Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Daniele Orsato
40111
Olympique Lyon
26'
(as N. Fekir)

43'
(as M. Depay)

55'
63'
67'
(as L. Sané)

76'
76'

77'
79'
90'
90'
2'
90'
3'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}
(gol cofnięty)

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa {{(time * 1) + (extra * 1)}}'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+4
Obrońcy City chyba się naszej ekstraklapy naoglądali, takie błędy że ciężko uwierzyć.
20 wrz 2018 | 16:19
+1
Brawo Lyon! Fekir i Depay to naprawdę genialny duet!
+12
Kompletne zlekceważenie rywala przez City, gra w obronie fatalna dziecinne błędy przy obu bramkach, a z przodu też ile można ?? Przecież Sterling zanim coś trafi musi mieć minimum 5 setek... A przecież OL to bardzo solidna ekipa zarówno dawniej ale również teraz, i potrafi jak widać grać jak równy z równym w tym przypadku z City.... Barwo OL....
Gracz meczu: M. Depay
20 wrz 2018 | 12:05
+7
Czyżby brak Guardioli na ławce miał aż taki wpływ na wynik meczu ? Ale ten Fekir z Lyonu to kot aż żal,że nie przeszedł do Liverpool.
20 wrz 2018 | 11:35
20 wrz 2018 | 23:16
0
Oceniasz, szczególnie Stonesa, po jednym meczu ? Przypomnij sobie jego podkreślam regularną (!) bardzo dobrą grę w poprzednim sezonie.
20 wrz 2018 | 11:01
+4
Zdziwko :D Kupony pewnie weszly ;)
20 wrz 2018 | 13:21
+1
tylko dzieciak obstawiałby City (z tego co pamietam było 1.15 w STS) po to aby zarobić parę złoty więcej. Mi zaje.bal Szachtar, niespodziewałem się że wieśniaki tak dobrze zagrają
+20
Jak tam Panowie porównywanie ligi angielskiej do ligi francuskiej? Wiadomo, angielska lepsza, ale to nie oznacza, że PSG to gówno. Z Realem przegrali sezon temu, bo to Real i ich rozgrywki, a przedwczoraj z Liverpoolem... Przegrać z Liverpoolem w tym sezonie to nie wstyd. Nie jestem kibicem PSG, ale nie piszcie, że gówno, bo walczyli jak równy z równym. Brawa dla Lyonu.
20 wrz 2018 | 05:19
+16
Uuuu jak przykro. Nie wcale nie przykro brawo Lyon! To ze maja kase nic nie znaczy przeciwnika trzeba szanowac.
20 wrz 2018 | 02:24
+10
TO JEST NIESPODZIANKA RUNDY
20 wrz 2018 | 01:35
Nawet najlepszym zdarzają się porażki, tak samo Benfica przegrała ze średnim Bayernem czy słabe Juve wygrało z Valencią, nie rozumiem hejtu na City.
-47
Nawet najlepszym zdarzają się porażki, tak samo Benfica przegrała ze średnim Bayernem czy słabe Juve wygrało z Valencią, nie rozumiem hejtu na City. Prócz City jedynie Barca może zatrzymać Real w drodze po 4 mistrzostwo, reszta klubów odstaje złotej trójce Champions League czyli Barcy Realowi i City
20 wrz 2018 | 01:57
+20
? Ty się dobrze czujesz? City nigdy nie było w w Topce :D A Ty ich wymieniłeś do top 3 XD A Bayern uznałeś za średni klub?: D Bayern to topka światowa a nie jakieś CityXD Tak samo słabe Juve? To słabe Juve i Bayern na przestrzeni kilku lat gra w Finale lub półfinale LM więc nie rozumiem Twojego toku myślenia.;/ Bayern to top 4 ostatnich kilku lat. A City nie dorasta im do pięt..
20 wrz 2018 | 08:33
-1
Juve to kozak bardzo wysoko co roku w lm bayern tez podobnie atletico te drużyny są niezawodne nad nimi jest tylko Real i barca chociaż barca nie daje sobie ostatnio rady ... psg city manu czy inni nie dają rady przebić pewnej granicy co widzimy każdego roku .
20 wrz 2018 | 08:00
+5
Nie wiem jaki ty mecz oglądałeś to po pierwsze, a po drugie MCity nigdy nie było w top3, odstaje nawet od top5 jeśli chodzi o Ligę Mistrzów. City zagrało tragiczny mecz ze słabym Lyonem. Real zjadłby ich na śniadanie, podobnie jak Bayern, czy "słaby" Juve.
20 wrz 2018 | 23:20
To czy nie dosrasta im do pięt to by się okazało, gdyby zagrali dwumecz w LM. Być może będzie okazja w tym sezonie, City będzie już z De Bruyne w składzie i wtedy można oceniać.
+1
To czy nie dorasta im do pięt to by się okazało, gdyby zagrali dwumecz w LM. Być może będzie okazja w tym sezonie, City będzie już z De Bruyne w składzie i wtedy można oceniać.
21 wrz 2018 | 11:07
+1
Racja i czekam na takie spotkanie, aby Real pokazał City, że mogą rządzić nawet na własnym podwórku, ale nie w LM :).
20 wrz 2018 | 01:04
+14
Swego czasy Lyon rozwalał takie tuzy jak Real.....
