{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+3
Ja oczywiście nie przepadam za United i nie darze ich sympatią no ale niespodziewałem się że oni znowu dadzą ciała, przecież oni robią z siebie pośmiewisko,niedługo to oni będą walczyć o utrzymanie w Premier League co jest oczywiście beką,a Solskjer raczej to jest amator a nie super trener coś pokroju Brzęczka albo Fornalika.
+17
No i macie Olego cudotworce. Taczki na wywozke przygotowane?
6 paź 2019 | 21:17
+6
Ale wstyd Czarno to widze Ole przedobrzyl ze sprzedażą Lukaku Lub gościa w jego miejsce United grają jak dzieci we mgle Zrobcie cos żeby strzelic i wygrać Owszem sam byłem za zmianą trenera ale jedyny ktory ułożyć potrafił cos z niczego był Klopp Daliśmy ciała nie zatrudniając go i nie pisze tego dlatego ze Live jadą teraz wszystkich tylko dlatego ze Klop wie czego chce i kogo do drużyny Kupił kilku zawodników ktorych potrzebował i wygrywa a Ole?próbuje naśladować Fergusona ale tego zaden trener nie potrafi Saf był jedyny nie do podrobienia I boje się że United spadnie na dno i moze nawet spaść lige w dół Obym sie mylił pozdro
6 paź 2019 | 20:48
+36
Wszyscy mówili, że słaba postawa United to wina Mourinho. Jednak Mou mając w dużej mierze podobną kadrę potrafił z takich zawodników wycisnąć maxa i wygrać trzy trofea do tej pory nie wiem jakim cudem.
6 paź 2019 | 21:11
-8
Mourinho miał zdecydowanie lepszy skład niż ma obecnie Ole.
7 paź 2019 | 15:33
No nie wiem, Mou na pewno nie miał Alexisa, który wtedy błyszczał w Arsenalu. Dlaczego Ole teraz nie potrafi wykorzystać potencjału tego gracza? (jakby trener nadal był Ferguson to Sanchez by latał jak przecinak)
0
No nie wiem, Mou na pewno nie miał Alexisa, który wtedy błyszczał w Arsenalu. Dlaczego Ole teraz nie potrafi wykorzystać potencjału tego gracza? (jakby trenerem nadal był Ferguson to Sanchez by latał jak przecinak)
6 paź 2019 | 20:47
+5
Powiem tak, przed meczem z Live kibice ManU nie mają powodów do szczęścia. Z takim live musieli by zagrać jakiś mecz życia
6 paź 2019 | 20:40
+9
Ja bym jednak w Man UTD nie zwalniał trenera a raczej zmienił piłkarzy...
7 paź 2019 | 10:10
+5
Prawie tacy zawodnicy jakich miał Mourinho a co on przynajmniej wygrywał trofea i w czołówce był MU
6 paź 2019 | 20:37
+3
Taka ciekawostka .. po raz ostatni tak beznadziejny start United w lidze, ( po 8 meczach 9pkt) miał miejsce w sezonie 1989-90...
7 paź 2019 | 02:14
-5
Tak był drugi sezon SAF'a i ukończyli go na 13 miejscu, chcieli go zwolnić już ale ostatecznie dali mu szansę no i dalej był już ogień oby z OGS było podobnie;)
Gracz meczu: M. Longstaff
6 paź 2019 | 20:05