Materiał dodany przez: fanatic 2 gru 2020 | 23:01

Dopóki ekipa ute będzie się musiała użerać z tą p%*dą martialem to niczego nie ugrają
0
Dopóki ekipa utd będzie się musiała użerać z tą p%*dą martialem to niczego nie ugrają
3 gru 2020 | 02:08
0
Rozwala mnie ten MU. Jak przycisnęli PSG to mogli im strzelic spokojnie gola, ale oczywiście zmarnowali sytuacje i przegrali. Czemu MU zawsze rzuca sobie kłody pod nogi. Martial do wyjebania, i po co Ole wprowadza największe utrapienie MU czyli Pogbe . Z lepszym trenerem MU naprawde może być mocne.
3 gru 2020 | 06:41
0
Nie wiem co jest gorsze wygrana PSG czy ten pedalski Manchester z Lindelofem, MagŁAJEREM i Pogbą na czele.
2 gru 2020 | 23:58
0
Jak to możliwe że w meczu z Realem sędzia nie sprawdza sytuacji z ewidentnym karnym a tutaj sprawdza sytuację na środku boiska ?
2 gru 2020 | 22:56
0
Dwa pytania.
Czemu nie zdjął Freda po pierwszej połowie?
Czemu Fred nie wyleciał po pierwszym faulu?
3 gru 2020 | 07:58
0
a czemu miałby wyleciec po pierwszym faulu skoro tamten zrobił prawie to samo czyli podbiegł i przyłożył głowę do jego głowy?
3 gru 2020 | 03:45
0
Fred dotknął piłki jako pierwszy nie powinien być ukarany drugą żółtą kartką. Może ten mecz potoczyłyby się inaczej.
3 gru 2020 | 04:11
0
Masz rację, ale Fred po żółtej kartce w pierwszej połowie był już na cenzurowanym. Sędzia czekał, żeby dać drugą żółtą za jakiś zwykły faul, a piłkarze psg specjalnie go prowokowali.
Moim zdaniem Fred powinien zejść w przerwie meczu i to wina trenera, że dostał drugą czerwoną kartkę.
6 gru 2020 | 13:18
0
Słuszny komentarz. Jakby United mieli takiego terena jak Jerzy Brzęczek to by go pewnie zdjął w przerwie i jeszcze zmarszczył xD.
2 gru 2020 | 22:58
0
Ha! Ha! Ha! Jak tam 4EVER co tam cwaniakowałeś po meczu z Southampton gdzie jak to mówiłeś ? Pieski do budy? Po szczęśliwym wygraniu z Southampton?.Ha!Ha!Ha!. Pokora kolego.
3 gru 2020 | 04:27
0
co ty to dziecko pierdolisz jakie szczesliwe zwyciestwo xd teraz sobie mozesz konia zwalic bo United przegrali dzieciaku ;) przeciez czekales na ten moment hehe.
3 gru 2020 | 08:24
0
Ale przecież to ty cwaniakujesz po tym jak United uda się wygrać kilka meczów z rzędu nie zależnie z kim jakie te twoje United jest nie zajebiste , kogo by nie rozwalili,niszczyli itd. i za chwilę lecą teksty typu "Pieski siedzą cicho"
3 gru 2020 | 08:47
0
pierdolisz glupoty.Nigdy nic takiego nie pisalem po kilku wygranych United z rzedu. Nigdy nie pisalem ze United by kogos niszczyło. Pierdolisz farmazony na moj temat , a jak nie to zacytuj moja wypowiedz gdzie żekomo pisalem że "jakie te twoje United jest nie zajebiste , kogo by nie rozwalili,niszczyli itd. ". W zeszlym sezonie sie tylko cieszylem z tego zr po przerwie na pandemie zaczeli cos grac i tyle. A co do tych pieskow w budzie to szczera prawda jest.
3 gru 2020 | 04:25
0
Gratulacje dla PSG :)
3 gru 2020 | 11:31
0
porażka z kebabami może zaważyć o losie united, jeżeli przejebią z lipskiem to witamy w lidze europy. problemy na własne życzenie stają się znakiem firmowym tej drużyny
3 gru 2020 | 04:07
0
Ale ten De Gea to ręcznik ba bramce. Pierwszej bramki nie powinien wpuścić.
W meczu z Southampton wpuścił dwie szmaty ze swojej winy, a trener i tak ciągle stawia na niego.
3 gru 2020 | 02:20
0
ZAŁOSNY TEN MU
2 gru 2020 | 23:19
0
Jeszcze tylko wpierdol od Lipska, i mogą się skupić na obronie przed spadkiem z ligi.
3 gru 2020 | 08:10
0
W pierwszym meczu rozbili ich 5 do 0 i liczysz że dostaną baty? Lipsk wywalczy co najwyżej remis.
2 gru 2020 | 23:05
0
Martial MVP. Rashford za bardzo myśli, że jest już gwiazdą, Ole bezmyślne zmiany.
0
Musiałem przespać zmianę przepisów.Do niedawna gdy zawodnik najpierw kopał piłkę,potem dotknął ciała przeciwnika nie było mowy o faulu.Tak moim zdaniem było przy,, faulu,, Freda.Drugi przypadek i w rezultacie czerwona kartka.Przecież to nie Fred zaatakował przeciwnika głową.On tylko oddał.Przecież to żabojad przystawił łeb do czoła Freda a ten zrobił ruch do przodu.Albo obydwaj żółte kartki albo żaden.Po co ten VAR jeżeli siedzą tam ślepcy.
3 gru 2020 | 10:10
0
Kiedy Ole Fredzia jedzie to okropnie wali śledziem 😁
3 gru 2020 | 08:07
0
Gdyby nie czerwo Freda, kto wie czy MU nie wyrwałoby jeszcze remisu.

Tabela ligowa - Liga Mistrzów

2961 PLN

Na start 2961 PLN: gra bez ryzyka do 600 zł, bonus od depozytu 3x777 PLN oraz freebet 30 PLN. Kod MEGABONUS

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN