Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

)
(zakończony) (przełożony) ( 90' ) (zakończony) (przełożony)
Daniele Orsato
PSG
11'
19'
26'
30'
34'
45'
4'
46'
50'
53'

60'

62'
75'
81'
84'
87'
89'
90'
2'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}
{{time_item.order}}
(gol cofnięty)

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

13 lut 2019 | 19:01
Ludzie, ale jedziecie sobie po rajtach. Średnia IQ komentujących jest na poziomie pantofelka. Jeżeli chodzi o mnie, to lubię United, nie lubię PSG, ale litości!! To jest piłka nożna - ROZRYWKA, ZAJAWKA. LUDZIE WIĘCEJ SZACUNKU DO INNYCH, A CO ZA TYM IDZIE DO SIEBIE.
+8
Ludzie, ale jedziecie sobie po rajtach. Średnia IQ komentujących jest na poziomie pantofelka. Jeżeli chodzi o mnie, to lubię United, nie lubię PSG, ale litości!! To jest tylko piłka nożna - ROZRYWKA, ZAJAWKA. LUDZIE WIĘCEJ SZACUNKU DO INNYCH, A CO ZA TYM IDZIE DO SIEBIE.
13 lut 2019 | 18:07
-2
Pienadze wygraly
13 lut 2019 | 16:30
Wiele osób tutaj dopatruje się przeróżnych przyczyn tej porażki United, że słabszy skład, mniejsze doświadczenie, że nie mierzyli się z takim przeciwnikiem jeszcze, że ogólnie United jest po prostu słabszą drużyną, itp... Ale nikt nie napisze o jednej, która wg mnie miała największy wpływ na wczorajszą porażkę: zmę-cze-nie ! Było je już widać w meczu z Burnley u siebie i było to widać wczoraj. Za mało rotacji robi Solskjaer w składzie, a United grał w ostatnim czasie co 3 dni non-stop. Jeszcze do tego dodam, że wcześniej Mourinho grał ciągle tą samą jedenastką, nawet jak grał słabo np. ten Matic to i tak grał w pierwszym.
+2
Wiele osób tutaj dopatruje się przeróżnych przyczyn tej porażki United, że słabszy skład, mniejsze doświadczenie, że nie mierzyli się z takim przeciwnikiem jeszcze, że ogólnie United jest po prostu słabszą drużyną, itp... Ale nikt nie napisze o jednej, która wg mnie miała największy wpływ na wczorajszą porażkę: zmę-cze-nie ! Było je już widać w meczu z Burnley u siebie i było to widać wczoraj. Za mało rotacji robi Solskjaer w składzie, a United grał w ostatnim czasie co 3 dni non-stop. Jeszcze do tego dodam, że wcześniej Mourinho grał ciągle tą samą jedenastką, nawet jak grał słabo np. taki Matic to i tak grał w pierwszym.
13 lut 2019 | 19:32
+1
kontuzje Lingarda i Martiala to wlasnie efekt przemeczenia, Raschford o dziwo dawal rade choc ostatnio opocozywał w meczu
13 lut 2019 | 13:01
+9
Rzadko tu się wypowiadam, ale hipokryzja jednego gości dotycząca hejterów bardzo mnie rozbawiła. Pamiętam jak pod każdym nieudanym meczu Chelsea pisałeś " I gdzie był ten Azarr" , a teraz dziwisz się, że ludzie jadą po MU. Sam takim hejterem jesteś, więc czemu odbierasz prawo hejtowania innym? Skoro ty możesz obrażać inne kluby to już inni nie mogą pośmiać się z twojego?
13 lut 2019 | 12:43
+2
Aż musiałem spojrzeć w wynik kilka razy żeby się upewnić. W końcu nieomylni meczykowi eksperci przewidywali pewny pogrom i gwałt united na psg przynajmniej 4:0 :D
Gracz meczu: Á. Di María
13 lut 2019 | 11:32
0
Manchester przegrał bo był w drugiej połowie dużo słabszy, ale nie można się dziwić skoro grali w 10, bo Sancheza drewniaka, co nawet podać nie potrafi, to ani nie licze XD
13 lut 2019 | 11:34
-1
Od początku meczu nic nie grali... Sancheza sprzedać po sezonie za 30 baniek chociaż bo chłop się nigdy nie ogarnie.
