{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

ekstraklasa

Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać skrótów ekstraklasy? Skorzystaj z promocji na NordVPN i oglądaj bez problemu - KLIKNIJ TUTAJ
Materiał dodany przez: admin 9 lut 2019 | 08:02

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Nastepny mecz z Piastem na wyjezdzie a wiec pewny wpierdol.A potem mega trudny mecz z Legia i praktycznie tez wpierdol, i witamy w drugiej osemce.
9 lut 2019 | 14:51
+3
Brawo Zaglebie ..!!!!! Ale karne to trzeba wykorzystywac...
+7
Nie chcę się znęcać, ale ze skrótu wynika że Lech miał kupę szczęścia przegrywając tylko 1:2.
Starzyński ponownie mi zaimponował.
Nawałka miał w życiu jeden strzał ustawiając Milika obok Lewandowskiego w reprezentacji i tyle z jego zdolności.
9 lut 2019 | 09:22
0
Lech był pewny wygranej
9 lut 2019 | 09:14
-11
ci komentatorzy to gałe sobie robili ze tak sie podniecali ? Przesada lekka az zalosnie to sie slucha
9 lut 2019 | 08:59
+1
Nie będę oceniał aspektów poza sportowych czy ogólnego poziomu ligi. Powiem ze drugą połowę oglądało się fajnie. Dużo się działo. Dla mnie to było dobre widowisko. Było wszystko. Karne. Bramki . Dramaturgia . Choć zdenerwował mnie trochę Gytkajer podpisując się ogromną nonszalancja przy sytuacji po błędzie bramkarza od razu strzelał z powietrza. Mógł zrobić wszystko. A zepsuł na maksa. Gram hobbystyczne w klubie B klasy i trener nam ciągle powtarza nie liczy estatyka, liczy się skuteczność. Brzydki czy gol z tzw dupy liczy się tak samo jak ten piękny strzelony pod poprzeczkę w okienko.
9 lut 2019 | 23:20
+1
O brzydkim golu kibice zapominaja po powrocie do domu,a piekne pamietaja przez lata.
9 lut 2019 | 08:28
Nawałka to mocno średni trener, a poziom meczu był tak żenujący jak decyzję Nawałki podczas ostatnich 10 minut meczu z Japonią na zeszłorocznym mundialu. Z tej mąki chleba nie będzie.
+11
Nawałka to mocno średni trener, a poziom meczu był tak żenujący jak decyzje Nawałki podczas ostatnich 10 minut meczu z Japonią na zeszłorocznym mundialu. Z tej mąki chleba nie będzie.
9 lut 2019 | 07:57
-2
to tragedia nie liga a poziom lepszy jest chyba nawet w indonezji nie obrazajac nikogo
9 lut 2019 | 07:50
-10
Lech powinien to wygrać!
9 lut 2019 | 06:44
+4
Japierdole co za poziom to już w amatorskich klubach bardziej się starają T R A G E D I A
9 lut 2019 | 03:41
+15
1) To jest to optymalne przygotowanie i ta jakość w zarówno w ofensywie jak i defensywie, którą zespół wypracowywał przez ostatnie 4 tygodnie przygotowując się do startu rundy wiosennej.
2) Bramkarz Lecha bardzo się starał meczu nie przegrać, ale obrońcy w jego drużynie okazali się być skuteczniejsi i musiał dać za wygraną.
3) Na mistrzostwo szans nie ma, więc pewnie skupią się na utrzymaniu pozycji w TOP4, by na jesieni zagrać w fazie grupowej LM... Oh wait!...
9 lut 2019 | 01:57
+8
przecież cała ta śmieszna polska pseudoliga piłki kopanej to profanacja futbolu... Toto się powinno zlikwidować, spalić wszystkie dowody istnienia i pokropić wodą święconą po uprzednich egzorcyzmach... To dziadostwo to tylko wstyd przynosi Polsce i Polakom na arenie międzynarodowej. Już bym wolał oglądać "M jak miłość" niż mecz polskiej ekstraklapy... A tfu z tym chujostwem. Kiła i mogiła. Strata czasu i pieniędzy dla tych jołopów którzy chodzą dodatkowo na stadiony żeby to dziadostwo oglądać. Śmiać mi się chce z tej polskiej tępej chołoty. TFUUU
Do tego ten śmieszny Lech Poznań - już nie było kogo zatrudnić na trenera tylko Nawałkę - to beztalencie co na mundialu ośmieszyło siebie i cały kraj na oczach milionów oglądających z całego świata... do tego płacą temu klaunowi takie ogromne pieniądze... za chuj wie co...
A drugi pseudoklub - Wisła Kraków - zarządzana przez mafię i rozkradana jak PGRy w latach 90tych... tragedia i żal... nigdzie na świecie nie ma takiego jebanego cyrku jak w Polsce... A idź pan w chuj. Sram na ten bakutil i olewam go ciepłym moczem
9 lut 2019 | 06:40