{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+7
Guardiola ładnie nauczył podopiecznych kopać po nogach :) a sami się przewracają jak panienki. Pep się kończy i po sezonie pewnie spierdoli gdzieś do Juve, odejdzie Sterling czy Sane i City się sypnie.
8 gru 2019 | 13:11
-38
HAhahahahahhhahahaahahhaah jaka ta PRIMER LIG jest slaba !!! Barca by tam wszystko wygrala, messi by ich solo jechał sam
8 gru 2019 | 17:51
+5
Myślę, że Barcelona obecna w Premier League byłą gdzieś mięzy City a Chelsea
8 gru 2019 | 20:08
+9
Barca w Premier League była by gdześ na 12 miejscu to liga angielska tutaj za dotkniecie nie gwizdze sie karnych hahaha a Messi może z 12 bramek by ustrzelił
8 gru 2019 | 20:15
+2
Bez przesady. Nie lubię spuszczania się nad Goatem i Katalonią, ale w TOP 4 by byli.
Messi by z wolnych tyle nie strzelił bo by nie byo za byle dotknięcie wolnego
8 gru 2019 | 09:54
-43
Powinien być karny dla City!!! Noe rozumiem tej decyzji. Poza tym mam wrażenie że City już dawno pogodzilo się ze nie zdobędzie mistrzostwa i odpuszcza mecze. No chyba że chłopaki grają w zakłady :P
8 gru 2019 | 17:50
+11
Jaki karny? Cholera. piłka uderza w udo potem w rękę, co on ma kurwa AMPUtować sobie łapy?no już kurwa bez przesady.
8 gru 2019 | 20:10
-9
powinien być karny a United mialo wiecej szczescia niz rozumu ale w następnych meczach pewnie zremisuja z którąś z drużyn z końca tabeli za Ole niestety grają bardzo nierówno z mocnymi zespołami wygrywają a ze słabymi remisują albo przegrywają.
8 gru 2019 | 20:17
+6
Bez kitu. Za co karny? Gośc nie miał nienatrulanie ułożonej ręki podczas wślizgu. Tylko naprawdę drobiazgowi sędziowie by dali karniaka.
Oczywiście za kanrego nikt by się nie mógł przcyczepić, ale prawda jest taka, że nikt nie robi wślizgu z rękami przy ciele......
8 gru 2019 | 07:26
-14
Może kogos zainteresuje. Nowy manager, wlasnie zaczal sie 1 sezon 1 kolejka, juz jest troche ludzi i wygląda bardzo dobrze a testowalem duzo takich gierek https://www.total-football.org/?ref=100
8 gru 2019 | 04:19
+22
City rozdaje prezenty:
1) 3 pkty dla MU i realna szansa na walkę o Top4 i udział w LM w 2020.
+9
Glory Glory Man United, are u understand now?
8 gru 2019 | 04:07
Proszę, niech ktoś mi wytłumaczy czemu kapitanowie drużyn BPL noszą teraz takie okropne pedalskie tęczowe opaski? Serio nawet do tak pięknego sportu musiała wkraść się ta paskudna "poprawność polityczna"? :/
+43
Proszę, niech ktoś mi wytłumaczy czemu kapitanowie drużyn BPL noszą teraz takie okropne tęczowe opaski? Serio nawet do tak pięknego sportu musiała wkraść się ta paskudna "poprawność polityczna"? :/
8 gru 2019 | 10:28
+25
KTO WIE? Może już za pare lat będzie wstyd się przyznać, że nie jesteś pedałem.
8 gru 2019 | 00:38
+3
Mecz ktorego rezultat jaki by nie byl to by mnie cieszyl. Anyway Shity sie obsralo przycisniete do muru i nie potrafilo niczego zmienic ( Fraudiola nie ma planu B jak zwykle). Zwyciestwo z jakze gorzkim posmakiem dla gosci ;)
7 gru 2019 | 23:43
-11
eh... dzisiaj niestety poznaliśmy nowego mistrza Anglii
7 gru 2019 | 23:57
+16
Dlaczego, niestety ?odda jakis szacunek mistrzowi. Pykaja wszystich, to im sie nalezy.
Czyżby Klopp coś zawalił?
Dla mnie to pomnik mu postawią na Anfield i działącze LFC z kibicami sami chyba będą z własnych kieszeni robić zrzutki aby został na 40 lat z nimi :)
7 gru 2019 | 22:51
-34
Ja PIerdolę, że United zagrało dla LFC- jestem w szoku świni.
A tak poważnie, to kibice Czerwonych Szatanów byli w rozterce czy KOMUCHY z Watrobą mają się cieszyć, czy Smerfy rywale zza miedzy.
7 gru 2019 | 23:17
Że też macie internet w wariatkowie towarzyszu
+54
Że też macie internet w wariatkowie towarzyszu..
7 gru 2019 | 23:33
Tak. Jak widać. Nie wiem czy wiedziałeś, ale wariaci mają często wysokie IQ. :)