-23
ty i jak tam wasze zaje.bane United ? :) nawet bramki lamusy nie potrafili strzelić ale fajnie że wygrało PSG, U siebie Manita ;)
13 lut 2019 | 10:17
-16
Mu to cipy dużo szczekania jacy to nie są a dostali w pizde aż miło
13 lut 2019 | 09:06
+8
Rashford musię się zdecydować czy chce grać jako skrzydłowy czy jako napastnik bo nie da się być w dwóch miejscach jednocześnie. Tam gdzie wrzucił piłkę to nie było komu skończyć. Taktyka z Pogbą wbiegającym na dziewiątkę na tym poziomie się nie sprawdziła.
13 lut 2019 | 09:01
-17
Oglądałem cały mecz, ale z radości wręcz zaniemówiłem! Dziękuję, PSG, jesteście wielcy! Allez Paris i po triumf w LM!
13 lut 2019 | 08:18
+9
Niestety MU w drugiej połowie włączyło tryb Mourinho. Teraz mogą już spokojnie skupić się na lidze:)
13 lut 2019 | 10:05
-11
Z tym że w lidze już też mogą się skupić na przygotowaniach do kolejnego sezonu :D hahahhahha
13 lut 2019 | 11:10
+6
Chyba nie skoro są w TOP4 w lidze i walczą o LM tempa pało.
13 lut 2019 | 21:51
-2
Ty obsrany dzieciaku , miałem nic nie pisać do ciebie, ale stwierdziłem że stracę mega ubaw. O jakiej ty LM mówisz dostali u siebie wpierdol do ZERA ty ślepy cymbale. O jakim ty pryszczaty sebixie top4 mówisz, tam różnica punktu jest. Otwórz oczy dziecko, módl się do rydzyka żeby w 6 skończyli. Wyjdź kurwa poza ten swój zjebany umysł i spojrz na tabele. Dziękuję dobranoc. I trochę kultury kurwa, nie jestes u siebie w domu gnomie zjebany.
13 lut 2019 | 22:05
+1
Nie denerwuj się dziecko bo ci żyłka pęknie;) napinaczu internetowy. Walczą o LM bo miejsce w TOP4 daje LM ty idioto;) patrzę na tabelę i widzę United na 4 miejscu i nawet 0,5 punkta różnicy może być. Ta ta wpierdol xD 2 bramki po błędach obrońców nazywasz wpierdolem. Od dzieciaków mnie nie wyzywał bo jeszcze matce za mleko wisisz. Jakbym miał katar to bym ci gilem z nosa zabił tak więc skończ pierdolić.
13 lut 2019 | 23:16
0
Ale gigant, brak słów... Jak powiedziałem bedzie 6, z gówna bata nie ukrecisz. Wynik się liczy, mogą sobie nawet sami te bramki strzelać, 2:0!!!!!!!
W takim razie stary a głupi. Gile wysmarkaj, albo zrób z nimi co tam lubisz. Kultury mowilem januszu
13 lut 2019 | 23:19
0
Na szacunek i kulturę trzeba zasłużyć. Będzie 6 tak samo jak miało 4 nie być? Pokaż mi drugiego trenera co przychodzi do klubu w połowie sezonu i zalicza 11 meczy bez porażki.
