{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-2
Nie taki Inter straszny jak go malują.A w następnej kolejce wyjazd na Camp Nou. Życzę powodzenia
18 wrz 2019 | 11:57
-3
Nie chcę tutaj pisać coś nie na temat, ale dam porównanie.
Z polską piłką jest jak z polityką w naszym państwie.
Krótką opisując: Polska przyjmuje obecne standardy, które działają w zasadzie w każdym bogatym państwie, zamiast po swojemu lub wzorując się na innych krajach robić to co one, gdy były w kryzysie i stały się zamożne. Polskie kluby podobnie (w przeciwieństwie do Slavii) ściągają piłkarzy zza granicy za dosyć spore pieniądze, a nawet jeśli nie płacą za nich dużo to i tak z tego gówno wychodzi, a gramy piach na arenach międzynarodowych. Pomijam remis Legii z Realem, bo wtedy to fory dostali moim zdaniem, gdzie Real nie wystawił nawet najmocniejszej "11". No, ale remis to remis, było minęło. Porównań jest sporo z polityką i piłką nożną w naszym państwie, ale to takie moje rozmyślenia, gdzie sportu raczej nie powinno się mieszać z rządami w Polsce. Można o tym porozmawiać na luzie.
Zwyczajnie jesteśmy krajem, który w aspekcie sportowym jak i politycznym jest w średniowieczu, żyjącym w czasach teraźniejszych, który próbuje za wszelką cenę i takimi samymi sposobami dogonić wielkie kluby (i bogate kraje (jako Polska)), przyjmującym to co daje rynek. Takim sposobem nie zajdziemy nigdzie, a w najlepszych okolicznościach za wiele, wiele lat. Porównanie do tego jak Slavia grywa, a jak polskie kluby.
18 wrz 2019 | 11:35
+5
Ciekawe czy dożyje czasów żeby nasze kluby tak grały w piłke..
18 wrz 2019 | 11:34
+5
Bravo Slavia już w zeszłym roku pokazywaliście hart ducha !
18 wrz 2019 | 10:17
0
Jak tak dalej pojdzie to ta grupa okaze sie byc slaba. Dortmund nie potrafiacy strzelic gola tak slabej Barcelonie, a Inter kompromitujacy sie ze Slavia. Nie zdziwie sie jak Slavia zajmie 3. miejsce w grupie.
18 wrz 2019 | 09:35
+11
I proszę, malutki kraik na południe, futbol sportem nr 2, jedyny sensowny stadion i największy to właśnie Slavii (20 tys), Czesi mówią, że więcej nie potrzebują, w zespole grają prawie sami krajowcy i LM. I jak sprawnie grają. Zaorać polską piłkę razem z tymi pięknymi stadionami, może wtedy coś ruszy z tych zgliszczy
17 wrz 2019 | 21:43
+9
Prawda jest taka ze Slavia zajechala Inter kondycyjnie, kazda pilka ladowala pod nogami pilkarzy z Czech bo poprostu duzo biegali. A Inter co? Stary dobry Inter nowi zawodnicy i trener a podejscie takie same. Slaby rywal mecz wygramy na stojaco. Dodam jeszcze ze jeden kolega z FCI.pl ma racje Lukaku to moze czyscic buty Icardiemu. Chlop jest o polowe wiekszy od mauro a przegrywa wszystkie gorne pilki, parodia. Kubel zimnej wody i pobudka bo juz milan czeka. Podro dla kibicow milanu i juve co wyzywaja Inter bo im kupon nie wszedl. Ebac was
18 wrz 2019 | 10:19
Niesamowite bylo to ze Inter gral od niechcenia. Gral klub wloski z czeskim, a zdawalo sie jakby gral Wloski z Polskim, bo czesi gryzli trawe, a o meczu mozna powiedziec ze byl mniej wiecej wyrownany.
+2
Niesamowite bylo to ze Inter gral od niechcenia. Gral klub wloski z czeskim, a zdawalo sie jakby gral Wloski(Slavia) z Polskim(Inter) , bo czesi gryzli trawe, a o meczu mozna powiedziec ze byl mniej wiecej wyrownany.
17 wrz 2019 | 21:36
Mówiąc krótko, Slavia u siebie ich zje na śniadanie:)
+5
Mówiąc krótko, Slavia u siebie zje Inter na śniadanie:)
17 wrz 2019 | 21:23
+9
Nie tak że dawałem Interowi większe szanse na wyjście z tej grupy, ale takim wynikiem sami je sobie odebrali. Nie wierze, że Borussia zawali fazę grupową, więc zostaje tylko walka o 3 miejsce. Tymczasem brawo dla Slavii, przyjechali i zagrali bez kompleksów.
17 wrz 2019 | 21:18
+6
To mi sie podoba .Piłka nożna jest nieobliczalna ,tylko faktycznie szkoda że nie wygrali bo byli bardzo bardzo blisko .trzy punkty a jeden to w takim meczu wielka różnica
17 wrz 2019 | 21:12
+2
Jak tam ten przereklamowany Inter?. Ha!! Ha!! Ha!! Brawo Slavia sędzia cwel chciał wydrukować wynik na korzyść Interu pajac doliczył aż 8 minut chory człowiek tak czy inaczej brawa dla Slavi.
17 wrz 2019 | 21:45
+1
Nacpany ogladales? W pierwszych 12 minutach byly 2 akcje Slavi i 1 Interu, reszta na lezaco candreva i chlop ze slavi co go asamolah skosil
17 wrz 2019 | 21:11
+22
Szok! Slavia Sensacyjnie traci punkty z Interem!
17 wrz 2019 | 21:07
+8
Ja serio nie jestem typem osoby, która lubi się chwalić, ale nie wierzę, że to weszło. Chociaż szczerze mówiąc, wolałbym żeby zostało 0:1, jestem pod wrażeniem gry Slavii, Inter w drugiej połowie nie ogarniał zbytnio co się dzieje. Brawa!
17 wrz 2019 | 21:02
+8
Milan chyba nie byłby lepszy, rezygnując z Ligi uratował sie pewnie przed totalnym blamażem
17 wrz 2019 | 21:00
+14
cczy meczyki już standardowo nie uznają bramek strzelonych w doliczonym czasie?
17 wrz 2019 | 20:56
+20
Tak jak przewidywałem.
I to nie Slavia urwała punkty, a Inter :D
17 wrz 2019 | 20:55
+16
Chwilami patrząc na akcje Slavii, myślałem, że to gra topowy klub europejski. Fajnie znajdowali się na boisku. Utrzymywali piłkę wręcz w sytuacjach niemożliwych. Inter był gorszy piłkarsko. W takiej grupie z taką grą mogą skończyć na ostatnim miejscu.
+14
Inter jednak słabiutki chyba nie ma na co liczyć w tej grupie
17 wrz 2019 | 20:53
+11
Ale ten Inter jest cienki, szczęśliwy i nie zasłużony remis ze Slavią na San Siro...
17 wrz 2019 | 20:51