City podrażnione przetrzepało Atalancie skórę -siatkę
Gracz meczu: R. Mahrez
22 paź 2019 | 21:56
0
To, że City wyjdzie z tej grupy było wiadome przed pierwszą kolejką Ligi Mistrzów. W 4 minuty całkiem "zgrabnie" wyszli na prowadzenie co jest na +
Jednak nie mogą zlekceważyć Atalanty w drugiej części meczu bo to się zemści, w końcu już jedną bramkę zdobyli. Pozostało czekać na koniec przerwy i rozwój sytuacji

Tabela ligowa - Liga Mistrzów

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN