{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}
{{time_item.order}}
Rzut karny

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Co za mecz!? Muszę przyznać, że nie oglądałem tego meczu w telewizji tylko powtórkę ale żałuję bo takie mecze nie zdarzają się zbyt często. To spotkanie przejdzie do historii piłki nożnej i UCL!
Gracz meczu: K. De Bruyne
20 kwi 2019 | 02:19
+3
city troche nie fart , ale taka jest pilka , poza tym wole totenham bo kibicuje united , pozdro
19 kwi 2019 | 13:27
+2
Takie mecze można oglądać 👊
20 kwi 2019 | 13:04
+1
Warto oglądać tysiące nudnych żeby trafić na taką perełkę :)
19 kwi 2019 | 00:21
+2
Swietny mecz na miare LM 4 gole w pierwsze 10min reszta gry zadawalajaca dla oka ,pelno sietnych akcji Son co za gracz , Sterling De Brujne Etc az fajnie popatrzec.

Pep naprawde potrafi mobilizowac nawet Lewy mial najlepszy sezon za guardioli i biegal po boisku jak wsciekly teraz z reguly spaceruje
18 kwi 2019 | 20:10
+6
Mozna w tym dwumeczu skrytykowac guardiole za np sklad w pierwszym meczu itp. Ale nie mozna mu odmowic, ze jego pilkarze (gdziekolwiek byl) w barcelonie, bayernie czy teraz w city caly czas gryza trawe. Sa glodni sukcesow. Fakt, teraz nie mial szczescia, ok zdarza sie. Ciekaw jestem jak on motywuje pilkarzy do grania, chyba jesli chodzi o ten punkt to najlepszy trener w historii. Zobaczcie na bayern za ancelottiego. Grali w ogole jakby nie chcialo im sie grac. Czy barcelone ostatnimi czasy (LM) na wyjezdzie. Za guardioli byloby to nie dopuszczalne. Jego pilkarze gryza trawe od 1 do 90 minuty. Widac jak chlopaki sa glodne sukcesow. W tym roku sie nie udalo, ale za rok przy 2, 3 dobrych transferach dla mnie beda faworytami LM
18 kwi 2019 | 21:43
0
Nie podeślę linku, ale kiedyś czytałem artykuł, gdzie sam Guardiola przyznał, że jego zawodnikom może odskoczyć piłka, mogą się źle ustawić Ale nigdy nie może im zabraknąć serca do walki.
18 kwi 2019 | 16:50
Tottenham to wśród czterech półfinalistów jedyny zespół, którego nie powinno tam być. Wygrana na totalnym farcie. Jak widzę komentarze, że to w pełni zasłużony awans, to oczom nie wierzę. Czym zasłużyli? Pierwsze dwa gole podarował im Laporte swoimi błędami, przy trzecim powinna być ręką. City strzeliło 3 gole po genialnych akcjach, tylko jeden po rykoszecie. Zagrali wspaniale i szkoda, że nie awansowali, bo byłby niezwykle ciekawy mecz z Ajaxem. A tak awansowała drużyna słabsza która, mam nadzieję, dostanie baty od Ajaxu i skończy się ten fart.
-14
Tottenham to wśród czterech półfinalistów jedyny zespół, którego nie powinno tam być. Wygrana na totalnym farcie. Jak widzę komentarze, że to w pełni zasłużony awans, to oczom nie wierzę. Czym zasłużyli? Pierwsze dwa gole podarował im Laporte swoimi błędami, przy trzecim ręka. City strzeliło 3 gole po genialnych akcjach, tylko jeden po rykoszecie. Zagrali wspaniale i szkoda, że nie awansowali, bo byłby niezwykle ciekawy mecz z Ajaxem. A tak awansowała drużyna słabsza która, mam nadzieję, dostanie baty od Ajaxu i skończy się ten fart.
18 kwi 2019 | 17:26
+13
To była walka Dawida z Goliatem. Brawa dla Tottenhamu. A Tobie kolego następnym razem polecam iść spać po dobranocce bo jak za długo w nocy oglądasz telewizję to później bredzisz od rzeczy.
18 kwi 2019 | 17:29
-8
Doprawdy? To napisz co w moim komentarzu jest nie tak, w którym miejscu się mylę.
