Materiał dodany przez: fanatic 22 paź 2020 | 20:50
Materiał dodany przez: totil 22 paź 2020 | 22:56

potworna dziura przy 2-3, będzie się śnić po nocach
0
Nieźle, szacun za postawienie się!
23 paź 2020 | 15:12
0
Goście przejebali 2:4 u siebie a na meczykach pieją z zachwytu :))) WYNIK idzie w świat nie styl, na wyjezdzie dostana 0:4 tak z Benfica jak z Rangersami a wy dalej będziecie marszczyc freda.
23 paź 2020 | 14:30
0
Widać ze okres pierwszego lockdownu przepracowali w domach konkretnie. Życzę im jak najlepiej. Umiejętności są, byle szczęście im w pucharach dopisało ! ;)
23 paź 2020 | 08:07
0
szacun Lech. Ładnie, ambitnie grali. Wstydu nie ma na tym etapie.
23 paź 2020 | 07:56
0
Lech w przeciwieństwie do naszej reprezentacji potrafi rozgrywać piłkę od tyłu i ma prawdzowego lewego obrońcę a nie jakichś cyrkowców.
23 paź 2020 | 03:49
0
Wszystkie klubiki ekstraklapy powinny sie uczyc footbalu od Lecha. Mimo porazki to byla druzyna , ktora podjela walke jak rowny z rownym a nie morowanie bramki I dlugie pilki byle dalej, czego nie mozna powiedziec o Leglej czy innych badziewiach.
Zaras fanboje sie rzuca do ataku, 1,2,3 I zaczynamy...
23 paź 2020 | 03:43
0
sadzac po skrótach Benfika się zabawiła. W sumie na transfer mark warta jest więcej niż 11X od Lecha tzn. $331.32m do $28.93m wiec wynik 4:2 wrecz nie jest adekwatny do wartości. Swoja droga ciagle nie rozumie jak biednea Portugalie stac na zespoły za takie pieniadze
23 paź 2020 | 11:58
0
Lech był lepszy od Benfiki, nawet w statystykach, a ty możesz jedynie poszczekać na podstawie skrótu bo mama zgasiła ci światło o 19stej i do spania.
24 paź 2020 | 22:30
0
nim mama zgasil swiatlo to zdołałem zobaczyć ta najważniejsza statystykę : 4:2 i jak sie znasz trochę na piłce to wiesz że tylko ta rubryka się liczy.
Znasz bajeczkę o nagim królu!?.,, nie bądź jego krawcem.
25 paź 2020 | 10:09
0
Nie wypowiadaj się na temat meczu którego nie widziałeś, to oczywiste że Benfica to klub z dużo wyższej półki, ale Lech w tym meczu jak na Polskie realia zagrał naprawdę świetnie, ale mieli trochę pecha, a Benfica ostatnio jest w bardzo dobrej formie, zlekceważyli nie zlekceważyli ale musieli się sporo napracować żeby wywieźć z Poznania 3 pnk
24 paź 2020 | 17:42
0
To zasługa ich położenia. W Brazylii posługują się językiem portugalskim, mają tam dobry scauting i dla biednych Brazylijczyków ze slumsów Portugalia to taka brama do Europy.
23 paź 2020 | 02:57
0
Obrona kartofli to dno dna, tak samo bramkarz. Ja pierdole , to tylko w Polsce, takie dziwolagi, przepierdola mecz i wszyscy wniebowzieci.
23 paź 2020 | 03:13
0
Dokładnie haha! A potem się dziwią, że taki gówniany poziom futbolu. Na to kurwa zasłużyli debile skoro cieszą się, że przyjechał zespół i władował im 4 bramki.
23 paź 2020 | 03:52
0
Mimo wszystko to aktualnie jedyny zespol, ktory mozna nazwac klubem w Polsce. Walcza, graja kombinacyjnie I probuja cos zrobic. Czy moze twoj klub jest lepszy leszczyku. I zaznaczam ze nie jestem kibicem Lecha tylko obiektywnym obserwatorem.
