{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
beznadziejny skrót, ucięta akcja i pokazane na radości. najgorsze co może być, gorszy jest chyba tylko ten komentarz
23 paź 2019 | 20:02
+5
Bayern bez Lewandowskiego nie istnieje oni są uzależnieni od niego jak Barca od Messiego czy kiedyś Real od Ronaldo. Brawo Robert jesteś niesamowity ale w tym sezonie gość przecgodzi sam siebie.
0
Martwi mnie to, że Kovac nie może prowadzić zespołu tak jak chce tylko tak jak chce tego zarząd klubu. Wymuszają na nim grę beznadziejnego Mullera i powolnego Martineza. Bez nich gra wygląda o niebo lepiej.
23 paź 2019 | 10:42
+13
niedługo ten zespół zmieni nazwe na FC Bayern Lewandowski Monachium
23 paź 2019 | 08:43
+8
To po ile zakłady czy Lewandowski strzeli bramkę w każdym meczu LM? ;-)
+5
Lewy był tam, gdzie miał być, ale martwi mnie kolejna kontuzja w defensywie. A co grał Gnabry, leń jeden?
23 paź 2019 | 06:30
Bayern nie bez problemów.
+12
Bayern nie bez problemów....ale jest Lewy!
23 paź 2019 | 05:49
-5
wiem jakie radia słucha varciniak takie jak marek bo to głąb
Gracz meczu: Y. El-Arabi
23 paź 2019 | 09:44
+2
Za to ciebie każdy słucha jak zepsutego radia więc się wyłącz i nie kompromituj od rana.
23 paź 2019 | 01:31
+8
No i Lewandowski pokazal sie znow z jak najlepszej strony...
23 paź 2019 | 01:24
-64
80% bramek lewandowskiego to farfocle, nie ladnie to wyglada.
23 paź 2019 | 07:32
+35
99% komentarzy Yerry2 to głupota i pokazanie ze jest się dzieckiem
23 paź 2019 | 18:29
+4
Bardzo kurtuazyjna wypowiedź bo ja nawet 1% wypowiedzi tego zjeba nie widziałem na poziomie.
23 paź 2019 | 00:58
+16
Lewy ciezko pracuje na treningach pod nadzorem Kovaca a my I tak dobrze wiemy kto za tym stoi... dla ulatwienia dodam ze to osoba nieduza z blyskiem w oczach.
23 paź 2019 | 00:26
+11
~Robert jest NIESAMOWITY! Złota piłka dla tego pana (w grudniu), a potem po Złotego Buta.
23 paź 2019 | 14:19
Chlopie on zadnej Zlotej Pilki nie dostanie bo musialby miec zajebiste kontrakty reklamowe ktore gwarantuja takie kluby jak Real Barce Juve i i cala czolowka Premier League . Dziennikarzom smaruja raczki niezlym grantem firmy ktorych twarzami sa konkretni pilkarze . Lewego nawet w top 5 pewnie nie bedzie bo Bundesliga nie jest tak atrakcyjna dla sponsorow jak inne ligi a tym bardziej. Lewy mial w sezonie 2017 ponad 50 bramek a skonczyl na 9 miejscu wiec o czym tu wogole marzyc ? Jak uplasuje sie w top 5 to bedzie sukces. Jednak Zlotego Buta jak najbardziej powinien zgarnac ze swoja skutecznoscia.
+1
Chlopie on zadnej Zlotej Pilki nie dostanie bo musialby miec zajebiste kontrakty reklamowe ktore gwarantuja takie kluby jak Real Barce Juve i i cala czolowka Premier League . Dziennikarzom smaruja raczki niezlym grantem firmy ktorych twarzami sa konkretni pilkarze . Lewego nawet w top 5 pewnie nie bedzie bo Bundesliga nie jest tak atrakcyjna dla sponsorow jak inne ligi . Lewy mial w sezonie 2017 ponad 50 bramek a skonczyl na 9 miejscu wiec o czym tu wogole marzyc ? Jak uplasuje sie w top 5 to bedzie sukces. Jednak Zlotego Buta jak najbardziej powinien zgarnac ze swoja skutecznoscia.
6. Ruud van Nistelrooy 56
* Sądzę, że Robert przed zakończeniem kariery będzie miał 3. miejsce na liście mając około 85-95 goli strzelonych w LM. A kto wie? Może nawet przekroczy setkę, jak będzie tak dalej strzelał??? Na szczycie też się nic (raczej) nie zmieni, a i Roberta nikt nie dogoni. Benzema nie da rady. Lewandowski pewnie przeskoczy go jeszcze tej jesieni.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
B) Robert w tym sezonie strzelił dla Bayernu 18 bramek w 13 wstępach, czyli średnio 1,4 gola na mecz i bramka strzelona co 63 minuty.
Bundesliga - 12 bramek
LM - 5 bramek
Puchar Niemiec - 1 bramka
*Dla Bayernu w tym sezonie nie strzelił tylko BVB w finale Superpucharu.
** W Bayernie gra prawie wszystko od początku do końca i w tm sezonie schodził z boiska tylko raz przed końcem: w 71' min. meczu z Köln.
***Jeśli dołożymy do jego statystyk 3 gole z reprezentacji, (4 mecze rozegrane od września) to ma łącznie 21 zdobytych bramek w 17 występach w tym sezonie. Średnia 1,2 gola na mecz.
C) Klasyfikacja Złotego Buta (Ligi ze współczynnikiem 2):
1. miejsce Lewandowski 12 goli - 24 pkty
2. miejsce Immobile 9 goli - 18 pktów
3-5. miejsce po 8 goli 16 pktów: Ben Yeder, Aguero, Tammy Abraham
D) Wyliczenia roczne:
W 2019 r. RL9 strzelił już 41 goli w 42 spotkaniach, średnio 0,98 gola/mecz! zdobył też 11 asyst.
Mam nadzieję, że niczego nie pokręciłem, a jeśli tak, to przepraszam, napiszemy sprostowanie.
+37
3. Raul 71
* Dla Bayernu w tym sezonie nie strzelił tylko BVB w finale Superpucharu.
*** 12. mecz z rzędu dla FCB od początku sezonu z co najmniej jedną bramką.
~~Jeśli dołożymy do jego statystyk 3 gole z reprezentacji, (4 mecze rozegrane od września) to ma łącznie 21 zdobytych bramek w 17 występach w tym sezonie. Średnia 1,2 gola na mecz.
23 paź 2019 | 00:48
+11
Sprostowanie 1: RL9 ma w LM oczywiście 58 bramek, nie 57. ~Sorki.
23 paź 2019 | 05:00
0
Spoko Lewy jak dzik jedzie na Maxa ale Benzema to wielka nie wiadomo palca zawinie i bramki strzela
+24
Najgorsze jest to, że połowę tych bramek Lewy strzela właściwie z niczego. Nienajlepiej to świadczy o całej grze Bayernu.
22 paź 2019 | 23:34
+3
Lewy nie dostanie złotej piłki bo to nagroda za poprzedni sezon a nie za rok. Tak dalej a w następnym sezonie będzie nagroda ;)
23 paź 2019 | 00:06
+8
Ale reszta drużyny musi się podciągnąć. Zwłaszcza w obronie. Bez tego będzie im trudno nawet w Bundeslidze.
23 paź 2019 | 09:29