{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}
{{time_item.order}}
Rzut karny

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Szkoda Interu ale Juve zasłużenie wygrało, w każdy razie sprawa mistrza Włoch nie będzie tak szybko jasna w tym sezonie coś mi się wydaje.
Gracz meczu: G. Higuaín
7 paź 2019 | 18:38
0
Wygrało większe doświadczenie :) mecz baardzo przyzwoity :)
-1
Ronaldo pizda leży i umiera z bólu a 20 sekund pózniej cieszy się z bramki..
7 paź 2019 | 20:25
+1
Czasem radość jest silniejsza od bólu ;)
+7
Juve zaczyna zajebiście grać, a te 24 podania przed bramką Higuaina to coś, do czego kibice Juve nie są przyzwyczajeni xD
7 paź 2019 | 10:46
+9
...i co za kpina z ta bramka CR7. No taka brameczka a tam jakis spalony centymetrowy. Czas zaluje ze jest ten var bo masa ladnych bramek zostanie skasowana. CR7 zasluzyl na ta bramke - to inna sprawa.
Ogolnie mecz na b.wysokim poziomie. Moim zdaniem oba zespoly sa powaznym kandydatem w LM na polfinal/final. I powiem otwarcie - mimo ze lubie lige hiszpanska zarowna Inter jak i Juve (mimo porazki interu z barca) sa w stanie miazdzyc zarowno real jak i barce. To samo zespoly ang i Bayern.
7 paź 2019 | 11:57
+2
Co to za banialuki !!!!!!!

Zaraz będzie, że złodziej który wymyślił genialny plan na kradzież nie zasługuje na więzienie bo wymyślił przecież zajebisty pomysł.

Jak był spalony czyli przepisy zostały złamane nawet o 1 mm to nie ma znaczenia czy bramka była ładna czy ktoś zasłużył czy nie. Co masz w głowie żeby to czy uznać gola czy nie oceniać na podstawie urody bramko O.o
8 paź 2019 | 07:59
0
spokojnie gosciu banialuki / co masz w glowie - troche szacunku.
wypowiadamy sie bo kazdy ma prawo miec swoje zdanie.
chcesz posiac hejtem idz na inne forum
8 paź 2019 | 11:40
0
Zdanie nie ma nic wspólnego z PRAWDĄ !!!!

To, że Ty masz jakieś zdanie nie oznacza, że słuszna decyzja nie jest słuszną. Im szybciej dotrą do Ciebie takie rzeczy tym łatwiej będziesz miał w życiu. Twoje zdanie nie zmienia rzeczywistości.

