Materiał dodany przez: totil 21 lis 2020 | 22:54
Materiał dodany przez: fanatic 21 lis 2020 | 22:50

Dyskusja 22

22 lis 2020 | 20:39
0
Obecne wykonywanie rzutów karnych to porażka. Zawodnik strzelający może robić wszystko a bramkarz ma czekać jak na egzekucje. Jak bramkarz obroni to powtórka ... Żenada.
22 lis 2020 | 18:44
0
Wedlug mnie w mysl dzisiejszych przepisow o rzutach karnych bramkarze sa pokrzywdzeni. Strzelec moze zmienic tempo biegu 2-3 razy, w tym czasie bramkarz musi stac niemal w bezruchu.
21 lis 2020 | 23:06
0
Jakby nie karny to byli by w czarnej dupie, zresztą czternaste miejsce w tabeli to tez czarna dupa. Dziwie sie ze jeszcze trzymaja tego norweskiego Vukovica.
0
no takie zasady. w meczu Z Crystal Palace De Gea tez obronił a karnego powtorzyli bo wyszrdl bramkarz z lini tsk jak i w tym meczu.
21 lis 2020 | 22:56
0
no tak bo jak sie karny nalezal to sedzia mial go nie dyktowac xd jakby nie bylo reki to by nie byoo karnego. Poza tym zobacz sobie ile ostatnio Chelsea karnych dostali. Jakos nikt bolu dupy nie ma (nawet 2 karne w jednym meczu dostali).
Ręka tak samo oczywista jak faul w ataku w tej samej akcji xd
0
Sam karny i powtórka oczywiście prawidłowe, ale to co było wcześniej to inna bajka.
21 lis 2020 | 22:59
0
reka jak skurwysyn byla ;) jak nie widzisz to do okulisty.
0
A umiesz czytać?
21 lis 2020 | 23:03
0
pisalem komentarz przed tym jak swoj edytowales.
21 lis 2020 | 23:04
0
A to pardon, pojawił się dopiero po 2gim odswieżeniu.
21 lis 2020 | 23:07
spoko luz.
0
spoko luz. zreszta Josr tez nial problem z WBA tyle ze on ma taki styl gry a Ole pierdoli ze chca graf ladna pilke itp...
0
united gra taką padeke że tego oglądać sie nie da. Gdyby nie te karne to byli by ostatni w tabeli a Ty jeszcze ich bronisz, masz tupet nie ma co
0
ty oczywisty faul to powinienes miec na nazwisko ;)
21 lis 2020 | 23:21
0
"Odbiór" piłki w 7 sekundzie na drugim video. Czysty?
0
United jakby w 60 minucie karnego dostali to ty bys w 20 minucie faulu szukal w ataku ;p

600 PLN

Nowy pakiet startowy w Betfan! m.in. trzy zakłady bez ryzyka na 600 PLN łącznie

584 PLN

Freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę dla nowych graczy z Meczyki.pl + cashback 500 PLN + bonus 50 PLN