13 lut 2019 | 23:22
0
Poza tym gdzie byłeś wcześniej jak United wygrywali? 1 porażka i już matoł wyszedł z nory i hejtuje ;)
14 lut 2019 | 10:08
0
Jaki ty jesteś ograniczony... Bawi mnie to co piszesz. "na szacunek i kulturę trzeba zasłużyć" to pokazuje jakim prosty jestes chłop. Wy wiecznie historia żyjecie, cały czas się historia zaslaniacie. Mogli nawet pół sezonu wygrywać ale i tak liga mistrzów ucieka z taką gra, se ligę mistrzów w tv będą oglądać. Powodzenia
14 lut 2019 | 10:15
No z taką gra jak we wtorek to nie ma szans na nic w rewanżu. Pozostaje walczyć o FA CUP i TOP4 W lidze. Trochę meczy zostało tak więc zobaczymy na którym miejscu lige skończą, bo może być różnie. Mam nadzieję że wyciagna wnioski po tym meczu i zagrają lepiej a Martial oraz Lingard nie będą długo kontuzjowani. No i widzisz dalo się napisać komentarz bez wyzywania? Ja może wyżej przesadziłem z tą "tempą pala" ale wkurwiony byłem.
0
No z taką gra jak we wtorek to nie ma szans na nic w rewanżu. Pozostaje walczyć o FA CUP i TOP4 W lidze. Trochę meczy zostało tak więc zobaczymy na którym miejscu lige skończą, bo może być różnie. Mam nadzieję że wyciagna wnioski po tym meczu i zagrają lepiej a Martial oraz Lingard nie będą długo kontuzjowani. No i widzisz dalo się napisać komentarz bez wyzywania? Ja może wyżej przesadziłem z tą "tempą pala", wkurwiony byłem. Historia już się nikt nie zasłania. Był taki okres ale już to minęło
13 lut 2019 | 08:06
+8
Niestety, tak jak myślałem. Manchester wyszedł na murawę ze zbyt dużą ilością gówna w majtkach, a PSG zagrało swoje. Jeszcze do tego Pogba odjebał swoje.
13 lut 2019 | 06:58
-1
Łatwo;)
13 lut 2019 | 06:42
-1
Trzeba przyznać, że PSG zagrało dobry mecz. Manchester już przeszli, ciekawe na kogo trafią w dalszej fazie rozgrywek.
-6
No i pięknie! Dwa dni temu akurat tu obstawiłem 0-2 ;) Dzięki panowie, za ten piękny wynik - JESTEŚCIE WIELCY!
Ciekawe, gdzie teraz jest BradleyOne, który wczoraj był pewien, że PSG odpadnie... Teraz pewnie schował się do nory, razem ze swoją hołotą :D
Dla tej drużyny nie ma rzeczy niemożliwych. Allez Paris!
13 lut 2019 | 05:40
-1
gratki;-)
13 lut 2019 | 14:37
0
Dzięki! Choć wszelkie podziękowania należą się piłkarzom ;)
13 lut 2019 | 05:53
+16
nie ma rzeczy niemożliwych, masz racje tak przejebać 1-6 jak się 4-0 wygrało
13 lut 2019 | 08:03
-20
Królewski1902 jakbyś miał trochę oleju w głowie to nie przypominałbyś tej mistyfikacji jaka odbyła się na Camp nou, tam poszły grube miliony aby przepchnąć barcelonę, ale jeżeli szukasz dobrego przykładu to masz mecz realu i 1:5 z barceloną która grała bez messiego. A jeszcze lepszym przykładem jest mecz MU z City które zniszczyło ich na Old Trafford 6:1 , gdzie MU piszczały jak dzieci, a City ich lało i patrzyło czy równo puchnie.
13 lut 2019 | 09:11
+2
Ale ty pizda jestes;) widać że hejter United. Czemu nie przytoczysz wygranej United z Arsenalem 8:2 albo z Romą 7:0 W LM? tylko zawsze porażki;)
+1
Każdemu czasem się dostanie w pizde więc jak wygra twój zespół wysoko nie hejtuj bo za rok 2 może twój klub ob skoczyć jakieś 6:0
13 lut 2019 | 11:07
-2
Racja. United znów zacznie wygrywać to się hejterzy schowiom do swych nor i znów będą czekać aż MU przegrają jakiś mecz. Przez 11 meczy było cichutko a dzisiaj i wczoraj to jest apogeum idiotów którzy hejtuja United.
