Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Liverpool FC
4-3 {{score_string}}
14 sty 2018 | 17:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Manchester City
9'
31'

40'
(as K. Walker)

59'
60'
61'
(as M. Salah)

65'
68'
69'
71'
72'
79'

84'
88'
90'
1'

90'
3'
90'
4'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Materiał dodany przez: fanatic 14 sty 2018 | 17:16
Żaden materiał nie został dodany do tego meczu. Dodaj materiał jako pierwszy lub poczekaj aż zrobią to inni.

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+4
Jestem kibicem tego klubu LFC od 2010 roku chlopaki graja naprawde szybka pilke akcje piekne maja problemy tylko ze tez bramki traca bardzo szybko zobaczcie sami Barcelona kupila od LFC Suareza teraz Coutinho bo tam jest prawdziwy szlif pilkarski za chwile wykupia Salaha i Firmino inne kluby a i tak bede wierny LFC
15 sty 2018 | 18:15
+6
co za mecz, nawet nie trzeba komentować tylko oglądać i bić brawo
15 sty 2018 | 16:33
+12
Fantastyczne spotkanie! Pierwsza porażka City i to w jakim meczu... Gratulacje dla Liverpoolu.
15 sty 2018 | 14:32
+13
Salah to co robi to poezja niestety Karius na drugim biegunie bardzo słabo.
15 sty 2018 | 13:10
+13
Wszystko pięknie ładnie, ale bramkarz to by sie dla The Reds przydał. Bo Ci podawacze ręczników nie pasują na bramke
15 sty 2018 | 12:50
+23
odszedł Kutińio i od razu Liverpool lepiej gra
15 sty 2018 | 12:39
+4
dobrze się ten rok zaczął dla City. Oby tak dalej!
15 sty 2018 | 12:11
+20
Wróciła dawna Premier League emocje i jeszcze raz emocje :):)
15 sty 2018 | 12:02
+13
Roma uratowala salaha gdy ten dryfowal bez celu na swej tratwie po morzu srodziemnym, a teraz prosze bardzo :)
15 sty 2018 | 14:31
0
Gdzie Ty taką bajkę przeczytałeś?
15 sty 2018 | 11:31
+7
co tu wiecej powiedziec,piekny mecz,piekne bramki,grad goli,szalejacy klopp cóz trzeba wiecej ;)))
+2
Dużo emocji i bramek.Liverpool pokazał moc, ale trzeba przyznać, że znaczący współudział w ich wygranej miała defensywa przeciwnika. Ten wynik jest dobry dla rywalizacji w PL i przy okazji obnażył trochę rzeczy do poprawy w drużynie Guardioli. Ciężko wskazać zawodnika meczu, ale Ox otworzył wynik i dawał impuls do ataku przez całe spotkanie. Piękny mecz.
15 sty 2018 | 10:55
0
kurwa jak ja kocham takie zagrania jak aguero rzy 3 bramce no kurwa ruchalbym
15 sty 2018 | 13:53
+5
dlatego właśnie prawdziwe ruch...ko Cię zawsze omija ;-)
15 sty 2018 | 10:44
+4
ale Mane wsadził!! na kozaka a przecież mógł podawać...
Gracz meczu: S. Mané
15 sty 2018 | 10:15
+17
Cóż, jeżeli jesteś kibicem LFC i żyjesz , to dobra wiadomość jest taka , że masz mocne serducho. Żaden zespół w PL nie jest w stanie zapewnić takich emocji swoim fanom. Z nieba do piekła i tak w kółko . Jedno jest pewne ; NIGDY nie tylko nie będziesz sam , ale i NIGDY nie będziesz wiedział jaki będzie w tym dniu Twój klub ;-) Ależ ich pyknęliśmy ;-))))) Pięknie ~!
15 sty 2018 | 09:54
+4
Mecz i gole palce lizać.....
15 sty 2018 | 09:49
-3
Ta obrona City nie jest warta złamanego grosza. No może Otamendi jest dobry. Ale Stones? To nawet poziom Bednarka nie jest
Gracz meczu: L. Sané
15 sty 2018 | 09:43
+2
Dobre widowisko i co najwazniejsze duzo goli :)
15 sty 2018 | 08:32
+16
Zawsze jak oglądam mecze zespołów z TOP6 to trafiam na mizerne, asekuracyjne, jednobramkowe widowiska. A jak przegapię mecz to co? To oczywiście spektakl marzeń i mecz rundy się trafi. Kurwa co za pech.

Chociaż z tego co widać po skrócie to Man City sam sobie te bramki ładował, ale brawo dla Liverpoolu.
15 sty 2018 | 09:33
-2
nie oglądałeś meczu w niedziele o 17?fedrujesz na 2 zmiane w niedziele??? ja wole oglądać premier league ;-P
15 sty 2018 | 03:14
+5
Co ten Otamendi tam.......?
15 sty 2018 | 01:31
-28
Wypadek przy pracy... co nie zmienia faktu, że City i tak jest ponad wszystko a Liverpool na tytuł poczeka jeszcze przynajmniej 30 lat.
15 sty 2018 | 00:59
+16
w koncu cos sie dzieje w tej angielskiej lidze a nie tylko stawianie autobusu i kopanina
+16
Świetny mecz, nie zawiódł. Dużo bramek, do tego naprawde ładnych, no i walka do końca. Szacun dla Live bo bezlitośnie wykorzystali wszelkie niedociągnięcia na tyłach City, a dla gości za to że nie padli mimo straty trzech bramek. Nie ma sensu wyróżniać kogoś indywidualnie, czy też wytykać błędy. Po prostu ekstra widowisko.
14 sty 2018 | 23:38
+10
Co tu się odwaliło pozostanie w pamięci, arrgh! Mecz sezonu.
14 sty 2018 | 23:19
+27
TO MUSIAŁO SIĘ KIEDYŚ STAĆ...
14 sty 2018 | 23:15
+2
Emre Can - specjalista od najcięższych spotkań w których przeciwnik gra ofensywny futbol. Dominuje środek pola.
Gdy przeciwnik przyjeżdża murować - kompletnie bezużyteczny.
Szkoda, że odchodzi tylko dlatego, że nie chcą mu wpisać klauzuli do kontraktu.
Gracz meczu: E. Can
14 sty 2018 | 22:52
+27
Mega meczycho, gratki dla M.City dla walkę do końca, i oczywiście gratki dla Liverpoolu za zwycięstwo z niepokonanym liderem. Niektórzy chcą widzieć tragikomedię w obronie (po obu stronach rzecz jasna), ja wolę widzieć megaofensywną grę w której obrońcy byli tak zakręceni że nie wiedzieli jak się nazywają :)
7 bramek, 4:3, czego chcieć od futbolu więcej? I co ważne bez jakiś większych kontrowersji bramkowo-kartkowo-kontuzjowych. Uwielbiam takie spotkania, mecz, powiem więcej, Mecz przez wielkie M, Mecz kolejki, jeśli nie całego sezonu, nie tylko na Wyspach. Wspaniała wizytówka Premier League.
Jeszcze raz gratulacje dla The Reds, Kloppa i kibiców, Anfield pokazało moc :)

PS. Czy Pan to widział, Panie Conte?...
14 sty 2018 | 22:42
+21
Co za mecz! Za takie spotkania kochamy Premier League. Akcja za akcję z obu stron, świetne bramki i dreszczyk emocji do samego końca. Na gracza meczu wybieram Oxlade-Chamberlain'a bo chłopak w końcu pokazał na co go stać, strzelił ładną bramkę i "gryzł" trawę przez 90 minut. Bardzo cieszą 3 punkty, ale należy się także szacunek City za walkę do końca.
YNWA
14 sty 2018 | 22:30
-7
Do pobrania gole z meczu z Polskim komentarzem - nie musicie dziękować :)
14 sty 2018 | 22:21
-2
Dzisiaj obrona City jakaś niepewna. Wrócił Stones po kontuzji i mam wrażenie obrona gra gorzej. Inna sprawa, że nie tylko Stones dzisiaj się mylił. Nico, to już mu się zdarzało wcześniej, ale Ederson taki babol pod nogi Salaha...
Nic to. 6 dni regeneracji i jedziemy dalej, Panie Guardiola.
14 sty 2018 | 22:15
+18
Co za mecz! Fenomenalne bramki Liverpoolu, jak z gry! Oczywiście w swoim stylu musieli poczuć dreszczyk emocji w ostatnich minutach, ale taki jest Klopp i jego wizja piłki wesołej 😀 City pokonane, stało się.
Gracz meczu: Roberto Firmino
14 sty 2018 | 21:59
+9
Ktoś tu pisał , że po takiej przerwie i z tymi zespołami może być wynik z 5:4 nie dużo się pomylił :D
15 sty 2018 | 09:37
0
ja typowałem 5:4 ale dla city,no nie w tę strone ;-P
14 sty 2018 | 21:49
-7
Messi zdecydowanie zawodnikiem spotkania.
+8
Nie sadze :) Moze pol roku temu by tak bylo ale patrzac na obecna serie bez porazki watpie :)
+2
Oby ;)
14 sty 2018 | 21:46
+9
W końcu jest ktoś (Salah) kto regularnie wykańcza akcje. Reszta ekipy też niczego sobie, szczególnie pomoc i atak to kocury, wiec wierze ze nawet jeśli stracą jakaś głupią bramkę ze średniakiem to wbija 2-3 w zaliczce.