Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Lech Poznań
2-5 {{score_string}}
19 sie 2018 | 18:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Wisła Kraków
8'

18'

24'
46'
50'

55'

57'
58'
61'
61'

62'
74'
76'
83'
85'
85'
87'
90'
(as Jesús Imaz)

90'
1'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

ekstraklasa

Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Skorzystaj z promocji na NordVPN i oglądaj bez problemu - KLIKNIJ TUTAJ
Materiał dodany przez: admin 19 sie 2018 | 21:29

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-4
To se amatorzy poklepali. Takie Dudelange sklepałoby każdą z tych ekip po 2:0, 3:0 na luzie. Mistrz Armenii Alaskhert Erywań to już w ogóle. Wislacy club Lechici nie wiedzieliby co się dzieje. Ciekawe czy 5-latki z Bayernu by im też oklep sprawiły? Pewnie nie, bo masa, ale kondycyjnie by siedli w końcówce na bank.
+2
Mam propozycję dla właścicieli meczykow.pl. Może zrezygnujcie całkowicie z relacjonowania polskiej ekstraklapy, wrzucania artykułów, skrótów, itd. Zamiast tego więcej informacji z topowych lig europejskich. Do ekstraklapy powrócić jak jakaś polska drużyna zakwalifikuje się do lm.
20 sie 2018 | 18:59
0
Niech wrzucają skróty z meczów ligi juniorów. Tam młodzi jeszcze mają ambicje. Jak uda im się wyrwać za granicę to jest szansa, że może nawet będą nieźli piłkarze.
20 sie 2018 | 09:42
+7
Rozumiem , Lech próbuje grać 3 obrońcami z tym że mu nie wyszło Przy ostatnim golu to nawet w 4 nie poradzili sobie z 1 zawodnikiem - no cóż po prostu ekstraklasa
0
Lech za bardzo uwierzyl w siebie po tych dwoch golach i myslal , ze ten mecz latwo wygra.
Gracz meczu: M. Makuszewski
20 sie 2018 | 00:28
+7
Brawo Wisła;-) Swiadczy to tez o poziomie naszej ligi gdzie Lech i Legia wielcy faworyci dostaja lanie! Wisła zespol poklejony i sklecony na szybko,pogrążony w dlugach daje rade Wielkiemu Lechowi;-)
+13
Wisła musi awansować do Pucharów żeby pokazać Ległej i pyrom z Poznania jak się powinno grać!
19 sie 2018 | 23:28
+4
Gdzieś przeczytałem, że obecny sezon ma wykrystalizować zawodnikow którzy nadają się do Lecha a którzy nie i w kolejnym sezonie, po weryfikacji mamy ogladac Lecha na miare oczekiwan kibiców i zarządu. Jak dla mnie poziomem odbiegają zdecydowanie Janicki, De Marco, Vujadinović. Obroncy potrzebni jak tlen. W ofensywie bardzo obiecująco. Jak dotad transfery zdecydowanie in plus i w koncu skonczyły sie tłumaczenia ze zawodnik potrzebuje aklimatyzacji, musi poznac klub stadion, kolegow i dopiero pozniej odpali. Jak ktos umie grac w pilke to pokaze to od pierwszego spotkania no ale tacy zawodnicy kosztują.. co najmniej 1-1,5 bańki euro :) Patrz TIba i Amaral ;)
19 sie 2018 | 23:11
+12
Obrona Lecha to cyrk objazdowy
+24
Brawo Wisła czas się obudzić po kilkuletniej śpiączce ;)
19 sie 2018 | 22:38
+34
Poznań miasto doznań XD
19 sie 2018 | 21:55
-15
Lech się niezałamie tą porażką pierwsza strata punktów żadna tragedia w następnym meczu wygrają mecz i znowu będzie ten normalny Lech.
20 sie 2018 | 01:20
+7
no tak wpierdol u siebie 2:5 to żadna porażka... Idz zajadać sie kartoflanką...
19 sie 2018 | 21:50
-7
KURWA 2 RAZ W TYM TYGODNIU DRUZYNY KTORYM KIBICUJE MUSZA SPIERDOLIC PO CALOSCI W OBRONIE XD
NIE NO TRAGICZNY MECZ OBRONY LECHA...
POZOSTAJE WIERZYĆ ŻE WYCIĄGNIEMY WNIOSKI...
19 sie 2018 | 22:01
+21
a odkąd w Polsce wyciąga się jakieś wnioski?
-3
Lech druga polowe obstawil u buka? Kto wie,kto wie....
19 sie 2018 | 21:37
+12
Brawo Zdeniu! Brawo Wisła! To co dziś zrobiła Wisła, na pewno nie przejdzie bez echa. Gratulacje za walkę do samego końca spotkania. Teraz trzeba pójść za ciosem i pokazać w następnej kolejce Górnikowi, ze takie zwycięstwo to nie przypadek.
19 sie 2018 | 21:23
+13
Gratuluje Wiśle 👍🏼
19 sie 2018 | 21:15
+31
Jak można zamienić 2:0 na 2:5 wiedzą tylko w Poznaniu...
19 sie 2018 | 21:09
+9
...co tu się odjebało :O
19 sie 2018 | 21:03
+23
No tym razem Wisła pokazała pazur. Brawo, Kolejorz taki rozpędzony, a zatrzymał się na ścianie już w 5 kolejce i to bardzo boleśnie.
19 sie 2018 | 21:00
+35
Napisałbym coś złośliwego pod adresem Lecha ale jestem kibicem Legii, więc nie wypada :P Brawo Wisła. Jeszcze się okaże, że bez Carlitosa zajadą wyżej.
19 sie 2018 | 20:58
+11
Ciekawe kto strzelał bramki dla obu zespołów..Czyż to byli młodzi Polacy? A gdzie tam oczywiście szrot na którego narzekacie wy kurwa znawcy z 5 zł.
+45
Trochę zabawne, ale przypomniał mi się komentarz po zwycięstwie Lecha 4:1, że on nie stawia na to, że Lech wygra ligę, bo to ekstraklasa i za tydzień może przegrać takim wynikiem. Koleś kurwa miał racje xD
19 sie 2018 | 20:43
Mądry człowiek. Zna prawda natury.
+22
Mądry człowiek. Zna prawa natury.
20 sie 2018 | 07:15
+13
Miło, że ktoś mnie cytuje. Pozdrawiam serdecznie! Pamiętajcie, są rzeczy, których nasz mózg nie pojmie. Jedną z nich jest właśnie Ekstraklasa. :D
19 sie 2018 | 20:25
+14
Ekstraklasa... i wszystko jasne... Żałosna ta nasza liga.
19 sie 2018 | 20:08
Co za mecz! Powiem szczerze, że przy 2:0 dla Lecha bałem się pogromu, a tu taka niespodzianka. Kobra sie rozkręcił z golami, oby tak dalej. Bardzo mi się Wisła podoba w tym sezonie, grają ładny futball dla oka. Brawo Wisełka!
+26
Co za mecz! Powiem szczerze, że przy 2:0 dla Lecha bałem się pogromu, a tu taka niespodzianka. Kobra sie rozkręcił z golami, oby tak dalej. Bardzo mi się Wisła podoba w tym sezonie, grają ładny football dla oka. Brawo Wisełka!
19 sie 2018 | 20:06
+25
Chciałem coś napisać ale co można powiedzieć o takiej lidze? Zespół, który od lat aspiruje do mistrzostwa kraju z wyniku 2:0 robi 2:5 z cieniem Wisły z przed lat? Jakim cudem my mamy znaczyć cokolwiek w europejskiej piłce z taką ligą? Oczywiście nie odbieram Wiśle zasług, bo zagrali swoje. Ciekawe czy za kilka lat znowu nie wyjdzie jakaś afera, bo to co się dzieje od kilku sezonów jest nie do pomyślenia. Zupełnie jakby ktoś zarabiał ładny grosz na ustawianiu tego wszystkiego.
19 sie 2018 | 21:02
+11
Po prostu poziom jest tak niski i wyrównany, że wyniki zawsze będą losowe. Każdy może wygrać z każdym, bo wszystko zależy od dyspozycji dnia.
19 sie 2018 | 20:00
0
Jak dla mnie obaj dobrze zagrali i świetnie się oglądało mecz. Mimo porażki lecha to nie powinni się poddawać i wygrywać następne mecze, oby tylko poprawili obronę bo sama gra, kiwki, wrzutki i zgranie jest dobrze.
19 sie 2018 | 19:58