13 lut 2019 | 11:03
+2
"tam poszły grube miliony aby przepchnąć barcelonę" hehe watpie zeby barcelona dysponowala wiekszymi finansami od szejkow z kataru xd katarczycy kupili sobie MŚ a co dopiero mecz LM xd takze nie gadaj glupot o sprzedanym meczu, PSG przegralo i tyle na temat
13 lut 2019 | 14:39
-2
W dupie mam to, co było 2 lata temu.. Najważniejsze, że w tym roku PSG wygra Ligę Mistrzów!
13 lut 2019 | 15:15
+2
Spoko jak nie ma Arsenalu w LM to kibicuje PSG
13 lut 2019 | 04:01
+3
Tak przeczytałem sobie część komentarzy. Nie oglądałem meczu ani poprzednich meczy Man Utd. Widzę jednak że ostatnia gra Manchesteru po prostu narobiła za dużych nadziei. Uważam że nawet jak odpadną z LM to lepiej im zrobi. Manchester potrzebuje poki co stabilności w lidze i regularnego top4. Jeśli ten trener porobi sobie transfery być może za rok dwa coś ugrają. Teraz nie ma szans. Te kontuzje PSG stwarzały szansę ale cóż nie wyszło. Z tego co czytałem komy to mecz był wyrównany o podejrzewam że doświadczenie w LM tu mecz wygrało. Ale i jednocześnie ciekaw jestem jak można być kibicem PSG. Przecież ten projekt jest straszny. Hala Madrid
13 lut 2019 | 08:19
+1
Ten projekt jest straszny?? Ja kiedyś kibicowałem realowi(a raczej przeciwko barcelonie), ale przestałem bo było mi wstyd, na początku wszyscy kibice realu gadali na barcelonę że to symulanci(oczywiście są nimi nadal), a później Real zaczął odstawiać takie symulki że szok, na czele z tym bandytą ramosem. Większość co Real osiągną było dzięki błędom sędziowskim.
13 lut 2019 | 03:16
+3
PASSA MU ZASTOPOWANA...SZKODA TYLKO ZE PRZEZ PSG
13 lut 2019 | 01:36
+1
Pożegnać się z LM. Dograc sezon jak najlepiej się da (TOP4) i w przyszłym sezonie niech OGS działa dalej;)
13 lut 2019 | 01:12
-6
United jak wygrywali mecz za meczem to 20 komentarzy było pod skrótem a jak przegrali 1 mecz na kurwa 13 spotkań to ponad 200 postów. Hejterzy powyłazili i się zaczyna pierdolenie farmazonów.
13 lut 2019 | 02:56
+33
Jesteś zdziwiony, że ludzi interesuje LM, a w dupie mają jakieś Watfordy i inne Burnleye?
Bądź poważny...
13 lut 2019 | 09:03
+2
z Burnley akurat był remis xDDDDDD
-5
Tu nie chodzi o to . Jak United przegrywa to zaraz pieski szczekają. Nie ważne czy to LM czy liga czy puchar. Jakby dzis United wygrali to komentarzy o połowę mniej
13 lut 2019 | 14:35
-1
Może mają jakieś kompleksy po prostu.
13 lut 2019 | 00:59
-9
Bardzo mi się podobała wypowiedź OGS po meczu. Mam nadzieje że wstawią ją tu w jakimś artykule :)
13 lut 2019 | 00:56
+17
A taki BradleyOne gadal ze po tym meczu wszyscy kibolepsg i inni kibice PSG schowaja sie do jaskin a teraz sam sie schowal widze XD
13 lut 2019 | 00:28
+29
Co jak co ale żeby Anglicy kibicowsko dali się pokonać i to jeszcze u siebie to trochę wstyd.
13 lut 2019 | 05:49
+9
Przecież w Anglii kibice to są jak na Barcelonie i Realu, same sektory rodzinne :))
13 lut 2019 | 14:03
+2
Tylko ze wiesz na Camp Nou jest przynajmniej ta grupa 500 osób stale dopingująca.
