{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+4
Kuźwa dobry mecz milanu powiedziałbym że jak tak bd grali do końcu sezonu to mogą wejść do lm,ale z nimi tak że nie wiadomo co bd w następnym meczu brak stabilizacji formy, górnik zabrze był w połowie tabeli 1ligi wygrał ost 5meczów i wrócili do ekstraklasy. Nie wiem co z tym klubem skład interu jest warty wiecej o 60mil a jaka różnica, mam nadzieje że ibra przyjdzie i im powie co odpierdalacie a milan bd miał mentora co da ducha w tą drużynę młodych zawodników
11 lis 2019 | 11:15
-25
Sarri out, ta dzifka zdejmuję Ronaldo... Wystarczyło ustawić drużynę aby grali na Cr7, przebłysk geniusziu i by było 3:0...
11 lis 2019 | 12:17
+3
Ronaldo jest już słaby, nie gra tego co grał wcześniej, więc Gawron musisz zaakceptować to że będzie częściej schodził na lawke, a za niego będzie wchodził młodziutka dybala
Starość nie radość
11 lis 2019 | 07:29
+19
Nie oglądałem tego spotkania, ale po statystykach sądzę, że Milan zagrał nawet dobrze.
11 lis 2019 | 11:11
+9
To dobrze ci się wydaje, brakło tylko trochę szczęścia:)
Gracz meczu: H. Çalhanoğlu
11 lis 2019 | 23:40
+2
bez uszczypliwości, ale Milanowi już od kilku ładnych lat brakuje "tylko trochę" szczęścia...
11 lis 2019 | 07:04
-31
Milan może zawdzięczać swój upadek dzięki temu leszczowi z nazwiskiem dnia tygodnia.
+16
Widać, że Pioli wziął się do roboty i dziś już wyglądało to dosyć dobrze. Piątek walczący, bez bramki, ale za to nie bez okazji, czyli na bramki też się doczeka, pomoc zagrała najlepszy mecz od startu sezonu, Suso jakiś taki odważny, obrona pewna, Gigione pewny. Na wyróżnienie zasługuje, obok Szczęsnego i Dybali, Conti widać, że chłopak chyba wstaje z kolan. Jedyne czego szkoda to, tego że Piątek i Leao nie zagrali razem ani minuty, bo taktyka podobna była do tej z Genoi z tamtego sezonu tylko z tą różnicą, że Pio biegał często osamotniony. Ale nie ma takiego dramatu jaki był wcześniej.
Gracz meczu: W. Szczęsny
10 lis 2019 | 23:34
+14
Brawo Szczęsny ładnie bronił szkoda piątka ale przynajmniej grał 60min
10 lis 2019 | 23:32
+1
Czyste konto Szczesnego cieszy, Piatka juz nie bardzo.
+14
Szkoda Piątka bo widać że całkowicie stracił swoją pewność siebie z poprzedniego sezonu.
10 lis 2019 | 22:42
-12
Kurde jakby Szczesny zagral na swoim normalnym poziomie i chociaz jedna szmate wpuscil. Cieszy ze Milan zaczyna coraz lepiej grac, kolejny swietny wystep srodka pola (brak kessiego robi roznice), odszczekac tez musze decyzje o wystawieniu Contiego bo zagral bardzo dobrze a myslalem ze bedzie wtopa.
10 lis 2019 | 23:56
0
Zjeb..
+9
Dybala mnie rozdybala...A Piona zacięcie na maxa....
10 lis 2019 | 22:39
+23
Ten Milan naprawdę nieźle grał gdyby nie Szczęsny to Milan mógłby strzelić nawet 2 gole Całkiem niezły mecz Milanu nawet jak go przegrają Piątek dobrze grał, ale bez fajerwerków.
-5
Sarri znów będzie musiał się tłumaczyć, że zdjął "najlepszego z najlepszych", który nic nie pokazał w tym meczu :-)
10 lis 2019 | 22:33
-15
A twój Piatek co pokazal? Gówno :)
10 lis 2019 | 22:36
Ale z tego trener Milanu nie będzie musiał się tłumaczyć.
Pewnie i tak nie kumasz o co chodzitobie.
+18
Zresztą, pewnie i tak nie kumasz o co chodzi.
10 lis 2019 | 22:45
-12
Oczywiscie, ze "kumam" o co wam chodzi dzieciaku. Inaczej skad bym wiedzial, ze jestescie najwiekszymi zyebami na tym serwisie. Idz spac a nie trolluj wieczorami.
11 lis 2019 | 10:47
+1
Nie interesują mnie wypowiedzi gości, którzy mają półnagich mężczyzn w profilach.. Znajdź sobie lepiej babe geju 😂
11 lis 2019 | 12:07
-3
To po co odpisujesz chlystku? Wypindalaj.
10 lis 2019 | 23:48
-4
Tak patrzę na twoją rozmowę z Panem powyżej i się zastanawiam, patrząc po poziomie wypowiedzi. Kto jest starszy? On czy twoje konto tutaj? :D
10 lis 2019 | 22:37
+13
Raczej nie będzie nikomu musiał wyjaśniać, Dybala 22 minuty na boisku i strzela. Jedynie z czego powinien się tłumaczyć to dlaczego Paulo nie gra od 1 minuty.
10 lis 2019 | 23:26
Pełna zgoda, zrobił dużo wiatru a jak reszta to zobaczyła to większość akcji szła przez niego