Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Clément Turpin
64123
Tottenham Hotspur
21'
38'
43'
51'
53'
(as E. Lamela)

72'
72'
82'

85'
(as K. Asamoah)

90'

90'
2'
(as S. de Vrij)

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}
{{time_item.order}}
(gol cofnięty)

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+4
Brawo Inter, że wrócili do LM z przytupem! Bramka Icardiego - bramka kolejki!
+1
Juventus już dołączył do elity LM (i to nie za sprawą ronaldo!), Napoli gra kolejny sezon solidną piłkę, gdzie z odrobiną szczęścia są w stanie dorównać każdej drużynie. Roma zszokowała rok temu cały świat eliminując Barcelonę. Teraz po cichu włącza się Mediolan. Może poświeci przykładem dla Milanu i Rossoneri też wrócą do Top CL
19 wrz 2018 | 13:17
0
W tym meczu Totenham miał wszystko pod kontrolą do czasu straty bramki, ale do dzisiaj się zastanawiam jak mogli to tak zjebać.
19 wrz 2018 | 10:34
+8
Nie jestem fanem Icardiego (za to ,że rucha żony kumpli) ale wczorajszy gol to miazga.
19 wrz 2018 | 09:32
Brakowało mi Interu w poprzednich edycjach... dobrze ,że pomału wracają na właściwy tor, a że zrobili to z Tottenhamem to jeszcze większa radość...;)
+24
19 wrz 2018 | 08:37
+7
Bramka Icardiego palce lizać dobrze że Inter się przebudzić będzie się działo w tej grupie
19 wrz 2018 | 08:02
+7
Ktoś ostatnio pisał "liga włoska, to farmerska liga"? Ta? Może to powrót Interu na szczyt? Nie liczę, że wygrają Ligi Mistrzów, ale krwi mogą napsuć. FORZA INTER.
19 wrz 2018 | 07:33
+5
Tak właśnie zachowuje się kapitan drużyny - strzela piękne bramki i ciągnie drużynę do ataku. Tottenham przy 1:1 myślał już, że ma 1 pkt, a tymczasem taka niespodzianka. Swoją drogą - brawa dla meczyków, że w końcu pokazujecie bramki strzelone w doliczonym czasie gry.
19 wrz 2018 | 06:26
19 wrz 2018 | 00:52
+10
Inter zawsze gwarantuje emocje, czasami te gorsze, na szczęście dziś było inaczej, FORZA INTER!
19 wrz 2018 | 00:07
+3
Kane miał patelnie na 2:0 z chorwacją zaciął sie i do tej pory to przeżywa a bez niego tylko LE
18 wrz 2018 | 23:53
+4
Widzę, że teraz angielskie drużyny muszą wygrać chyba wszystkie mecze w LM, bo jak przegrają chociaż jeden to zaraz premier league będzie okrzyknięta przereklamowaną i słabą ligą. :D
18 wrz 2018 | 23:36
+16
Totenham za głupi jest na Europejskie puchary pokazał to też w meczu z Juve
18 wrz 2018 | 23:28
18 wrz 2018 | 23:17
-5
Oczywiście zauważam w komentarzach typowe polskie podejście: przegrali to już słabi, premier league przereklamowana, itd. I to mimo, iż Tottenham był lepszą drużyną, tylko skuteczność zawiodła, poza tym brakowało 4 z podstawy. Dłużej się zastanówcie i przeanalizujcie to na spokojnie, a nie od razu rodzieracie szaty. A może po prostu to jakiś ból tylniej częście ciała, że w tamtym sezonie 5 drużyn angielskich wyszło z grupy, co jest rekordem w historii ?
18 wrz 2018 | 22:50
+10
Jak ja się cieszę
18 wrz 2018 | 22:37
+28
Brawo Inter. Kolejne potwierdzenie , że Serie A to naprawdę mocna liga.
18 wrz 2018 | 22:15
+51
Jako fan AC Milan szczerze gratuluje Interowi. Zajebisty powrót po 7 latach. Tak trzymać!
18 wrz 2018 | 22:01
+45
brawo dla interu wrócili do ligi mistrzów tam gdzie ich miejsce w bardzo dobrym stylu oby wyszli z tej grupy
18 wrz 2018 | 21:22
0
I te przegrane Angielskie drużyny
18 wrz 2018 | 23:05
+7
Szczególnie w poprzednim sezonie co nie? ;)
-2
Ale niespodzianka, stawiałem na to że Inter stać co najwyżej na remis, a tu proszę zaskoczyli i będzie to bardzo ciekawa grupa.
