{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

ekstraklasa

Mieszkasz za granicą i nie możesz oglądać? Skorzystaj z promocji na NordVPN i oglądaj bez problemu - KLIKNIJ TUTAJ
Materiał dodany przez: admin 14 gru 2019 | 23:01

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Może kogos zainteresuje. Nowy manager, wlasnie zaczal sie 1 sezon 1 kolejka, juz jest troche ludzi i wygląda bardzo dobrze a testowalem duzo takich gierek https://www.total-football.org/?ref=100
15 gru 2019 | 13:30
+6
Cena Niezgody rośnie, a w Wiśle narasta niezgoda....
Gracz meczu: J. Niezgoda
15 gru 2019 | 11:33
0
Idziemy po was! (L)ider i Mistrz Po(L)ski 2020 pozdrawia. Gramy najpiękniejszą piłkę w lidze i gromimy każdego. skisła: 7-0, kurnik: 5-2, korona: 4-0, śpiewaczki: 0-3

warior83
ciekawi mnie kiedy Legia zatrudni w końcu trenera nie wiem czy Pan prezes Legi [pisownia orginalna ] jest ślepy.
virtualkris 29.IX 2019
Tak jest Słoiki i Czajkowskie [?] śmierdziele patrzeć na tabelę i płakać

tajwan 28,IX.19
Juventus to stara dama a Legia to stara...?

Arcymistrz
Ktoś kiedyś nazwał legię [?] polskim Bayernem .Normalnie śmiech na sali. Nierozumie [pisownia orginalna] jaka tam polityka w tym klubie panuje, ale ci ludzie nie znają się na piłce.
ITP ITD
P.S. my się znamy
15 gru 2019 | 10:21
+2
Ja tam wolę Mioduskiego u sterów (L) niż "pakiet" oraz Bońka na czele PZPN, niż poprzedników. Ale ludziom się nie dogodzi.
15 gru 2019 | 00:22
Nie ukrywam tego ,że słabo interesuję się ekstraklasą w tym sezonie. Pewnie nie słusznie ,ale jestem troszkę obrażony za EP. Dlatego jednak trochę dziwi mnie widok tabeli już nawet nie lokata Legii ,bo o tym wszyscy mówią ,że grają teraz świetną piłkę ,ale pozycja Wisły Płock. Przecież jeszcze niedawno słyszałem ,że liderują w tabeli. Co ten Wuju znowu tam namieszał? Powołanie dla Furmana było i od tego momentu jego drużyna aż zawodzi? Bo przecież nie on. Widzę ,że kolejny raz strzelił gola swojej ukochanej drużynie. Z karnego ,ale zawsze.
-1
Nie ukrywam tego ,że słabo interesuję się ekstraklasą w tym sezonie. Pewnie nie słusznie ,ale jestem troszkę obrażony za EP. Dlatego jednak trochę dziwi mnie widok tabeli już nawet nie lokata Legii ,bo o tym wszyscy mówią ,że grają teraz świetną piłkę ,ale pozycja Wisły Płock. Przecież jeszcze niedawno słyszałem ,że liderują w tabeli. Co ten Wuju znowu tam namieszał? Powołanie dla Furmana było i od tego momentu jego drużyna aż zawodzi? Bo przecież nie on. Widzę ,że kolejny raz strzelił gola swojej ukochanej Legii. Z karnego ,ale zawsze.
14 gru 2019 | 23:59
+10
Legia oddała 26 strzałow na bramkę rywali. Forma kozak, legia na mistrza.
14 gru 2019 | 22:35
-29
Takiego wyniku można się spodziewać. Wisła przecież zawsze będzie się podkładać Legii...
2) Wygrana z WP i +3 pkty.
3) Piast 3 przegrane z rządu i na razie -10. Chyba jednak obrony tytułu nie będzie. 1 konkurent mniej.