{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}
{{time_item.order}}
Rzut karny

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+9
Tak sobie pomyślałem, że jeżeli wygramy ten mecz, to to będzie TEN sezon ;-) Wiem, że jeszcze długa droga, ale .....po 30 latach puchar jest nasz i już nic złego z gatunku rzeczy przewidywalnych po prostu się stać nie może. 11.04.2020 mam zamiar na żywo świętować to wspaniałe wydarzenie ! YNWA ;-)
20 sty 2020 | 10:18
Męczyster Junajted wiedziałem że to tak się skończy co ten nieudacznik od wf robi jeszcze na ławce United
-1
Męczyster Junajted wiedziałem że to tak się skończy co ten nieudacznik od wf robi jeszcze na ławce trenerskiej United
20 sty 2020 | 07:56
+15
Boże co się dzieje z tym UTD!!!!! :( czy dożyje czasów by było w końcu dobrze...nie liczę by było świetnie ale chociaż dobrze..... Gratulacje Fanom LIVE ... Klop robi robotę!!! Brawo!
21 sty 2020 | 15:43
0
Liverpool czekał 30 lat żeby było dobrze na krajowym podwórku, UTD po odejściu Fergusone gra piach totalny.. minęło 7 lat.. do 30 jeszcze 23 więc troche jest :P może coś szybciej wykombinują
+14
Pięknie , pięknie i tak do końca :) brawo Liverpool :)
19 sty 2020 | 22:00
-9
brakowało Lingardinho :D tak to by 2:4 było, Lingard 2 gole i 2 asysty
19 sty 2020 | 21:54
+7
MArtial sam na sam w trybuny, to mowi wszystko ;)))) i ten DIAMOND move Rashford w FA Cup gdzie raport medyczny wyraznie mowi, stluczone miesnie ,.. no nikt nie chce top4 serio ^^ a Liverpool, no coz, dalej robia swoje!!
19 sty 2020 | 21:10
+24
Banda Kloppa szaleje :)
19 sty 2020 | 21:00
+30
I kolejny mały, ale pewny kroczek do upragnionego przez nich mistrzostwa po 30 latach, gratulacje
19 sty 2020 | 20:48
-37
Atletico ich załatwi w dwumeczu
19 sty 2020 | 20:58
+29
Atletico chyba ostatnio poległo z Eibarem, więc jedyny dwumecz jaki mogą wygrać to chyba w warcaby
20 sty 2020 | 16:55
+1
A co ma do tego LM, ty kretynie?
19 sty 2020 | 20:43
+17
Ależ De Gea jest słaby, podobno był kiedyś najlepszy na świecie...
19 sty 2020 | 20:26
-22
Piękną De Gea szmatę puścił pod koniec meczu gdzie Salah mu strzelił przy krótkim słupku jeszcze taki lekki strzał Brawo De Liverpool niby taki demon Premier League ale w ostatnich meczach strasznie męczą te wygrane. Młucą w kilku meczach te 1:0 albo 2:0 tyle że te drugie bramki często strzelają pod meczu wówczas gdzie przeciwnik ryzykuje atakiem większą ilością graczy i tylko dzięki rewelacyjnej grze w obronie Liverpool wygrywa często te 1:0,2:0 i dzięki obronie . Gdzie byłby Liverpool gdzie Liverpool po 23 kolejkach miałby z 22 albo 23 gole stracone? Na pewno by prowadził ale już nie 16 a gdzieś 9,10 punktami i potrafiłby w dwóch, trzech meczach kilka punktów.Mało strzelają często ledwie jedną bramkę ale prawie w ogóle nie tracą goli i dzięki temu wygrali prawie wszystkie mecze w Lidze Angielskiej.Van Dijk rewelacyjny mecz i sezon w jego wykonaniu świetna gra jego w obronie oraz świetne gole dużo ich strzela jak na obrońcę.Prawidziwy lider jeśli Liverpool wygra mistrza a jest to na 99 pewne to Van Dijk powinien dostać nagrodę najlepszego gracza Premier League oczywiście jeżeli będzie trzymał cały czas równy poziom do końca sezonu w Premier League.Gomez w obronie też dobrze grał.Live rewelacyjny sezon choć gdzieś w środku sezonu strasznie męczą te wygrane. Grają jak Juve minimalizm.
-15
Jak grali takim składem, to nie ma się co dziwić ?
