{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+2
A jak krytykowałem Valverde podczas przygotowania do sezonu i po pierwszych meczach, to mnie debile minusowali xD
+9
W końcu coś się dzieje w mocnych ligach. Tutaj prowadzi Granada, w BL Lipsk a w Serie A Inter. Ten sposób będzie ciekawy
22 wrz 2019 | 13:45
0
Dupa się pali i to bardzo trza szukać trenera i to dobrej klasy coś Heynen w siatkówce tylko pytanie czy taki jest?
22 wrz 2019 | 13:30
+3
Jeśli Barca się w porę nie ogarnie to o tym sezonie mogą zapomnieć
22 wrz 2019 | 13:01
+6
Pokazuje tylko jak Borussia przegapiła szansę żeby im wklepać, ale co się odwlecze... Będzie rewanż
22 wrz 2019 | 11:28
+9
Potężna Granada
Gracz meczu: R. Azeez
22 wrz 2019 | 10:45
-22
Jak dla mnie są 2 powody... 1) albo piłkarze się podkładaja żeby wyleciał trener, 2) albo mecze są w jakiś sposób ustawiane, kurs na porażkę Barcelony jest bardzo wysoki i można zarobić spore sumki. Zobaczycie że Barca zacznie niedługo wygrywać bo przegrywa w momencie kiedy akurat może sobie na to pozwolić
22 wrz 2019 | 11:16
+27
Tak, bo to przecież jest niemożliwe, że barca nie ma formy. Oni się po prostu podkładają albo mecze są ustawiane XDDDDDDDDD
22 wrz 2019 | 10:38
+8
zle sie dzieje :/ zero pomysłu w ofensywie, każdy zna już schematy Barcelony
22 wrz 2019 | 10:31
+13
Valverde wypad z Barcy bo nie da sie patrzec na to co graja!!!!
22 wrz 2019 | 10:20
+7
Nie zawsze sama klepka wystarczy, ale trzeba przyznać że Granada ma bardzo dyscyplinowaną obronę.
22 wrz 2019 | 08:44
-2
Nie od dziś wiadomo że teoretycznie słabsze drużyny w meczach z Barca, Realem, Atletico spinaja posladki i probóją grać na 200% nie zawsze się udaje ale w tym przypadku tak Barca zagrała słabo
22 wrz 2019 | 08:30
-9
Spokojnie bordowi Real solidarnie też dostanie wpierdziel od Sewilli xd Miłej niedzieli
22 wrz 2019 | 06:16
+15
1 sezon Valverde - 2 puchary
2 sezon Valverde - 1 puchar
3 sezon Valverde - 0 pucharów?

Valverde, wypierdalaj i zabierz ze sobą Bartomeu.
22 wrz 2019 | 06:12
-10
Barcelona się skończy po odejściu Messiego jak te madryckie prześcieradła po wprowadzeniu VAR-u.
+55
Wydaje mi się, że Barcelona uderza (w sumie już uderzyła) w coś podobnego co stało się United, jakiś czas temu potęga, teraz średniak w europie, a i na swoim podwórku zaczyna mieć problemy, niby kupa pieniędzy idzie, niby najlepszy piłkarz w historii (dla mnie rzecz jasna), a jak się ich ogląda przez większość czasu to aż się zastanawiam czemu sobie taką krzywdę robię (w tym sezonie zwłaszcza, może poza pierwszymi 10 minutami z Valencią) kiedyś z posiadaniem piłki szła dominacja, teraz z posiadaniem piłki idą kontry i pizda się dzieje, niekiedy już sam Messi nie pomaga, to co to będzie jak on zakończy karierę. Mnie w sumie cieszy, że w tym klubie źle się dzieje, byłem z nimi przez 12 lat i mam zamiar dalej być, ale wolę żeby zaczęły się zmiany, najlepiej zaczynając na zarządzie i trenerze (obowiązkowo), przydałby się ktoś kto daje z siebie 100%, czyli to co prawdziwi profesjonaliści robią, najlepszym przykładem jest sam Jurek Klopp, pasja, agresja, poświęcenie, kiedyś i u nas to było, teraz możemy się pochwalić wydanymi milionami i pobitymi rekordami najgorszego startu w lidze. Przykra sprawa
22 wrz 2019 | 00:18
+35
Co za c**ele minusują jak gość dobrze napisał. Sam się zastanawiam co by było z Barcą gdyby Messi odszedł, jest jak z Argentyną każdy oczekuje że on sam wygra mecz w tym zespole, a to przecież tylko człowiek.
22 wrz 2019 | 09:57
+11
Tylko człowiek. Jeszcze niedawno był kosmita, a nawet Bogiem.
22 wrz 2019 | 16:44
+1
ojj nie życzę Ci przechodzenia takiej transformacji jak w MU w tym momencie, jako kibic wiem jak ciężko się to ogląda już od tylu lat..
21 wrz 2019 | 23:51
+17
hahahahaha
21 wrz 2019 | 23:44
+13
Granada 1-sza w tabeli... gdzie tu sensacja? W statystykach meczu i na boisku też lepsi od Barcy więc nie widzę sensacji. Dla mnie sensacją byłby remis lub wygrana tak grających katalończyków.
21 wrz 2019 | 23:41
+9
Japier do le co się tutaj dzieje ! Tego się nie spodziewałem : ) Wstyd naprawdę ...
+18
Granada na razie pierwsze miejsce, kurde idą na mistrza ;)
21 wrz 2019 | 23:22
+4
Tak jak pare lat wczesniej jak barca grala to kopara opadala nawet jak nie zawsze wygrywali bo wiadomo to jest pilka ale teraz to kurwa nie da sie na to patrzec nie wiem czy jest jakis trener moze to znowu poukladac by wrocila ta magia
21 wrz 2019 | 23:16