{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

ekstraklasa

Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać? Skorzystaj z promocji na NordVPN i oglądaj bez problemu - KLIKNIJ TUTAJ
Materiał dodany przez: admin 6 gru 2019 | 22:55

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+7
Ino Górnik! wisła płynie 1 liga czeka :)
7 gru 2019 | 09:57
+2
Widzę, że większość tutaj piszących nawet meczu nie widziała, a swe "mądrości" opierają tylko i wyłącznie na wyniku, który rzeczywiście korzystny nie jest, ale nie odzwierciedla tego, co działo się na murawie. Otóż gra Wisły szczególnie w pierwszych fragmentach meczu była miła do oka, a efektem tego była pierwsza bramka. Niestety brakuje stabilizacji. Klub w ostatnim czasie przeszedł przez wiele krytycznych i kryzysowych momentów począwszy od problemów z Sarapatą, przez problemy z kibicami i dziurą finansową - to musiało odbić się na grze i odbija się do tej pory. Gra jest niezła, brakuje tylko wyniku końcowego. Skowronek robi tutaj gigantyczną pracę, na efekty trzeba poczekać. Tym, którzy oczyma wyobraźni widzą już Wisłę w pierwszej lidze zalecam aby zeszli na ziemię. Sezon trwa dalej. Uważajcie, bo zaraz możecie zobaczyć Ległą na dnie ekstraklasy.
+8
Wisla spadnie a Blaszczyk zwinie zagle, bo nie bedzie karmil darmozjada.
6 gru 2019 | 23:44
+4
No i gitarra, ale to dopiero początek... jedna jaskółka dupy nie czyni. Wisła to Brożek i Kuba...reszta to jakieś tam grajki.
+2
Jeżeli to Matras, a nie Klemenz zagrywał piłkę głową przy nieuznanej bramce Janickiego, to bramka ta była chyba prawidłowa i byłoby wtedy 2:0 dla Wisły. Po interwencji VAR-u pokazali powtórkę, na której pokazali tylko pozycję spaloną Janickiego i ta faktycznie była, ale należało sprawdzić, który zawodnik miał kontakt z piłką po dośrodkowaniu. Szkoda, oby następnym razem szczęście to do nas się uśmiechnęło.
Gracz meczu: P. Brożek
6 gru 2019 | 22:41
+8
Jak można to tak spierdolić?!
6 gru 2019 | 22:31
-6
Oczywiście że zwiększa jak po zbeda się Wisłackiej gwiazdy aaa sorry spadające gwiazdy hahah
6 gru 2019 | 22:32
+8
Naucz się pisać po polsku chłopczyku.
6 gru 2019 | 22:30
Ale mecz. Karnego bym nie gwizdnął. Końcówka dla Górnika. Wisła spadnie. 1 liga czeka. Podolski do Górnika, a Grosicki do Pogoni.
+6
Ale mecz. Jak tylko Brożek i Błaszczykowski zeszli, to Wisła przestała grać. Karnego bym nie gwizdnął. Końcówka dla Górnika. Wisła spadnie. 1 liga czeka. Podolski do Górnika, a Grosicki do Pogoni.
6 gru 2019 | 23:27
+1
Wisła nie spadnie, grają przecież dobrze, brakuje tylko wyników, ale muszą kiedyś zacząć punktować. A poza tym pamiętaj, że to jest Ekstraklasa, tu się pozycje drużyn mogą zamienić błyskawicznie. Dopiero co Wisła Płock była liderem i wszyscy zachwalali Sobolewskiego (co jest zupełnie zrozumiałe), a teraz Płocczanie są na 7. miejscu po 4 meczach bez wygranej, a ich strata do lidera wynosi dokładnie tyle samo ile strata Wisły do bezpiecznego miejsca. Z kolei ten lider - Śląsk, zaczął świetnie, potem zaczął gubić punkty, a teraz znowu są na 1. miejscu w tabeli.
6 gru 2019 | 23:58
+2
Dzisiaj grali najlepszą piłkę tej jesieni i przegrali ze słabym Gornikiem 4-2. Ostatnio tez niby ładnie z Lechia bez formy i bez kilku podstawowych graczy u siebie 0-1. Wystarczy ze Kuba złapie kontuzje na wiosne albo Basha i nie ma kim grac. Wszystko wyprzedali zostali emeryci, juniorzy i szrot.
7 gru 2019 | 00:34
+1
Grają nieźle, może i przegrali teraz 3 mecze, ale przecież z taką grą nie przegrają pozostałych 17 meczów w sezonie. Prędzej czy później zaczną punktować, przerwanie passy porażek i zdobycie 3 punktów może poprawić morale zawodników, a to też może być istotne. A nawet jeśli nie, to dlatego mówi się o tych wzmocnieniach w zimowym oknie transferowym. Przyjdzie już na pewno Żukow i pewnie nie tylko on, bo podejrzewam, że także napastnik i co najmniej jeden obrońca. Dzisiaj przeciwko Górnikowi sędzia nie uznał prawidłowej bramki Janickiego, gdyby nie to, to Wisła by pewnie nie przegrała. Z Lechią też brakowało szczęścia. Ja po prostu uważam, że z taką grą zaczną w końcu zbierać punkty i wyjdą z dołu tabeli.
6 gru 2019 | 22:26
+5
Chyba nie tylko ja widzę spadającą gwiazdę.
Gracz meczu: Jesús Jiménez
6 gru 2019 | 22:29
0
nie martw się, jak będzie trzeba zwiększą ligę do 18 drużyn
6 gru 2019 | 23:20
Wisła nie spadnie, bo z taką grą w końcu przyjdą punkty. Rok temu też wieszczono spadek, a się tak nie stało. Przyjdą nowe wzmocnienia i będzie dobrze.
-2
Wisła nie spadnie, bo z taką grą w końcu przyjdą punkty. Rok temu też wieszczono spadek, a się tak nie stało. Z resztą, w Ekstraklasie nic nie jest pewne, a ta kolejka to dopiero środek sezonu. Przyjdą nowe wzmocnienia i będzie dobrze. :P
6 gru 2019 | 23:23
+4
Nie widziałem nic szczególnego w grze Wisły poza totalnym brakiem krycia we własnym w polu karnym. Sytuacji za dużo nie stworzyli.
6 gru 2019 | 23:36
+1
W pierwszej połowie obrona wyglądała bardzo dobrze, gra w ofensywie do momentu zejścia Brożka też nieźle, a w szczególności rozegranie piłki i poruszanie się z nią zawodników - to wręcz wspaniale. Skowronek na pewno dużo poprawił, widać to już było w meczu ze Śląskiem, a z Lechią i Górnikiem było jeszcze lepiej. Serio nie pochwaliłbyś dzisiaj za nic Wisły?