli nad meczem, a wówczas przy zamurowaniu bramki pojawia się problem. Ale i tak szacun za tworzenie sytuacji w takim gąszczu po grze kombinacyjnej. Mocny zespół gdy się otworzy w meczu z Barcą, może liczyć na wymianę ciosów, natomiast drużyna bez odpowiedniej klasy, zbyt otwarta zazwyczaj te ciosy otrzymuje.
11 lut 2018 | 22:56
+3
Ale zal ? no coz szkoda..
11 lut 2018 | 22:45
+6
Szczerze to się nie spodziewałem , ale mała liczba strzałów Barcy mówi swoje . No cóż brawo Getafe za wynik ;)
11 lut 2018 | 22:19
11 lut 2018 | 22:47
Jak to co. Bedę bił brawo Realowi proste chyba nie? ;)
+9
Jak to co. Bedę bił brawo Realowi proste chyba nie? ;) Aż dziwię się, że za takie toksyczne komentarze pełne nienawiści nie dostałeś jeszcze bana kolego.
11 lut 2018 | 23:52
12 lut 2018 | 02:00
Real to może i wielki jest ale jego kibice jak widać maluczcy...smutne to ale prawdziwe...
+5
12 lut 2018 | 02:01
+1
Są też normalni kibice Barcelony nie mierz wszystkich jedną miarą. Ja np nie lubię Realu ale szanuję i myślę, że Real ma szansę na wygraną z PSG pomimo słabszej dyspozycji.
11 lut 2018 | 21:25
+2
Kibicom Barcy radzę się nie przejmować a kibicom Realu nie podniecać. Barca jest w dołku bo za bardzo kombinują. Mają ten komfort że mogą eksperymentować i w sumie średnio to wychodzi. Do tego doszedł transfer Coutinho i przez kwote jaką za niego zapłacono on musi grać mimo że prezentuje się śrendnio. No ale nie ma co się oszukiwać on niedługo załapie o co chodzi w grze Barcy. Przejściowe załamanie nic więcej. Do tego też dołek formy Messiego który szybko powinien minąć.
11 lut 2018 | 21:50
Dobrze powiedziane ale Cou nie jest od zdobywania raczej 30 bramek i 35 asyst w sezonie od tego są inni :) On bardziej jest kreowania akcji, kluczowych podań i bomb z dystansu a to mu wychodzi jak narazie a może być jeszcze lepiej. ;)
+4
Dobrze powiedziane ale Cou nie jest od zdobywania raczej 30 bramek i 35 asyst w sezonie od tego są inni :) On bardziej jest od kreowania akcji, kluczowych podań i bomb z dystansu a to mu wychodzi jak narazie a może być jeszcze lepiej. ;)
11 lut 2018 | 21:54
+3
Ja bym powiedział że Coutinho raczej bardziej przeszkadza no ale miewa dobre momenty. Zaczekajmy do meczu z Chelsea wtedy się dowiemy czy Barca ma kryzys czy tylko zadyszkę która minie w najbliższym tygodniu
11 lut 2018 | 22:04
Więcej daje drużynie niż Andre Gomes i Denis, ktorzy ostatnio zostali wycofani z kadry nawet ale fakt trochę jeszcze od Andresa musi się nauczyć jezeli ma go zastąpić dziś nie było źle ale mogło być lepiej a co do meczu z Chelsea to ten mecz pokaże czy faktycznie pokaże czy Barca jest w kryzysie, niestety Cou nie pomoże w LM.
+3
Więcej daje drużynie niż Andre Gomes i Denis, ktorzy ostatnio zostali wycofani z kadry nawet ale fakt trochę jeszcze od Andresa musi się nauczyć jezeli ma go zastąpić dziś nie było źle ale mogło być lepiej a co do meczu z Chelsea to ten mecz pokaże czy faktycznie Barca jest w kryzysie, niestety Cou nie pomoże w LM.
11 lut 2018 | 22:07
+9
Z Kolei Dembele pokazuje puki co że to przepłacony niewypał ale ma czas jeszcze żeby się rozegrać bo ma dopiero 20 lat.
11 lut 2018 | 23:39
+3
20 lat. Właściwie to jego pierwsze mecze w nowym klubie, dopiero co po ciężkiej kontuzji. Wystarczyło oglądać go w Dortmundzie, to teraz byś nie musiał wątpić.
12 lut 2018 | 00:09
0
Jeszcze będzie szalał na skrzydle, widać jacy znawcy. Dembele przyszedł, złapał kontuzje, teraz się odbudowuje. Ten kto widział go w Dortmundzie, nie może wątpić że poradzi sobie w Barcelonie, to drużyna i styl gry dla niego.