13 lut 2019 | 00:22
+2
dajcie jeszcze coś wiecej na tydzień kaski Alexisowi plis, widać, że musi mieć motywacje xd
13 lut 2019 | 00:14
+1
Silva i Marquinhos to stabilność i skuteczność w defensywie, które zapewniły spokój z tyłu i w konsekwencji zwycięstwo PSG.
Gracz meczu: Marquinhos
13 lut 2019 | 00:07
+11
Guardiola czy murinio do by pogbe zajebali a ole przytuli sama kochajaca atmosfera pucharow sie nie zdobywa
13 lut 2019 | 05:48
+5
Pogba odżył ładnie pod OGS więc nie pierdol, bo to nie jego tylko wina, że wczoraj ManU przegrało.
0
a kto z Anglii zasługuje? Arsenal, a może Chelsea, co ich City znisczyło.
12 lut 2019 | 23:49
-11
To ten cały Solskjer to jednak nie drugi Zidane '? A mialo być tak pięknie.
12 lut 2019 | 23:55
+6
Tyle że Solskjaer przyszedł w połowie sezonu do zespołu który był rozjebany przez Murinho i zrobił 11 meczy bez porażki. Nagle gdy zagrali 1 mecz chujowo z PSG to ludzia odpierdala :)przypominam że OGS rozegrał swój 1 mecz jako trener w LM. Ja wierze w tego człowieka. Niech dogra sezon najlepiej jak się da, w lecie zrobi transfery i będzie dobrze. Tak czy inaczej jestem zadowolony z tego jak prowadzi zespół pomimo dzisiejszej porażki.
13 lut 2019 | 04:53
-4
Zidane przejął Rozjebany Real po Benitezie i wygrał ligę mistrzów, wiec skończ pierdolic...
13 lut 2019 | 09:17
-1
Różnica jest taka że OGS przyszedł w połowie sezonu a Zidan miał okres przygotowawczy w Realu i miał Ronaldo co sam mecze wygrywał;)
13 lut 2019 | 05:46
0
Benitez bardziej rozjebał Real a Zidane Ligę Mistrzów wygrał. Tak samo jak teraz Solari naprawia po Lopeteguim, i jeszcze jest nawet szansa na dogoneinie Barcelony w lidze.
13 lut 2019 | 09:20
-1
Tak tylko że Zidan miał Ronaldo samograjka co ladowal bramy jak leci. OGS przyszedł w połowie sezonu to po 1 po 2 Unit3d zaczęli lepiej grać i 11 meczy z rzędu bez porażki. Mimo porażki z PSG jest dobrze. Zagrali słaby mecz wczoraj najgorszy chyba od przyjścia Ole do MU. PRZEGRALI NA własne życzenie a nie że PSG lepiej zagrali.
13 lut 2019 | 09:39
-1
No I niemiał samego Ronaldo bo miał jeszcze Bale'a,Benzene,Isco,Asensio,Modricia,Kroosa,Casemiro,Carvajala,Marcelo,Ramosa i kogoś tam jeszcze Ronaldo sam meczy niewygrywał.
13 lut 2019 | 09:58
-1
Tak tak a 3 bramki na Juve stadium co zapewniły awans do finału to Ramos Carvajal i Kroos strzelili;D jeszcze CR7 kibice Juve na stojąco brawo bili. Dzięki Ronaldo tyle Real wygrał bo nikt tyle goli nie strzelał co on.
13 lut 2019 | 10:36
-1
A to Ronaldo sam strzelał te gole czy ktoś mu podawał?Bo sam tych goli sobie nie wypracował.Sam Ronaldo nie wygrał tych trofeów bo też tacy piłkarze jak wyżej wymieniłem też dodali i to ogromne 3 grosze w wygraniu tych trofeów jak np.Ramos w LM 2014 czy Bale w LM 2018.Więc Ronaldo sam wszystkiego nie wygrał wszystko wygrała drużyna a nie tylko on .Sam wszystkiego on niezrobi
13 lut 2019 | 10:46