18 kwi 2019 | 17:54
+5
Dalej przeszedł zespół który zagrał lepszy dwumecz. Pewna gra na 0 z tyłu u siebie i szalony mecz do samego końca na Etihad. Indywidualne błędy Laporte (nad którymi się tak żalisz) nikogo nie obchodzą bo jako drużyna się wygrywa albo przegrywa i tym razem City odpadło. Zamiast się cieszyć z pięknego widowiska to zachowujesz się jak dziecko z podstawówki. Na sam koniec tylko Ci trochę powtóruje: "mam nadzieję, dostanie baty od Ajaxu i skończy się ten fart" - wierzę że Barcelona dostanie baty od Liverpoolu i się skończy pajacowanie z Twojej strony.
18 kwi 2019 | 20:41
-6
I to jest twoja odpowiedź? Nic nie udowodniłeś, nie potrafiłeś zaprzeczyć temu co napisałem. Tottenham nie potrafił w tym meczu wypracować sobie goli, wszystkie zostały podarowane przez obrońcę City i sędziego. Takie są fakty, a jeśli ich nie widzisz to masz klapki na oczach. A jedyną osobą, która tu pajacuje jesteś Ty.
18 kwi 2019 | 21:02
+2
Tottenham nie potrafił sobie wypracować goli? O dziwo strzelił ich tyle samo co City. Polecam maść na ból dupy bo jak kolega nietzsche niżej napisał chyba Cię za bardzo jeszcze piecze.
19 kwi 2019 | 17:28
Ty nawet prostego zdania nie potrafisz zrozumieć, więc o czym my piszemy. Dobra, wytłumaczę Ci to jak małemu dziecku, może wtedy zrozumiesz:
Samo strzelenie gola, a wypracowanie go sobie to różnica. Ale Ty widocznie tego nie kumasz. Chodziło mi o to, że Tottenham nie strzelał goli po własnoręcznie wykonanych akcjach, a po przypadkowych sytuacjach, wynikających z błędu rywala i łutowi szczęścia, bo piłkarz Kogutów akurat stał w idealnym miejscu. Pierwszy gol to podanie Laporte, Son nawet nie musiał biec do piłki, po prostu wpadła mu pod nogi. Drugi to źle przyjęta przez Laporte piłka, która odskoczyła mu od nogi. Te błędy nie wynikały nawet z pressingu Tottenhamu.
Nie wiem czy to też zrozumiesz, skoro wszystko jest dla Ciebie tylko czarne i białe. Nie bierzesz pod uwagę przebiegu spotkania, a jedynie patrzysz na końcowy wynik, twierdząc że jeśli ta miała lepszy wynik to znaczy, że zagrała lepsze spotkanie. Jeśli naprawdę tak uważasz, to jeszcze wiele się musisz nauczyć o piłce nożnej i mnóstwo meczy obejrzeć.
-1
Nie wiem czy to też zrozumiesz, skoro wszystko jest dla Ciebie tylko czarne i białe. Nie bierzesz pod uwagę przebiegu spotkania, a jedynie patrzysz na końcowy wynik, twierdząc że jeśli ta drużyna miała lepszy wynik to znaczy, że zagrała lepsze spotkanie. Jeśli naprawdę tak uważasz, to jeszcze wiele się musisz nauczyć o piłce nożnej i mnóstwo meczy obejrzeć.
18 kwi 2019 | 18:07
+7
Aż tak strasznie dupa piecze? xD
18 kwi 2019 | 20:22
+5
"Zagrali wspaniale" xD tak wspaniale, że stracili w 10 min dwa gole po amatorskich błędach. Kolega to chyba kolejny troll meczykowy. Man City znowu pokazał, że mimo podwórkowej dominacji to w Europie dalej czegoś mu brakuje do najlepszych i tyle w temacie.
18 kwi 2019 | 13:39
Ten mecz to była swoista reklama Premier League, mecz był genialny, brawo Tottenham, ale także brawo dla City, bo równie dobrze to oni mogli awansować.
+12
Ten mecz to była swoista reklama Premier League, mecz był genialny, brawo Tottenham, ale także brawo dla City, bo równie dobrze to oni mogli awansować, o awansie zadecydowały szczegóły.
18 kwi 2019 | 15:19
-7
w najbliższym meczu (a to za chwilę) City zmiażdży Totki, i to jest ta magia footballu :)
18 kwi 2019 | 11:48
+5
Ogladac ten mecz na zywo to duze szczescie. Akurat nie mialem okazji i przecieram oczy co tam sie dzialo!!
18 kwi 2019 | 11:45
+17
Co za mecz. Choć nie dla Laporte, on musi o tym spotkaniu zapomnieć jak najszybciej. Za to Son kolejny raz pokazuje, że jest niedoceniany, świetny grajek. VAR brutalny, ale ma rację. Spalony to spalony, nie ma taryfy ulgowej.
