{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

ekstraklasa

Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać? Skorzystaj z promocji na NordVPN i oglądaj bez problemu - KLIKNIJ TUTAJ
Materiał dodany przez: admin 23 lut 2020 | 20:19

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Młodzi piłkarze w Polsce mają niepowtarzalną okazję. Poziom naszej ligi jest tak słaby, że spokojnie dają radę i jest to świetna okazja do pokazania się zagranicznym klubom. Na tle tak słabych rywali urastają do miana potencjalnych młodych talentów i taki widok może kusić skautów.
24 lut 2020 | 14:13
+5
Nie zgodzę się z Tobą. Jest odwrotnie. Liga cały czas ma ten sam poziom. Tylko młodzież zaczęła ten poziom przerastać. Czy takie bramki jak te Modera z dystansu nie padają w zachodnich ligach? Czy takie rajdy jak Karbownika czy Jóźwiaka nie mają tam miejsca? Czy obrońcy nie grają tak wysoko jak Kamiński czy Czerwiński? Czym się różnią boiska u nas od tych w la liga czy serie a? Gdybyś podstawil Modera w którejkolwiek lidze, te strzały też by weszły. Różnica polega w kulturze gry, szybkości gry, reakcji itd. Prawda jest taka że właśnie młodzież prezentuje poziom bardziej zbliżony do zachodu, a starzy ligowcy i leniwy zaciąg emerytów dalej dostosowują się do poziomu eklapy. Przecież Piątek , Linetty, Bereszynski, czy inni z marszu odnajdywali się w silnych ligach. Więc są łakomym kąskiem i talentami nie tylko z nazwy ;-)
Gracz meczu: Pedro Tiba
24 lut 2020 | 09:35
+8
Łącznie 50 strzałów oraz 150 groźnych ataków - to jest mecz a nie 1000 podań Barcelony i 5 strzałów.
24 lut 2020 | 06:28
+14
Młodzież rozstrzygnęła wynik tego spotkania. Warto stawiać na młodzież, a nie sprowadzać szrot z zagranicy.
24 lut 2020 | 11:20
To mnie właśnie śmieszy, choć w styczniu po odejściu Amarala i Jevtica tak nie było. Jak na ironię niby osłabiony Lech i Legia przeciwko drużynom , które w zimie ściągały grajków na potęge (Lechia i Jagiellonia) a różnice klas kolosalne. Okazuje sie że młodzi zjadają tych wszystkich sprowadzanych wirtuozów. Nie można też generalizować bo po odejściu Jevtica , Tiba to 1,5 grajka z dotychczasowych meczy. Nie wiem czy przez to że ma teraz więcej miejsca ale tak dobrze nie grał od momentu pojawienia się w eklapie. Fajnie że po meczu zawodnicy Lecha nurtem podbili do Kociaka - był ich zmorą przez 80min i z 41 strzałów wpuścił tylko dwa
+2
To mnie właśnie śmieszy, choć w styczniu po odejściu Amarala i Jevtica tak nie było. Jak na ironię niby osłabiony Lech i Legia przeciwko drużynom , które w zimie ściągały grajków na potęge (Lechia i Jagiellonia) a różnice klas kolosalne. Okazuje sie że młodzi zjadają tych wszystkich sprowadzanych wirtuozów. Nie można też generalizować bo po odejściu Jevtica , Tiba to 1,5 grajka z dotychczasowych meczy. Nie wiem czy przez to że ma teraz więcej miejsca ale tak dobrze nie grał od momentu pojawienia się w eklapie. Fajnie że po meczu zawodnicy Lecha hurtem podbili do Kuciaka - był ich zmorą przez 80min i z 41 strzałów wpuścił tylko dwa
23 lut 2020 | 22:29