Gracz meczu: A. Wan-Bissaka
19 sty 2020 | 21:03
+20
Pisałeś gdzieś, że remis uznasz za porażkę i nawet nie dopuszczasz myślisz żeby United nie wygrało xD No więc co teraz masz do powiedzenia? :D
19 sty 2020 | 21:20
-9
Powiem tylko tyle mecz był dobry, sędzia ogólnie mógłby być troszkę lepszy na takie spotkanie.
Ale najbardziej zadecydowały kontuzje, no jednak jak wychodzi Perreira za Rashforda(kontuzja) to jest ciężko.
20 sty 2020 | 13:56
0
On jest chodzącą porażką obstawiał 2-7 buhaha żal pisać z nim w ogóle bo to strata czasu koleś bez honoru i przede wszystkim mózgu. Jak by w Liverpool nie było kontuzji choćby Fabinho, Keita czy Matipa same koty w Man Utd by grali w pierwszej 11 od deski do deski a on wyskakuje z przeciętnym Rashfordem. LiV Barce pykną rezerwami i Everton ostatnio 3 składem. Więc Man Utd w takiej formie zjedli by bez Salaha i Mane.
20 sty 2020 | 14:45
+4
Ale fajnie się pośmiać z takiego typa, co nawet po fakcie (tj po meczu) ma argumenty na zasadzie "Gdyby..."./
20 sty 2020 | 14:51
+1
Przed meczem powiedziałem,że jak przegra Liverpool to posypie głowę popiołem i przyznam się do błędu. Ale jak widać bez jajeczny pajac nie ma na tyle odwagi tylko dalej w zaparte fanatyczny zjeb i tyle szkoda czasu na niego on jest już stracony jak jego klubik z wuefistą na ławce trenerskiej. Przecież tam nawet nie ma jednego piłkarza co by grał w pierwszej 11 w Liverpool więc po co w ogóle strzępić ryj ;[]
19 sty 2020 | 20:35
+9
Na pewno Ederson by to wybronił to taki kozak że szok ;)
20 sty 2020 | 16:59
+1
Twoj komentarz mogl sie zamknac w jednym zdaniu, a nawet w dwoch slowach. "Nie rozumiem".Zmien moze zainteresowania?...pilka wodna??...bo z pewnoscia masz wodoglowie...a moze wodkoglowie, cymbale?!!
19 sty 2020 | 20:25
-11
Nieudaczniki Olego znowu umoczyly dupe. Wkrotce Salah i Mane jada do Afryki na puchar, i to pewnie bedzie koniec passy.
19 sty 2020 | 20:39
+6
Ostatnio kiedy bez Salaha, to Live grał najlepiej...
20 sty 2020 | 17:02
0
Nastepny debil....scigaja (i slusznie!) pedofilow w necie...ale powinni tez niszczyc takich Yerr2 i jemu podobnych idiotow.
20 sty 2020 | 21:55
-1
Na bol dupy polecam specjalna masc,ale na mozg masci nie ma, ewentualnie psychiatra.
19 sty 2020 | 20:16
-10
Gdzie te kurwiszony w Manchesteru szczekające najgłośniej i najczęściej? Po jaskiniach się pochowaliście?
19 sty 2020 | 20:24
-35
To ja się pytam gdzie te wasze tytuły za ligę, a nie sorry od 30lat bez zmian
#20times
19 sty 2020 | 20:37
-12
Taka rada-nie odpowiadaj tenu gościowi bo to psychicznie chory człowiek;) w dzieciństwie mu krzywdę zrobili i ma ból dupy do kibiców United.
19 sty 2020 | 20:38
-17
A niech się cieszy, że taki ktoś jak ja się do niego odezwał, niech coś ma z tego życia a nie tylko co sezon wiara w tytuł
+3
Tylko podpowiadam,że żeby ją wygrać trzeba w niej wreścię zagrać !! A na to się nie zanosi no może LE będzie ale to max.
20 sty 2020 | 15:14
-2
Jeszcze się zdziwisz, dla mnie gorsze miejsce niż 4 to będzie dramat i uznaje je za porażkę, no chyba, że w pewnym momencie Ole uzna, że zespół skupia się na LE(wygranej)
23 sty 2020 | 23:35
+1
Dramat to wy od dawna macie, a w ciągu 3 lat ligę mistrzów to Jebajted w TV może popatrzeć co najwyżej...
23 sty 2020 | 23:32
+1
Gościu, masz problem to podaj adres...a psychicznie chory to ty jesteś bo najpierw coś wypisujesz, potem się tego wypierasz i sam nie wiesz już na kogo co piszesz...LOL
23 sty 2020 | 23:30
+1
Widzisz pajacu...Liverpool przez 30 lat nie zdobył mistrza, a i tak macie tylko 2 więcej, z kolei LFC ma ogółem 2 więcej trofea, a LM wygrali 2 razy więcej razy niż wy, więc z czym do ludu clownie?
+27
Każdy w tym sezonie dostał wpierdziel od LFC, KAŻDY !
19 sty 2020 | 20:29
+22
Poza Napoli.
23 sty 2020 | 23:36
+1
Słuszna uwaga, jednakże miałem na myśli samo Premier League...
19 sty 2020 | 20:04
+21
Gdyby nie var trafił bym wynik
19 sty 2020 | 19:54
+47
Jak się okazuje danie 75mln za obrońcę bywa lepszą inwestycją niż 200 mln za napastnika :)
19 sty 2020 | 20:20
+24
Dokładnie, Klopp wiedział gdzie ma dziurę, braki i potrzebuje drygenta który będzie miał wszystko pod kontrolą. Nie rozumiem druzyn które choć mają napsatników to kupują ich jeszcze więcej. Klopp ładnie poukładał cegiełki w zespole.
19 sty 2020 | 19:43
-25
Jak dla mnie Fred man of the match
19 sty 2020 | 20:14
+8
a jak dla mnie przejebałeś wczorajszy zakład z użytkownikiem Naga_Prawda
mam nadzieję, ze masz więcej honoru niż rozumu i faktycznie przelejesz jakąś większą sumę na fundacje charytatywną
czekamy na potwierdzenie przelewu
19 sty 2020 | 20:23
-20
Po pierwsze ja się nie zakładałem z tym użytkownikiem, tylko odpowiedziałem na jego wątpliwośći.
Po drugie, umówmy się jak czytam o tej dominacji to aż się śmieje, prawda jest taka, że Loserpool miał pełno w gaciach do ostatniej minuty i gdyby nie ten sędzie i kontuzje to myślę, że spokojnie wynik w drugą stronę.
Po trzecie, czekaj czekaj tak jak Liverpool, przez następne 30lat
19 sty 2020 | 23:33
+5
Ty lepiej sie martw o swoje junajted, bo to juz blisko dekada minela, a do kolejnego tytulu coraz dalej niż bliżej :)
Gracz meczu: G. Wijnaldum
20 sty 2020 | 00:10
-9
Ja się nie muszę martwić, bo wiem co tam się dzieje, jestem w stałym kontakcie z ludźmi tam i możliwe, że niedługo się zdziwicie
20 sty 2020 | 09:01
+5
Gdyby nie sędzia, to byście dostali 4-0 xD
20 sty 2020 | 09:46
-4
Właśnie sędzie był taki, że wam chciał uznać te 2 bramki strzelone jak najbardziej nie prawidłowo, więc jak już to VAR

Gdyby nie kontuzje to wy przegralibyście 2-0
19 sty 2020 | 19:39
-21
Sędzia wypaczył wynik meczu.
-29
No muszę się zgodzić, niestety...
Szkoda, bo mecz ogólnie ładny, gdyby nie sędzia to myślę, że spokojnie mógłby być wynik w drugą stronę
19 sty 2020 | 19:37
+9
Pewne to było
19 sty 2020 | 19:34
-6
Szkoda, united fajnie grało pomimo że nikogo do grania tam nie ma.
-7
Jak Ole dojechał Rashforda to nikogo nie bylo...
19 sty 2020 | 19:52
-3
Grajki tam są, tylko on ich tak układa dziwacznie. Granie z kontry czasem wyjdzie a czasem nie, tu masz przykład: ligowy z city i pucharowy z city, a united to raczej nie jest drużyna która gra z kontry jak wszystkie średniaki z ligi
19 sty 2020 | 20:02
-3
Kadra raczej taka sredniawa. Niestety trzeba z 3 zawodników do pomocy i ataku. Bo Ole to co on może jak doświadczenia nie ma ? Moim zdaniem United to za duży klub i obowiązki dla niego