Może dobre czasy wróciły !!!
20 wrz 2018 | 00:19
+26
Ten mecz jak i poprzedni PSG z Liverpoolem pokazał że liga Francuska wcale nie jest taka słabiutka. Jest słabsza wiadomo od Angielskiej Hiszpańskiej i Włoskiej ale to nie jest taka przepaść jak niektórzy pisali. Liverpool w tym momencie jest jednym z trzech kandydatów do zwycięstwa CL, i gdyby nie umyślne chamstwo Ramosa byłby dziś prawdopodobnie obrońcą tytułu. Co do City to aż dziwne że tak słabo zagrali.
19 wrz 2018 | 23:47
+44
City jak Dubaj.Wszystko największe, najdroższe, obcieka złotem ale sztuczne tandetne i bez stylu i charakteru. Taka zabawka szejka. To samo psg
19 wrz 2018 | 23:29
-1
Czemu guardiola na trybunach I czemu nie ma statystyki posiadania pilki?
20 wrz 2018 | 08:34
+4
To kara z poprzedniego sezonu musiał odbyć mecz na trybunach .
19 wrz 2018 | 23:13
+7
No ale jak to ? Przecież przed chwilą toczyła się dyskusja jaka to liga francuska słaba pod wypowiedzią Cavaniego a tu co ? Czyżby eksperci z meczyków.pl się pomylili??
19 wrz 2018 | 23:21
+1
Głombie wiesz co znaczy liga? To nie jeden klub, to nie jeden mecz
19 wrz 2018 | 23:35
+12
Oczywiście że tak . Chodzi o to, że liga francuska to nie PSG + same ogórki tam tez jest kilka mocnych ekip które potrafią grać na poziomie w europejskich pucharach
19 wrz 2018 | 23:39
+1
W piłce nożnej nawet Legia potrafiła zremisować z Realem, więc tu wszystko jest możliwe. Na pewno Lyonowi należą się gratulacje za pokonanie takiej drużyny, ale to nie zmienia faktu, że Premier League jest ligą po prostu lepszą ligą od Ligue 1, więc ci, którzy komentowali wypowiedź Cavaniego wcale się nie mylili, nawet jakby City przegrało dzisiaj 0:5. :P
19 wrz 2018 | 23:41
+3
Nie powiedziałem że liga francuska jest mocniejsza od angielskiej.
19 wrz 2018 | 23:53
A czy ja powiedziałem, że Ty tak powiedziałeś? :P Pod tamtym newsem wiele osób pisało, że liga angielska jest mocniejsza od francuskiej, a Twój komentarz ma taki wydźwięk, jakby temu zaprzeczał, no chyba, że nie zgadzałeś się tylko z tymi komentarzami, gdzie twierdzono, że Ligue 1 jest po prostu słaba, wtedy po prostu źle odebrałem Twoją wypowiedź.
-3
A czy ja powiedziałem, że Ty tak powiedziałeś? :P Pod tamtym newsem wiele osób pisało, że liga angielska jest mocniejsza od francuskiej, a Twój komentarz ma taki wydźwięk, jakby zaprzeczał tym wszystkim komentarzom, no chyba, że nie zgadzałeś się tylko z tymi komentarzami, gdzie twierdzono, że Ligue 1 jest po prostu słaba, wtedy po prostu źle odebrałem Twoją wypowiedź.
20 wrz 2018 | 01:40
Gdzie był którykolwiek z zespołów z Ligue 1 kiedy City niemalże osiągnęło finał LM (pokusiłbym się o stwierdzenie że nawet by wygrali wtedy tą LM) przegrywając w 1/2 z Realem?
-9
Gdzie był którykolwiek z zespołów z Ligue 1 kiedy City niemalże osiągnęło finał LM ( przegrywając w 1/2 z Realem w 2016 roku? pokusiłbym się o stwierdzenie że wtedy City wygrałoby tą LM.
+5
Coś nie widzę City za daleko w tej edycji, z taką grą. Bez Kevina samego w domu ta drużyna niema rozgrywającego. Bez Pepa przy linii to już w ogóle dramat. Lepiej niech się poprawią.
19 wrz 2018 | 23:00
+6
Chyba Kevina zabrakło;p ładne City.
19 wrz 2018 | 22:59
-7
Jak on wystawia te beztalencie gabriela w pierwszym skladzie + do tego b. silva to wiadomo ze będą grać chujowo, chcial zaoszczedzic sily innym czy jak? Do tego d. silva gral jakby mial muchy w nosie i do tego
Kyle K U R W A Walker wykonuje rzuty wolne zaraz zza pola karnego, co tam sie odpierdala sie pytam :| juz nie mowie o rzutach roznych, ktore moim zdaniem city wykonuje gorzej od legii warszawa
19 wrz 2018 | 22:58
+12
Łał boski guardiola nie wygrał. Brawo Lyon.
19 wrz 2018 | 22:57
-1
Brawo Lyon
Gracz meczu: Anthony Lopes
19 wrz 2018 | 22:55
-3
Tak naprawdę to w tym sezonie dowiemy się, czy Guardiola faktycznie jest wybitnym trenerem. Jeżeli nie wygra w tym sezonie ani ligi ani LM z takim składem to powinien zostać zwolniony. Jeżeli Guardiola nie wygra w tym sezonie niczego ważnego to będzie oznaczać to że w sumie na 6 wielkich trofeów (3x liga i 3x LM) jakie mógł zdobyć z City w 3 sezony zdobędzie tylko 1. Bezadziejnie by to wyglądało.
19 wrz 2018 | 22:54