Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać? Skorzystaj z promocji na NordVPN i oglądaj bez problemu - KLIKNIJ TUTAJ
Materiał dodany przez: totil 20 wrz 2020 | 22:24

Dyskusja 10

21 wrz 2020 | 22:16
0
Ale fart Lecha z druzyna ktora na moje zdanie jest kandydatem do spadku.To lepsze widowisko bylo w Londynie w meczu Chelsea-Liverpool bo tam nie trzeba bylo czekac do 90 minuty by bramka padla.
21 wrz 2020 | 23:03
0
Super. Kepa osmieszyl sie jak u nas w okregowce wczesniej - to prawda. Nie jedni z wartą grac nie umieli , do meczu z Lechem Warta stracila tylko 2 bramki!!! Co oznacza ze maja najlepiej poukladaną obrone. Utrzymają sie spokojnie . Jeszcse 3pkty zgarną teraz w meczu z ległą i 3 zabiorą z L3
21 wrz 2020 | 12:26
0
Skóraś: celownik do wyregulowania, bo nie można nie trafiać nawet w światło bramki, gdy się dostaje w meczu takie 2 sytuacje do wykończenia.
Taka akcja jak z 85 minuty musi zakończyć się golem. Jeśli się myśli o zawojowaniu Ekstraklasy, że o Europie nie wspomnę, to takie sytuacje trzeba bezwzględnie wykorzystywać.
20 wrz 2020 | 23:44
0
Ciężkie derby, wygrał kolejorz. A Warta jak tak będzie grała to się utrzyma. Kolejorz i Warta, wyregulować celowniki i Alleluja i do przodu.
21 wrz 2020 | 09:15
0
"A Warta jak tak będzie grała to się utrzyma."

No na razie na 4 rozegrane kolejki uzbierali 1 punkt i nawet jednej bramki nie strzelili xd więc jak tak będą grać to się chyba nie utrzymają

0
Brawo Warciarze. Najlepszy atak vs najlepsza obrona. Ciężki mecz mimo zdecydowanej przewagi. Derby walki. Powodzenia w kolejnych grach.
21 wrz 2020 | 22:28
0
Najlepszy atak😄😄😄😄😄😄😄😄😄😄
21 wrz 2020 | 23:00
0
16 bramek od poczatku rundy cwe(L)uchu
3 z odrą i 3 ze śląskiem. Dwa razy pewne zwyciestwa Po 3:0 w europie, 2 bramki z Plockiem i po 1 z zaglebiem i wartą. Nie liczac juz niezliczonej ilosci strzałów i akcji. Debil

2961 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start