18 wrz 2018 | 21:09
+12
Brawo Inter za grę do końca.
+12
Wynik trafiony w który wierzyłem do samego końca, trzeba się troszkę ogarnąć bo potencjał Inter ma i to ogromny, FORZA INTER
18 wrz 2018 | 21:06
-20
Słyszę płacz fanów ligi angielskiej! Nie potrafią nawet pokonać włoskiego cieniasa!
18 wrz 2018 | 20:58
+2
Brak Llorisa odczuwalny. Vorm to nie ten poziom.
18 wrz 2018 | 20:57
+10
No i do przewidzenia niestety to było, Alli ma 0 zmienników na swoją pozycję, to samo Eriksen, wystarczy jeden zawodnik pod formą i powstaje dziura nie do załatania, a jak do tego dochodzą kontuzję to widzimy efekt. Nie ma co się czepiać Kane'a, kiedy nie miał żadnej piłki przez cały mecz, no jedną tylko, którą idealnie przyjął i tak nie miał za bardzo co dalej z tym zrobić. Son zajechany po 5 jednym miesiącu, Kane też bez przerwy, Dier i Eriksen bez formy, to nie ma prawa działać. Transfer w zimie też średnim pomysłem, bo zanim ten ktoś się wkomponuje do składu to minie pół roku. Widać po Mourze jak działa przepracowany przedsezon. Przegrać z Interem który zagrał dobre 5 minut meczu to naprawdę sztuka.
18 wrz 2018 | 21:05
+3
To prawda po mourze widac ze gosc zapieprza ale kane juz ktorys mecz z rzędu nie istnieje praktycznie na boisku. Cos zlego zaczyna sie dziac ze spursami. Widac pomysł na gre ale nie potrafią do konca tego przeniesc na boisko, stąd strasznie duzo klepania miedzy obroncami.
19 wrz 2018 | 07:18
+1
Zgadza się, Totki zapłacą wysoką cenę za brak transferów, bo najsilniejszym składem mogą pokonać każdego.
+21
Icardi pociągnął zespól po triumf.
A więc tak: O skubani ale odrobili. Icardi co woleja zapakował!
+6
A więc tak: O skubani ale odrobili. Icardi co woleja zapakował! Normalnie cuda niewida!
typowe angielskie kluby , niby wielkie a tak malutkie , hajsy wielkie a w Europie łomot za łomotem
+7
Typowe angielskie kluby , niby wielkie a tak malutkie , hajsy wielkie a w Europie łomot za łomotem w ostatnich latach . Podniecanie się premier league to jak podniecanie się laska odpicowana w pieknym stroju ...wszystko ładnie opakowane , wręcz idealne , ale jak przyjdzie co do czego i spadnie ta idealna zasłona to wyskakuje jeden wielki dydol ...i czar pryska .
18 wrz 2018 | 23:08
Szczególnie w ostatnim sezonie, co nie? ;)
+1
Szczególnie w ostatnim sezonie, co nie? ;) Poczekajmy na koniec sezonu, spokojnie, coś ty taki niecierpliwy...
18 wrz 2018 | 20:54
+3
No to sobie angielskie fujarki mocno utrudniły walkę o 2 miejsce w grupie.
+6
Do tego beznadziejne zmiany, Lamela najlepszy na boisku a zmienia go Winks, którego przez 20 minut widziałem raz, Rose za Kane'a to już było proszenie się o przegraną
18 wrz 2018 | 20:53
+3
Tottenham lepszy. Do momentu bramki Icardiego powinno być 3-0 i byłoby po meczu. Zawiodła przede wszystkim skuteczność. Szkoda bo szczególnie druga połowa zdominowana przez Totki. Gra się im kleiła i super akcje tworzyli, ale gra się do końca wiec wielkie brawa dla Interu i gratulacje pierwszego zwycięstwa w LM od dawna.
+3
Pochettino znowu się przejedzie, tak jak w tamtym sezonie. Zamiast stawiać na jedne rozgrywki, to i tu i tu daje niektórym zawodnikom wolne, a potem ważniejsze mecze przegrywa
18 wrz 2018 | 21:15
+9
Nie kupili nikogo teraz zaczną sprzedawać najlepsze sezony za nimi.
18 wrz 2018 | 21:21
-1
Tu nie chodzi o braki kadrowe. Trippier i Alderweireld są zdrowi, ale na mecz nie pojechali