Ty jesteś tak "normalny", że implicite stwierdzialeś, że OBROŃCA to nie piłkarz, a ZP jest tylko dla PIŁKARZY.
Gratuluję "normy" umysłowje i inteligencji :)
-25

P.S. Te.....Sammer , Cannavaro kurwa jego mać. Oddawać piłkę Goatowi, bo to kosmita . Wstecz piłkeczki także, no i Ty Krystynka wyskakuj z Piłeczek.
One wszystkie tylko dla Messi, bo to......"kosmita" :)
-13
ECh gościu. Twoje alternatywy są jak wypić Piwo Tyskie czy Lecha.
Zmiana diety nic nie da w tym wypadku , bo nadal będą chować.
Jesteś mistrzem "logiki". Tylko Ty jeden z nieliczych wiesz chyba jak to być jej alfonsem. Kiedy organizujesz wykłady nt.:"Jak robić z logiki k.....?"
8 gru 2019 | 12:04
+3
Dla Liverpoolu, raczej dla siebie bo grali piach i pną się w górę.Derby rządzą się swoimi prawami
8 gru 2019 | 17:48
JA to wiem. aLE WIDOCZNIE Ci co tylko minusują, poza minusami nie potrafią merytoryczne odpowiedzieć jak Ty. Ale cóż. Leszcze umieją tylko kliknąć minusika :)
To jest ten sezon LFC.
Sądzę, żę Klopp owi wystawią pomnik gdzieś przy Anfield Road.
Wg mnie to najlepszy trener na świecie. bez wątpienia.
Ani Guardiola ani Pocchetino nie mają do niego podjazdu.
Aż żal mi gościa, że jego gaża wynosi chba tyle co Solskjaera, a 3 razy mniej niż Guardioli i chyba 2 ray mniej niż Mou.
Nie dziwię się , że działączom LFC PALĄ się jaja, aby z nim przedłużyć kontrakt, bo Klopp naprawdę to jest trener jak Messi piłkarz w świecie futbolu i sądzę, że KAŻDY kibici Barcelony czy Realu tudzież nawet Bayernu , MU chętnie by widzieli Kloppa w swoich zespołach.
-2

Chodziło mi o to, że MU walczy z LFC o ilośc trofeów.
Byli kibice w poprzednim sezonie, co woleli aby City wygrał z nimi niż aby LFC zdobył mistrza, dlaetgo tych imbecyli co mnie minusują nie kumam.
Są naprawdę tacy goście. :)
7 gru 2019 | 22:09
+4
Nie oglądałem. To City zagrało słabo czy raczej widać wzrost formy United ?
7 gru 2019 | 22:27
+31
City nie grało źle, raczej standardowo patrząc na ich ostatnią formę, United miało zabójcze 30 minut, to im wystarczyło do wygrania meczu.
7 gru 2019 | 22:01
+16
Dalej nie ogarniam jak że słabszymi daj A dupy a z TOP6 dobrze grają.
7 gru 2019 | 22:12
+5
Tam się dzieje coś dziwnego. OGS dał sygnał, że zostanie zwolniony i MU wygrywa dwa mecze na szczycie.. Albo jest jakiś układ poza kulisami albo nie wiem o co chodzi.
+17
Wszyscy wychwalają graczy z pola(poza Azuxovem), a gdyby nie kilka interwencji De Gea'i to wygranej by nie było.
7 gru 2019 | 21:51
+6
Pisałem MU hahahahaha to mnie minusowali xddddddddddddddd
7 gru 2019 | 21:12
+22
Wan Bissaka i McTominay zagrali naprawde na wysokim poziomie, jeszcze będą z nich ludzie :P
8 gru 2019 | 02:08
+2
Mam nadzieje bo mam karte ones to watch Wan Bissaki w fifie, wiec ja na nim chce zarobić tutaj :D
7 gru 2019 | 21:11
+7
Liverpool mistrzem. Co ciekawe konczy się hegemonia klubow ktore ostatnio majstra robily w kilku najlepszych ligach. Barca? Juve? Bayern? City? Ciezko się zaczyna robić w tym roku.
7 gru 2019 | 22:45
+6
czas na zmiany
7 gru 2019 | 21:03
+52
Chamskie zachowanie niebieskiej hołoty. Czas oddać mistrzostwo !
+33
zajebiste skróty, najebane reklam do tego gówniana jakość. nice!
7 gru 2019 | 20:46
+78
arabski projekt na kolanach.Manchester zawsze bedzie czerwony.
7 gru 2019 | 21:44
-32
Ale żeś zapierdolił :D
7 gru 2019 | 20:45
No to masjtra znamy. Naprawdę tylko katastrofa typu 5 kontuzj Fabinho, Milnera, Wiljnaludma, Mane, może odebrać Majstra LFC.
Ale tak poważnie :to teraz może być pytanie bardziej czy przewaga ta nie wzrośnie na korzyść LFC, który zmiecie konkurencję na koniec czy nieznacznie stopnieje.