12 lut 2018 | 00:22
Możliwe, że masz rację i tak będzie ale na dzień dzisiejszy oczekiwania diametralnie przewyższyły rzeczywistość w końcu zapłacili za niego krocie.
+1
Możliwe, że masz rację i tak będzie ale na dzień dzisiejszy oczekiwania diametralnie przewyższyły rzeczywistość w końcu zapłacili za niego krocie ale ja go nie skreślam żeby nie było ;) Po prostu obecnie nie wygląda to za dobrze.
12 lut 2018 | 00:30
0
Dajmy mu trochę czasu :) ma ogromny potencjał
12 lut 2018 | 00:56
+1
No ma. W prawdzie nie taki duży jak Mbappe ale talent też ma.
12 lut 2018 | 00:14
Widziałem go w BvB jak grał i myślałem, że to będzie 2 Henry za kilka lat ale puki co te kontuzje go wychamowały niestety i wielu ludzi wątpi niestety.
+1
Widziałem go w BvB jak grał i myślałem, że to będzie drugi Henry za kilka lat ale puki co te kontuzje go wychamowały niestety i wielu ludzi wątpi niestety. Może w przyszłym sezonie da radę o ile go ominą kontuzje i będzie się rozwijał.
12 lut 2018 | 02:18
+1
Ale przyznaję, że Cou nie jest to aż tak dobrym ŚPO jak De Bruyne przynajmniej jak narazie ale rozkręci się.
12 lut 2018 | 09:24
+1
Cou podobny przypadek z tym że bez kontuzji, to kwestia aklimatyzacji. To transfery na lata.
12 lut 2018 | 16:17
+1
Nie porównał bym przypadku Coutinho do Dembele. Coutinho na chwilę obecną i tak więcej daje więcej drużynie niż Dembele no i Cou ma też inne zadania na boisku. Najlepiej na chwilę obecną jak na ironię zaklimatyzował się wyszydzany POW!!linho i dobrze :)
11 lut 2018 | 20:29
0
zwykly odpoczynek przed LM , liga i tak jest ich bo w la liga takiej rozncy nie da rady odrobic niestety
11 lut 2018 | 20:37
+9
To, że Real odpłyną to racja, ale nie skreślałbym jeszcze Atletico.
11 lut 2018 | 20:55
-1
Nie oszukuj samego siebie a co zwlaszcza mnie kibica Rm juz sie pogodzilem z trzecim miejscem jakie zajma
11 lut 2018 | 20:23
+2
Ach ten luty.. Trudno, nadal są liderem i mają 7 pkt przewagi nad Atletico. Dwa remisy pod rząd w lidze to nie koniec świata ;)
11 lut 2018 | 20:20
-13
Uuu widzę że Barca się kończy pomału
11 lut 2018 | 20:22
+2
Kończy się? Wnioskujesz to po jednym remisie?
12 lut 2018 | 00:10
-2
Moment zadyszki nadejść musi :) może właśnie przed ligą mistrzów? ;)
12 lut 2018 | 16:11
0
Skonczył to sie Real juz na poczatku sezonu:) Teraz sa jedynie ogorkami do bicia :)
11 lut 2018 | 19:53
+11
słabszy występ po zdecydowanie cięższym meczu jaki Barca zagrała z Valencją , sytuacja nadal pod kontrolą
11 lut 2018 | 19:41
+3
Lekka zadyszka Barcelony żaden kryzys nie da się grać cały sezon na 100% chociaż Getafe pokazało ze umie zzagrać z kontry :) ale tak jak ktoś napisał lepiej teraz niz z Chelsea :)
11 lut 2018 | 21:31
+2
No i jak tu nie lubić takich kibiców Realu xD W sumie ja dostawałem lawinę minusów jak pisałem że Real ma po prostu pecha a nie dołek formy. Wiedziałem że wyjdą z tego dołka i potem będzie ból dupy naszych kibiców. Nigdy nie ma co przesadnie się cieszyć z wpadek rywala bo karma zaaaawsze wraca. Pozdrawiam
12 lut 2018 | 00:15
-1
A widziałeś jak oni grali ostatnie mecze? Podobało Ci się to? Krystyna bramek nie strzela, to Real ma o połowę mniej strzelonych, ostatnią ligę mistrzów prawie sam wygrał, decydujacymi bramkami. Teraz hattrick i wynik 5-2... Może wraca do formy? :D dowiemy się w środę, ciekawe ile wsadzi Psg ;)
11 lut 2018 | 21:44