I to, że Ty byś chciał nic nie zmienia. Był nawet milimetrowy spalony ALE BYŁ i każda decyzja poza tą aby odgwizdać spalony jest błędna. I każde takie oszustwo to jest kpina a nie PRAWIDŁOWE odgwizdanie spalonego.
7 paź 2019 | 14:24
+4
Mnie też boli cofnięty gol Cristiano, ale decyzja pozostaje słuszną. VAR nawet nie ma tu wiele do rzeczy, bo liniowy podniósł chorągiewkę, więc bez systemu i tak gol byłby nieuznany.
7 paź 2019 | 10:42
Lukaku - matko jedyna. Czy tylko ja widze ze ten koles psuje caly inter? Wszystkie pilki na kontrach przytrzymywal, spowolnil kazda okazje z kontry, nie podawal ustawionym na wolnym polu przy zadnej kontrze, kazda akcja tracila polot Interu.
To jakas kpina ten zawodnik.
+6
Lukaku - matko jedyna. Czy tylko ja widze ze ten koles psuje caly inter? Wszystkie pilki na kontrach przytrzymywal, spowolnil kazda okazje z kontry, nie podawal ustawionym na wolnym polu przy zadnej kontrze, kazda akcja tracila polot Interu. Przy kontakcie z pilka caly czas ma glowe w dol, nic nie widzi, to jakby schowac pilke w kartonie na 15 sekund a reszta Interu czeka i biega.
To jakas kpina ten zawodnik. On sie nadaje do Man.United zeby przepychac obroncow jako taran, ewentualnie cos zarombac z glowki.
7 paź 2019 | 22:09
-1
+1 była sytuacja 3 na bonucciego i de ligta, lukaku byl na lewej stronie, jakis drugi napastnik na prawej, w srodku wbiegał trzeci z interu i zamaist podac to se strzelil i de ligt zablokował i po kontrze XDD
Gracz meczu: P. Dybala
7 paź 2019 | 10:07
+5
Co za forma Higuaina
7 paź 2019 | 22:10
-1
zobacz sobie jakie tłucznik dostaje piłki, wykonczyc sam na sam w tamtej sytuacji to był jego obowiązek
7 paź 2019 | 09:22
-12
Ale ta liga jest nudna. Powinni od razu dawać puchar Juventusowi a lige robić o wicemistrzostwo.
7 paź 2019 | 08:23
Jakim cudem tutaj ludzie zawodnika meczu dali Ronaldo ?
+2
Dupa
7 paź 2019 | 00:32
+19
Mecz pod dyktando Juventusu, Inter dosłownie nie istniał w tym meczu poza paroma akcjami pod bramką Szczęsnego. Forza Juve!
6 paź 2019 | 23:11
+38
Z rzeczy zaskakujących - Inter nie zebrał żadnej kartki do 88 minuty. Z rzeczy mniej zaskakujących - Lukaku nadal przyjmuje piłę jakby grał w timberlandach. Cris dziś zajebiście, ściąga na siebie bardzo dużo uwagi jak zwykle i pracował w kilku rolach, aż przykro że nie skończył meczu z bramką na koncie. Jedną z najważniejszych różnic była ławka. Inter traci Sensiego i już tworzy się problem. Juve wprowadza Rodrigo, Pipite, Cana i jadą do końca bez utraty na jakości. Tak to będzie wyglądało również przez resztę sezonu, dlatego liczę że Juve nie opuści już fotelu lidera.
6 paź 2019 | 23:09
+12
bez zaskoczenia
6 paź 2019 | 22:59
+21
Nikt nie jest nie omylny i myślę że Conte popełnił błąd ściągając Lukaku, chłop jest dewniany i to jest kolejny jego słaby mecz, gdyby nie maił kontuzji i grał z Barceloną to Inter by nie miał połowy strzałów bo Martinez świetnie klepał z Sanchezem, gratulacje dla Juve siła ofensywy powala
6 paź 2019 | 22:47
+25
Efekt Ronaldo
Gracz meczu: Cristiano Ronaldo
+32
Ale ten Lukaku to jest jednak drewno, jego przyjecie i gra na jeden kontakt to nieśmieszny żart.
6 paź 2019 | 22:51
-5
gdyby na jego miejscu był kto inny to Inter strzeliłby ze 2 gole jeszcze, nie wiem dlaczego tak się nim zachwycają
6 paź 2019 | 22:53
Powinien Sanchez grac zamiast niego. Z Barcą dobry mecz.
+2
Powinien Sanchez grac zamiast niego. Z Barcą zagrał dobry mecz.
7 paź 2019 | 06:46
+10
Sanchez został zawieszony i raczej Inter w Legie nie będzie się bawić.
Szanowni Państwo, oficjalnie Liverpool jest jedyna druzyna, która wygrala wszystkie mecze w swojej lidze w tym sezonie!!! :D
-19
Szanowni Państwo, oficjalnie Liverpool jest JEDYNA druzyna, która wygrala wszystkie mecze w swojej lidze w tym sezonie!!! :D
-2
Przypomnij sobie lepiej łomot od Napoli 3:0 i stracenie prowadzenie 3:0 na 3:3 z FC salzburg
8 paź 2019 | 02:53
+1
Czytanie ze zrozumieniem: mecze w SWOJEJ LIDZE, a nie wszystkie mecze...
Z Napoli było 2:0, a nie 3:0, a mecz z Salzburgiem wygrali 4:3. Trzymajmy się faktow gwoli scicislosci...
+2
Ronaldo to jednak śmieszny jest, po zderzeniu z graczem Interu leży i nie wstaje a gdy kilka sekund później Dybala strzela to ten podlatuje do niego z uśmiechem na ustach i się ściskają, potem gdy piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki o pozostała na boisku to ten stoi i trzyma się za głowę zamiast grać dalej, i na koniec kiedy tylko ktoś go przewróci to ręce do góry i pretensje do sędziego
6 paź 2019 | 21:45
+17
XD co debil
6 paź 2019 | 21:47
-14
Dybala nie lepszy leży przy każdym kontakcie, dobrze że mocno nie wieje bo by na trybuny poleciał
6 paź 2019 | 21:50
-10
no Dybala gra w Juve trochę i powinien wiedzieć że liga włoska to twarda liga
7 paź 2019 | 22:12
0
to dojebałeś z tym Dybalą xDD, ciekawe czy ty byś się utrzymywał przy piłce jakbyś dryblował między trzema pomocnikami/obrońcami którzy cały czas cie wypychają xD
6 paź 2019 | 21:10
+7
Nie ma dwudziestej minuty a już padły dwie bramki, żałuje że nie jestem w stanie oglądać tego meczu :/
6 paź 2019 | 21:23