24 paź 2020 | 03:58
0
Ja nie polemizuje ktory klub jest lepszy,tylko podkreslam glupote polskich pseudotrenerow, bo to nie pierwszy raz ze po wpierdolu chwala swoja druzyne.
22 paź 2020 | 23:56
0
Wstydu nie było, ale przy odrobinie szczęścia można było tu wyciągnąć remis
22 paź 2020 | 22:43
0
Wstydu nie było, ale chyba nie tylko o to w tym wszystkim chodzi.
22 paź 2020 | 22:38
0
Rozumiem słowa Bońka powtarzane jak mantrę, że ważny jest wynik a nie styl. Ale jestem po tym meczu jakoś bardziej zadowolony niż po wymęczonych wygranych Polaków czy to z Macedonia czy Austria. Bo widać ogromny potencjał i mamy większe nadzieję na to że pozostałe mecze wygramy niż nadzieję po tych męczarniach polskiej kadry. Brawo Kolejorz. Z niecierpliwością czekam na następny spektakl
23 paź 2020 | 03:14
0
Zesracie się a nie wygracie, Rangers to wam 6 władują, tylko Standard Liege może ze 2 max.
23 paź 2020 | 03:56
0
Bozeunko, Wez zamilcz szonie jak nie masz pojecia o czym mowisz.
22 paź 2020 | 22:34
Benfica wygrała klasowym napastnikiem. Nunez przy każdym golu pokazał całe spektrum umiejętności. Pierwszy gol wyskok niczym Ronaldo z idealnym tajmingiem o bardzo mocny i pewny strzał głową, tam gdzie chciał. Drugi gol - majstersztyk - wyćwiczona kiwka - zejście do lewej strony i zmiana kierunku prowadzenia piłki w prawo zewnętrzną częścią stopy. Trzeci gol - idealne wyczucie w polu karnym niczym Lewandowski, poszedł do końca za akcją i piłka sama spadła mu na nos.
Młodzież z Lecha miała się od kogo uczyć i o to chodzi w takich meczach.
0
Benfica wygrała klasowym napastnikiem. Nunez przy każdym golu pokazał całe spektrum umiejętności. Pierwszy gol wyskok niczym Ronaldo z idealnym tajmingiem i bardzo mocny i pewny strzał głową, tam gdzie chciał. Drugi gol - majstersztyk - wyćwiczona kiwka - zejście do lewej strony i zmiana kierunku prowadzenia piłki w prawo zewnętrzną częścią stopy. Trzeci gol - idealne wyczucie w polu karnym niczym Lewandowski, poszedł do końca za akcją i piłka sama spadła mu na nos.
22 paź 2020 | 22:21
0
Wolę te 2:4 niż 0:1 czy 0:4 przynajmniej bramki strzelali.
22 paź 2020 | 22:00
0
Benfica cos nie bardzo bo wbic sobie 2 gole no ale zwyciezcow sie nie sadzi.Brawa za zwyciestwo dla zespolu z Lizbony.
0
Niestety Benfica to nie Charleroi czy Apollon, tym bardziej jakiś Karabach, to cholernie mocna drużyna, szkoda tego 4 straconego gola , ale Lech rozegrał całkiem doby meczyk, jeśli będzie tak dalej 2 miejsce w grupie jest w zasięgu Klejorza!!!
22 paź 2020 | 21:12
0
Ziemniaczek,co do ręki sędzia miał absolutnie rację......
22 paź 2020 | 21:09
0
Przegrali mecz w dobrym stylu.Zagrali dobrą piłkę na wysokim poziomie.Aż mnie dziwi to dlaczego takich dobrych meczy Lecha brakuje w naszej Eksra lidze z mniej wymagającymi rywalami.Brawo za zaangażowanie,brawo dla Lecha i powodzenia :)
0
chu z tą ręką to sam na sam pociągany od tyłu lechista. Sedzia miał pewnie posmarowane ze nie widział

Tabela ligowa - Liga Europy

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN