{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Materiał dodany przez: fanatic 4 lut 2018 | 17:39
Żaden materiał nie został dodany do tego meczu. Dodaj materiał jako pierwszy lub poczekaj aż zrobią to inni.

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Karny jeden ... drugi... spalony aaa tam ... Jak Wanyama przypierdolił to nie mam pytań .
-3
No dobra miał być remis i był, ale chłopaki w końcówce trochę przesadzili. 1:1 wystarczyło. Kupon by nie wszedł ufff. Nie na moje nerwy hahaha.
5 lut 2018 | 16:23
+12
Dlaczego nie mogę zagłosować w ankiecie na najlepszego zawodnika meczu, na Jonathana Mossa -dziś najlepszego w drużynie Tottenhamu?
Gracz meczu: L. Karius
5 lut 2018 | 15:53
-1
2 Karne z pizdy ale moim zdaniem mecz wyrównany choć końcówka należała do Spurs.Jestem kibicem Tottechamu i wywieżienie 1 punkta z Anfield biore w ciemno
5 lut 2018 | 15:43
+13
Mimo ze jestem fanem Totów to na zwycięstwo zasługiwał Liverpool. Wanyama jakie bramisko ;o . Salah jak ich tam porobił w końcówce. Mecz pełen emocji i kontrowersji.
5 lut 2018 | 14:42
-6
Pierwszy karny rzeczywiście kontrowersyjny.A przy drugim Sędzia spokojnie się wybroni.Przy pierwszym bramka nie padła.Czyli wychodzi na to że oliwa sprawiedliwa.Nie ma co płakać.Moim zdaniem nie był to taki zły dzień sędziów jak co nie którzy mówią.Poza tym Tottenham zasłużył na jakiekolwiek punkty w tym meczu.
5 lut 2018 | 14:28
-3
Dobra, widzę że sporo gównoburzy:
1 karny z dupy: spalonego nie było, ale Kane nie był faulowany.
2 karny ok, Van Dijk mu zajebał w łydkę.
5 lut 2018 | 16:28
+5
przy drugim też był spalony...
5 lut 2018 | 18:13
-12
Stali praktycznie w linii... Za to na pewno mniejszy ten spalony niż przy 1 bramce Salaha. Ale to nieważne, cnie? xd
5 lut 2018 | 14:22
-1
Sędzia liniowy drukował pod Spurs - bez dwóch zdań. Kibic Totków czy co? Szkoda trzech punktów stracowych w ostatniej chwili, ale jako kibic Liverpoolu pragnę nieśmiało zauważyć, że przy pierwszej bramce, w momencie podania Salah był na pozycji spalonej. O wielkim wypaczeniu wyniku trudno więc mówić.
+6
Ja jebie jak nie wprowadza VAR do PL po tym sezonie to będą idiotami. Dwa karne których nie było masakra, kiedyś się mówiło że w lidze angielskiej gra się twardo a teraz tylko widać w niej coraz więcej nurków. Słabo to wygląda
5 lut 2018 | 12:51
+6
No i miały być w tym sezonie kary za takie symulowanie, zobaczymy, czy coś z tego będzie.
5 lut 2018 | 16:29
+7
Sa są, ale nie dla gwiazd z zespołów z czołówki. Ich nie można karać.
5 lut 2018 | 12:06
-4
Strzal cipsko lizac
5 lut 2018 | 11:33
+22
sędziowie z hiszpanii przyjechali czy jaki chuj? ps. Myslalem ze Kane to porządny zawodnik a to sie okazuje zwykly symulant
+7
Cieżko się dziwić Klopp'owi. Chłop z natury wybuchowy, a taka decyzja, w takim meczu, przy takiej sytuacji... Pewnie tych sędziów w głowie rozniósł na tysiąc sposobów. Za to Wanyama - ależ to mu siadło :D
+15
samo to że główny arbiter był bliżej całej sytuacji i miał wzrok skierowany w stronę piłki i walczących o piłkę zawodników a oparł się na decyzji bocznego sędziego które znajdował się o kilka metrów dalej ,szok!!!! o spalonym przed pierwszym karnym nie wspomnę - słaby dzień bocznego .... czasami VAR jest potrzebny
5 lut 2018 | 08:07
+9
Żaden reżyser nie wymyslilby takiego scenariusza: )
5 lut 2018 | 08:05
+12
Ale Wanyama zajebał!
5 lut 2018 | 07:36
+25
Liverpool okradziony z punktów.
Pierwszy karny dla Tottenhamu - błąd (faulu nie było, a Kane był na spalonym) Ewidentnie było widać, że nie było kontaktu z ręką bramkarza). Drugi karny van Dijk lekko haczy Lamele kolanem w plecy, a ten się trzyma za łydke (no to k*rwa już jest śmiech), a po drugie nawet jeśli złapał by się za plecy, to PIŁKA NOŻNA TO NIE TEATR, A PRZEDEWSZYSTKIM NIE W TAKIEJ LIDZE JAK PREMIER LEAGUE, dziękuje!
5 lut 2018 | 08:00
+6
1. karny masz rację w 100%, ale drugi to nie kopnął go w plecy tylko w nogę na wysokości kolana. Może Lamela poczuł stopę i trochę przyaktorzył, ale kopnął go na pewno. Poza tym Salah to kozak a gol Wanyamy wow :O
5 lut 2018 | 08:25
-33
Ty głupi jesteś czy ślepy? W obu sytuacjach karny się należał, pomijając, że Kane był na spalonym przy pierwszym karnym. Kontakt był pomiędzy Kariusem a Kanem, a Van Dijk kopnął w łydkę Lamele
5 lut 2018 | 08:35
+17
Widzę ludzi od głupich wyzywasz, a czy ty widziałeś jak Kane nura wali w polu karnym?
5 lut 2018 | 07:22
Szkoda Liverpoolu, bo należała się im wygrana, szkoda że to sędziowie ustalają wyniki.
+9
Szkoda Liverpoolu, bo należała się im wygrana, szkoda również, że to sędziowie ustalają wyniki.
5 lut 2018 | 14:37
0
Tottenham z przebiegu całego meczu też zasługiwał na choćby 1 punkt.W drugiej połowie zdominowali ich jak mało kto na Anfield.
5 lut 2018 | 06:56
+20
Salah świetnie odnalazł się w lidze angielskiej i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Liverpool miał pecha, ale ich pechem był sędzia, który podyktował dwa karne, których (wydaje mi się) nie powinno być.
5 lut 2018 | 06:49
+8
Sędzia chuj
5 lut 2018 | 05:15
-3
KURWA co to ma byc dwa karne z dupy tego sedziego to bym zajebal jak bym byl na boisku jebany cwel robil wszystko zeby live nie wygralo . Salah nie mam slow zeby go opisac magia.
5 lut 2018 | 04:11
+1
Duży ten kapelusz miał skoro aż dwa karne wyciągnął . Sędzia porażka .
5 lut 2018 | 02:48
+1
Karne z dupy, Lovren slaby, cala Salah spiewa z nami jak zwykle.
5 lut 2018 | 02:24
+1
5 lut 2018 | 02:17
Ewidentnie Liverpool zalega ze składkami od 10 lat na rzecz Funduszu Sędziowskiego przyznającego trofea. Próbują zrobić z niego pajaca i wariata, ale po takim meczu, bitch please...2 karne z dupy po 90 minucie to nie przypadek, NIGDY. Zwłaszcza, że to doświadczony sędzia, który nie gwiżdże jak w Hiszpanii. Padaka.
+14
Ewidentnie Liverpool zalega ze składkami od 10 lat na rzecz Funduszu Sędziowskiego przyznającego trofea. Próbują zrobić z Kloppa pajaca i wariata, ale po takim meczu, bitch please...2 karne z dupy po 90 minucie to nie przypadek, NIGDY. Zwłaszcza, że to doświadczony sędzia, który nie gwiżdże jak w Hiszpanii. Padaka.
5 lut 2018 | 01:46
-4
Ostatnie 10 minut posiadanie pilki przez Totenham 79%,co oznacza po raz kolejny o slabej kondycji Liverpoolu.
5 lut 2018 | 01:25
+3
Za to kocham ligę angielską, Wanyama pięknie przypierdolił :D
5 lut 2018 | 01:19
-7
Mina szkopa bezcenna po drugim karnym,chyba sie obsral na zadko.
+9
Kurwa.... pierwszy karny z kapelusza juz nie wspominajac o spalonym sekunde wczesniej a przy drugiej sytuacji no niestety faul byl Virgil za bardzo wzial sobie do serca 'THE KOP'' huj tam dobry i punkt YNWA
4 lut 2018 | 23:55