Tak naprawdę City do Świąt może jeszcze więcej tracić do LFC.
WINNERpool gra następny mecz usiebie Watford, a City wyjazdy Arsenal a potem Leicester. Czyli znowu może gdzieś zgubić punkty i do Świąt przewaga LFC może oscylować w granicach 20 pktów.
Kto jest mistrzem?CHolera?
Łysy z klanu czy Wątrobowcy z miast Beatlesów?
-5

WINNERpool gra następny mecz usiebie Watford, a City wyjazd Arsenal a potem Leicester. Czyli znowu może gdzieś zgubić punkty i do Świąt przewaga LFC może oscylować w granicach 20 pktów.
7 gru 2019 | 20:42
+18
Trzeba też pochwalić De Gea, miał pare dobrych interwencji.
7 gru 2019 | 20:41
-54
Klasyka, półtorej akcji = dwa gole
7 gru 2019 | 20:47
+53
Co Ty pierdolisz, MC mógłby mieć piątkę w plecy tylko w pierwszej połowie!
+19
Może jednak Ole ma jakiś pomysł na tę drużynę.
Gracz meczu: A. Wan-Bissaka
7 gru 2019 | 20:40
Brawo!! Poprawic jeszcze skutecznosc ze teoretycznie " slabszymi" druzynami w lidze... I jestesmy w domu xdd
+4
Brawo!! Poprawic jeszcze skutecznosc ze teoretycznie
" slabszymi" druzynami w lidze... I jestesmy w domu xdd
7 gru 2019 | 20:37
+1
Najbardziej cieszy to że obrona w końcu zagrała pewnie,nie patrzyli sie na piłke tylko szybko reagowali i doskakiwali do rywali!!!!!!!!!!Glory Glory Man United !!!!!!!!!!!!!!
+18
Zwracam honor, obstawiałem łatwą wygraną MC, a tu zonk, Brawo!!!! Mu!!!
No nic, trzeba pogratulować MU, dobra passa!
+23
PS Obejrzałem skrót, czapki z głów przed Diabłami, powinno być więcej...
7 gru 2019 | 20:35
+25
Kibice Liverpoolu dziękują Man City za oddanie mistrza
7 gru 2019 | 21:13
+28
Chyba raczej powinniscie dziekowac Man Utd za wygranie tego meczu.
+7
Myślę, że nie rogi, ale rozpięły rozporek pokazać jajka.
7 gru 2019 | 20:27
+29
Manchester is RED! Brawo kolejne 3 pkt.
Gracz meczu: V. Lindelöf
7 gru 2019 | 20:26
+28
Wreszcie można pochwalić za mecz, cały zespół, dobra gra obrońców, dla mnie najmądrzej w kontrach James
Gracz meczu: D. James
7 gru 2019 | 20:25
+5
Brawo United!!!
7 gru 2019 | 20:15
+18
MU4ever a ty pewnie znowu wkurwiony, że wygrają i nie zwolnią OGS?
7 gru 2019 | 22:00
+2
Spokojnie mordo dopiero 2 mecze wygrali z rzędu. Nadal swojego zdania nie zmieniam, chyba ze zaczną wygrywać seryjnie mecze że słabszymi zespołami. Zobaczymy jak będą wyglądać następne 2 3 miesiące gdy przyjdzie grac z Southamptonami itd.