18 kwi 2019 | 11:42
-7
az strach pomyśleć jakie im bęcki dadza teraz w lidze ( chodzi o manchester, tottenhamowi ) przecież rozniosą ich w gniewie..
18 kwi 2019 | 15:22
-2
też przewiduje masakrę
18 kwi 2019 | 16:24
+5
Zesrają się! Totenham wygra i Liverpool zostanie mistrzem.
18 kwi 2019 | 11:16
-5
Son of God!;-))))
18 kwi 2019 | 11:13
+1
Przede wszystkim chodzi o ilosc strzelonych bramek na wyjezdzie..
18 kwi 2019 | 10:57
-7
zarówno City jak i Tottenham strzelili 1 gol więcej grając u siebie. Te podwójne liczenie bramek powinno zostać zniesione, a w takiej syt. dogrywka.
18 kwi 2019 | 15:59
+1
Jakie podwójne liczenie bramek? Przecież nie mnoży się bramek na wyjeździe raz 2. Są one po prostu ważniejsze, bo na obcym terenie.
18 kwi 2019 | 10:47
+19
Zdecydowanie póki co najlepszy mecz w tej edycji LM, mordercze tempo, sportowa rywalizacja, więcej goli niż przepychanek. VAR jest mega brutalny, ale sprawiedliwy, i to nie VAR trzeba obwiniać, tylko Laporte, który ewidentnie był najsłabszym ogniwem City i siał panikę w formacji defensywnej. Cóż tu więcej pisać, wielki szacunek dla obu ekip za super show. Czekają nas ciekawe i zaciekłe półfinały.
18 kwi 2019 | 10:18
+2
Wychodzi na to, że bez Messiego Guardiola nie jest aż takim geniuszem trenerskim.
18 kwi 2019 | 10:17
+28
Od paru ładnych lat nie widziałem tak swietnego meczu z udziałem Angielskich klubow w LM.
18 kwi 2019 | 10:04
0
kurwy kozojebcy!!! Naraaaaaaaaaaa :D
18 kwi 2019 | 10:03
-5
czy z tym spalonym przy piątej bramce dla MC, to nie powinno go być, bo Aguero otrzymał podanie nie od swojego zawodnika?!
-11
Czy tylko ja uważam, ze w gruncie rzeczy taki spalony jak przy bramce na 5 do 3 jest niezgodny z duchem gry? W zasadzie Kun cofnął się i w momencie ułamka sekundy po straceniu piłki miał dalej do niej niż obrońcy Totkow? I tak, wiem, jakie sa przepisy, ale skoro spalony nie zostal odgwizdany od razu to po weryfikacji gra powinna byc puszczona. I mowie to niezaleznie, dla dobra widowiska i dalszych etapow.
18 kwi 2019 | 09:46
+9
W tej sytuacji gołym okiem widać, że spalony jest. Z duchem gry puszcza się akcję, gdy pewności nie ma.
-1
Zawodnik był na pozycji spalonej, ale podającym był zawodnik drużyny przeciwnej.
18 kwi 2019 | 11:01
+3
Obejrzyj sobie jeszcze raz powtórkę..Piłka odbija się od piłkarza City i nic nie zmienia fakt,że się odbiła przypadkowo bo zmienił jej kierunek.
+1
No właśnie i gra została puszczona jak by nie patrzeć bo bramkę (pięknej urody) strzelili :) Po prostu wolałbym ujrzeć dalej zespół Guardioli, na pewno wiecej by wnieśli w półfinalne, chociaż patrząc na to, że obstawiałem po losowaniu final Ajax - Barcelona, to dla Ajaxu lepiej, że trafią na Totków ;)
18 kwi 2019 | 08:51
+11
Guardiola przegrał z VARem i własnymi obrońcami
18 kwi 2019 | 15:11
+1
taka drużyna, a ma takich słabych obrońców, Liverpool miał problem to wydali kosmiczne pieniądze za Van Dajka i babole się skończyły, MC trzeba kupić obrońców
18 kwi 2019 | 08:45
+33
aby powstał dobry skrót tego meczu musiał by trwac 90 min
18 kwi 2019 | 08:31
+10
City w tydzień może przegrać 2 trofea. Jak zremisują/przegrają w lidze to już prawie nie ma szans na to trofeum.
+3
Pepcio tutaj nawet 2 miliardy na transfery nie pomoga, jestes dobry ale daleko ci do najlepszych.
18 kwi 2019 | 06:58
-18
Wielki szoł bramkarzy. Chyba tylko przy jednej bramce nie było błędu. Tej dla MC po rykoszecie. Szczęsny, Fabiański, Boruc, Drągowski resztę by wybronili.

A że spalony przy ostatniej bramce? Dziwne.
Dla mnie to było podanie od przeciwnika.
-27
Wedlug mnie to najslabszy zespol z pozostalych przy grze,a wiec kazdy bedzie szczesliwy jak ich wylosuje w polfinale.
18 kwi 2019 | 05:00
+35
Taki kurwa z Ciebie 'znaFca" już od początku tych par było wiadomo na kogo mogą trafić.
18 kwi 2019 | 06:28
+8
Grają z Ajaxem oby poradzili sobie jak z Realem i Juve oby gol z łokcia nie wpadł bo Ajax zasłużył tym co robi na finał i dobrze że trafia na totki bo City było by ciężko przejść.
18 kwi 2019 | 15:14
-1
Ajaks ma w sumie szczęście, z MC byłoby znacznie gorzej
18 kwi 2019 | 04:53
-17
Szkoda bo awansowala druzyna zdecydowanie gorsza. ten piaty gol to typowy walek.
18 kwi 2019 | 05:35
+17
Taki wałek jak z ciebie jest
18 kwi 2019 | 02:53
+1
jedna bramka kontrowersyjnie zdobyta, jedna kontrowersyjnie nieuznana, ale przede wszystkim dwa fatalne bledy laporte...
18 kwi 2019 | 05:51
Co jest kontrowersyjnego przy strzale biodrem?
Gol nietypowy, rozumiem, ale kontrowersyjny?
+37
18 kwi 2019 | 07:21
-28
Przy bramce był ruch ręka do piłki którą strącila ja na udo, 1 powód do nie uznania bramki😁

A przy nie uznanej bramce zawodnik Tottenhamu sam nagrywa do tyłu, co powoduje że nie ma spalonego 😉😉😉
18 kwi 2019 | 11:03
+7
to nie była ręką Llorente lecz Laporte,który zgrał mu ją na udo.
18 kwi 2019 | 11:06
+8
Jesteś głupi? ślepy? czy tylko udajesz?
Po 1e to piła trafia w reke, nie reka w piłke
Po 2e to reka jest przy ciele, nie poszerzając obrysu ciała
Po 3e to gdzie ty widzisz ruch reki do piłki, bo ja tam widze tylko piłki do reki
Po 4e po zagraniu piłki do tylu przez zawodnika tottenhamu piłka ma kontak z zawodnikiem $ity przez co to on jako ostatni mial kontakt z piła, a w tym czasie Aguero był na POZYCJI spalonej, w ktorej brał czynny udział i zagrał piłke. Co się z tym wiaze? EWIDENTY SPALONY.
Wez sie doszkol dzieciaczku!
18 kwi 2019 | 02:14
+1
Jako kibic Arsenalu gratuluję. Jestem fanem talentu Sona i on po raz kolejny udowadnia, że jest się kim zachwycać.
18 kwi 2019 | 01:18
+17
I co meczykowcy? VAR-to było obejrzeć ten mecz, co nie??? Takie meczycho, że hej!!!
18 kwi 2019 | 00:56
Wielki taktyk Pepa, sie obsral znowu w w 1\4 finalu, przez odpuszczenie pierwszego meczu. Jak awansuje z Legia do Ligi grupowej LM to uznam go za dobrego trenera.W jego Barcelonie nawet moja laska by wygrala Lige Mistrzow, a dalej do dzis mysli ze to wie co to jest spalony.
+37
Wielki taktyk Pepa, sie obsral znowu w w 1\4 finalu, przez odpuszczenie pierwszego meczu. Jak awansuje z Legia do Ligi grupowej LM to uznam go za dobrego trenera.Za jego czasow w Barcelonie nawet moja laska by wygrala Lige Mistrzow, a dalej do dzis mysli ze to wie co to jest spalony.
18 kwi 2019 | 17:13
+1
Twoja laska to co najwyżej może robić ludziom laskę. Jeśli uważasz, że prowadzenie Barcelony jest proste, że każdy z nimi by wygrał LM, to jesteś totalnym laikiem w tej dziedzinie sportu, kompletnie nie znasz się na piłce.
24 kwi 2019 | 01:05
0
Ja przynajmniej gralem w pilke w drugiej lidze pajacu, a laske to ciagniesz ty Kargulowi -pawlak 923. Masz zjebany leb i nawet z toba na lawce by wygrali. Pierdolony smierdzacy wychodek z ciebie. Nie roznisz sie od gowna w trawie.
18 kwi 2019 | 00:36