{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Brawo Napoli, znowu lepsi u siebie od Liverpoolu.
18 wrz 2019 | 19:19
+2
Mała niespodzianka, nikt chyba nie spodziewał się zwycięstwa Napoli z obrońcą tytułu. Szkoda, że Piotrek Zieliński z ławki a nie od pierwszej minuty, w każdym bądź razie ciekawie nam się zaczyna nowy sezon Ligi Mistrzów.
Gracz meczu: D. Mertens
18 wrz 2019 | 17:43
-1
kto to zliczyl asyste przy bramce na 2:0? czyzby najlepszy obronca na swiecie? jezeli on wygra ZP niestety nie bedzie sie to zbytnio roznic od sytuacji sprzed roku.
18 wrz 2019 | 14:21
+3
Gratulacje dla Napoli
18 wrz 2019 | 13:50
+1
Dobry meczyk obu druzyn. Nam zabraklo skutecznosci a bamki padly z watpliwego karnego i po pomylce obrony. Awans z grupy i tak pewny wiec nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem.
18 wrz 2019 | 11:29
+2
brawo!!!!!!!!
Gracz meczu: P. Zieliński
18 wrz 2019 | 10:45
+4
Obrona The Reds zagrala jeden z gorszych meczy, jedynie Adrian zagral swoje, śmiało mozna stwierdzic ze maja dwoch topowych bramkarzy aktualnie w Liverpool'u.
18 wrz 2019 | 10:15
+7
Dobra symulka Callejona... jak Ronaldo kładł się przed kontaktem ale minimalnie ze tylko na powtórkach widac :)
18 wrz 2019 | 11:53
-6
Jak to była symulka to co powiedzieć wczoraj o aktorstwie Jadona Sancho Sancho w meczu BVB-Barca, gdzie z premedytacją włożył noge pod stopę Semedo?
18 wrz 2019 | 10:08
-1
Jak grał Zielu?
18 wrz 2019 | 15:28
0
Zajebiście!!! Wybrany najlepszym zawodnikiem meczu.
18 wrz 2019 | 09:48
Ni niestety - Liverpool to nie Real i nie bedzie obrony tytulu tylko partaczenie sie w dol. Karny 100% mimo ze z 1 ujecia wyglada jakby wymuszony. Mane i spartaczenie 2 na 1 z Salahem biegnac - brak slow, na tym poziomie rozgrywek??!!
Szacun Napoli - zasluzyliscie. Bez polakow oczywiscie jest wygrana.
-12
No niestety - Liverpool to nie Real i nie bedzie obrony tytulu tylko partaczenie sie w dol.
Karny 100% mimo ze z 1 ujecia wyglada jakby wymuszony.
Mane i spartaczenie 2 na 1 z Salahem biegnac - brak slow, na tym poziomie rozgrywek??!!
18 wrz 2019 | 10:13
+7
po 1 piszesz głupoty... bo Liverpool grał 2 razy z rzędu w finale LM i to zasłużenie bez lewego sędziowania!!!
po 2 Callejon wymusił karnego bo przed kontaktem z obrońcą już nogi wyciągał do leżenia... Także jeszcze kilka lat i może zaczniesz lepiej postrzegać pewne rzeczy
18 wrz 2019 | 11:37
-5
Troche luzu gosciu, mozesz sie zgadzac z moja wypowiedzia lub nie, napisz ze nie zgadzasz sie a nie probujesz mi cos dowalic.
Juz mi nie pisz co zaczne spostrzegac co nie bo widzialem wiecej pilki i meczy. Liverpool stoczy sie i to jest moje zdanie.
20 wrz 2019 | 11:14
+1
hehe a skąd wiesz kto ile meczy widział? a nawet jak więcej widziałeś to słabo patrzysz !!! bo Liverpool zasłużenie grał w finale 2 lata z rzędu, a , że LM to była loteria jak Varu nie było to Real zdobył 3 razy z rzędu. Teraz by nie zdobył :) Widać jak się sprawdza twoje gdybanie.... poki nie sprzeda Liverpool najwazniejszych piłkarzy to bedzie grał. Po5 kolejkach w lidze komplet punktów - 15. Ale co tam wróżbita Maciej wróży stoczenie heh
18 wrz 2019 | 09:35
+5
Mecz stał na bardzo dobrym poziomie szkoda tej przegranej bo obie drużyny zmarnowały parę setek. Szkoda zwłaszcza tej kontry gdzie Mane źle podał do Salaha, który wychodził sam na sam i miał by czystą pozycję. mam nadzieje tylko,że powtórzy się historia z poprzedniego sezonu a może wszystkie ręce na pokład w PL i w końcu zdobyć mistrza ? W sumie wolał bym chyba mistrza jak bym miał możliwość wyboru ale wątpię by tak do tego podchodzili znając mentalność Kloopa.
18 wrz 2019 | 09:18
+2
Kiedy jedziecie na wyjazdowy i nastawiacie się na kontry, ale wasza gra w obronie tego dnia jest niechlujna.. No to przywieziesz 0 punktów.
O karnym można dyskutować, Callejon zrobił co mógł a sędzia to kupił. Gol Llorente tylko potwierdza wczorajszą chybioną dyspozycję formacji obronnej Live.
18 wrz 2019 | 08:09