Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Olympique Marsylia
0-3 {{score_string}}
16 maj 2018 | 20:45 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Atlético Madryt
21'
(as Gabi)

23'
32'

38'
46'
49'
(as Koke)

55'
74'
75'
78'
78'
88'
89'
(as Koke)

90'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Materiał dodany przez: totil 16 maj 2018 | 21:13
Żaden materiał nie został dodany do tego meczu. Dodaj materiał jako pierwszy lub poczekaj aż zrobią to inni.

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Witam. Czy ktos moze mi powiedziec co dzieje sie z tym ,,pustym,, miejscem do CL jezeli Atletico ma zagwarantowane miejsce w niej dzieki lidze..? Sie kurna motyla noga doczytac nie moge😑
+4
W drugiej połowie połowie oba zespoły dziela różnica kilku klas.
17 maj 2018 | 18:25
-8
Real im pokaże jakie trofea powinna wygrywać poważna drużyna!
17 maj 2018 | 19:46
+2
zakompleksiony gównojadzie, won do lekcji!
17 maj 2018 | 15:35
+7
Dobry meczyk, gratulacje Madrid :)
17 maj 2018 | 15:29
+5
Jednostronny mecz. Odkąd zszedł Payet dla marsylii wszystko się posypało. Gratulacje dla Atletico zasłużony puchar.
+5
Coś z udem, ale nie wiem który mięsień. Mówią, że przerwa może potrwać 6 tygodni.
+1
Cóż... w tej sytuacji trzeba podziękować całemu Atletico a w szczególności jednemu francuzowi (chyba wiecie o kogo chodzi)
17 maj 2018 | 13:31
-8
kij z tymi madrydtyczkimami , tylko OM ALLEZ
Gracz meczu: D. Payet
17 maj 2018 | 12:16
-1
Chociaż jestem kibicem Liverpoolu, to podejrzewam że przebieg finału LM będzie podobny i to Real zwycięży. Marsylia miała bardzo słabą drabinkę w porównaniu do Atletico, podobnie jak Liverpool oprócz ManCity miał słabiaków, a Real najtrudniejszych rywali. Szkoda Marsylii, bo zawsze kibicuję słabszym, ale to inaczej nie mogło się skończyć tym bardziej, że zespół z Madrytu nie pozwalał przez większość meczu nawet wyjść Marsylii ze swojej połowy.
17 maj 2018 | 15:33
+2
czyli gdyby "MOCNA" Barcelona pokonała "SŁABIAKA" - Romę i stanęła na drodze The Reds, to można by powiedzieć, że Liverpool miał ciężką drogę. fuck logic.
17 maj 2018 | 23:04
0
Nie fuck logic, tylko racja. Mowa jest o całej drabince a nie o pojedynczym rywalu. Jeden mocny rywal tu niczego nie zmienia. Moim zdaniem to jest jeden mecz i wszystko się może wydać, tym bardziej z tak nieobliczalnym rywalem jakim jest The Reds. Ale poziom rywali w drabince był jednak inny zarówno w parze finalistów LE jak i LM.
18 maj 2018 | 15:24
+3
cytuję: "Liverpool oprócz ManCity miał słabiaków". Ja nie oceniam całej drabinki tylko czepiam się niedoceniania Romy przez calutki sezon, nawet po tym jak się pokazała w tej edycji LM, równocześnie zachowując stabilną formę w Serie A. Czego by takie drużyny jak np Rzymianie nie dokonały, to i tak w oczach większości "znawców" będą słabiakami w porównaniu do Barcelonki czy Realku, marketing tych ekip robi swoje.
Drabinka szczególnie w LE dużo trudniejsza po stronie Atletico, racja, tym większe gratulacje dla nich.
24 maj 2018 | 12:19
-1
Czy ja wiem czy margeting, Real z Barcą co roku zdobywają trofea, rok w rok, bez przerwy, także raczej nie jest to jedynie marketing.
Nie mówię, że Roma to nie jest dobra drużyna, ale na pewno nie top w Europie. To że raz jej się udalo przejsć, nie oznacza to od razu ze są lepsi od Barcy czy Realu.
To tak samo jak po zwycięstwie naszym z Niemcami - to ze wygraliśmy, to nie znaczy że nagle staliśmy się lepsi niż oni. Wygraliśmy pojedynczy mecz, ale zawsze liczy się to co na koniec. I tutaj jest dokladnie tak samo.
17 maj 2018 | 11:48
0
Atletico zasłużyło na ten puchar, ale obiektywnie patrząc - mecz mógłby się potoczyć zupełnie inaczej, gdyby Marsylia wyszła na prowadzenie w 3 minucie po akcji sam na sam... jednak spokój i doświadczenie w takich sytuacjach jest bezcenne
17 maj 2018 | 11:06
-4
Początek pierwszej połowy Atletico nie istniało
17 maj 2018 | 10:59
+18
LE to jest poziom Marsylii, ale nie Atletico. Oni są po prostu ligę wyżej. Mecz pod pełną kontrolą Atleti, w zasadzie szkoda, że finał był na tyle jednostronny, ale oczywiście gratulacje dla zwycięzców.
17 maj 2018 | 10:02
+1
Tylko Arsenal mógł zatrzymać Atlatico ale zabrakło szczęścia Atleticko ułożone wygralo trofeum zadłużenie.
17 maj 2018 | 11:39
+9
Szczęścia? Chyba umiejętności
18 maj 2018 | 19:34
+1
Nie oblak tyle razy ich ratowaø w pierwszym meczu ze to juz szczescie byøo nie brak umiejetnosci w Arsenalu.
18 maj 2018 | 20:36
-1
Jak to mówią, szczęście sprzyja lepszym
17 maj 2018 | 09:18
+13
Atletico kontrolowało ten mecz prawie od początku, a już na pewno od pierwszej bramki. OM odstawało od nich jakością, widać, że miejsce Atleti jest w Lidze Mistrzów.
17 maj 2018 | 09:05
+1
Gdyby nie ten wielbłąd w obronie i kontuzja Payeta,ten mecz mógł sie potoczyć całkiem inaczej.Te dwa w.w.incydenty załamały Marsylczyków i Atletico -a konkretnie baby faces killer Griezmann-perfekcyjnie ta słabosc wykorzystało.Szkoda,ale Atletico wygrało zasłuzenie.Gratulacje.
17 maj 2018 | 14:22
+2
Racja. Dodałbym do tego jeszcze sam na sam z 4 minuty.
17 maj 2018 | 08:55
+3
Mnie zastanawia czy za ostatnie minuty, w których kibice Atletico rzucali petardy na boisko i odpalali race, będzie jakaś kara. Przecież jakby to zrobili kibice jakiegokolwiek klubu z Polski to by było wykluczenie na 3 lata przynajmniej a tu nawet sędzia nie wstrzymał meczu.
17 maj 2018 | 06:48
-9
Co to za cieszynka Grizmana pokazuje L i robi z siebie pajaca😃?
17 maj 2018 | 07:06
+9
Cieszynka z gry Fortnite :), widać Grizman w wolnych chwilach pogrywa sobie :)
17 maj 2018 | 07:56
+7
moze, ale raczej mu zaplacili za reklame
niedawno podobnie bylo z jakas strona porno i cieszynka z ich logo
17 maj 2018 | 06:33
+8
Do 30 minuty wszystko wyglądało jeszcze dobrze dla Marsylii. Potem zaczęło się sypać, ale nie ma się co dziwić, bo Marsylia próbowała rozgrywać piłkę w środku pola, a w całym spotkaniu potrafiła oddać jedynie 3 strzały.
17 maj 2018 | 03:02
0
marsylia 3 strzały celne przez cały mecz a zaczęli grać jak zostało 10 min do końca meczu , nie wiem ku jak oni z taką grą doszli do finału
17 maj 2018 | 01:37
+1
Swietnie , bardzo dobrze jebac ta muzlumanska O.Marsylia - oni juz na farcie z RBSaltzburg przeszli., no a Atletico-zawsze solidne , Griezman zlapal forme na MS a Simeone chyba juz czas na transfer do Premiere League.
16 maj 2018 | 23:18
-33
W zasadzie Marsylia odstaje nawet poziomem od ligi europy,to jednak nie ma sie co oszukiwac ze to puchar pocieszenia dla nieudacznikow co maja problem ze zdobyciem mistrzostwa kraju.
17 maj 2018 | 00:02
+14
Tak takie firmy jak Atetico, Lazzio, Arsenal, Napolii to sa nieudacznicy ja pierdole ale jestes trep a co do mistrzow w LM ilu ich tam gra naprawde 1/4_? to mistrzowie a reszta to kto __>>???
17 maj 2018 | 01:30
-10
Reszta to sa wlasnie niudacznicy.
17 maj 2018 | 01:41
+5
To masz przejebane zycie, bo nie jestes najlepszy we wszystkim co robisz a wedlug ciebie to, ze jestes nieudacznik i tak przez cale zycie wiec sie nie dziwie. tak piszesz musisz sie gdzies dowartowsciowac i piszesz takie dziwne rzeczy...
+5
Chciałbym oglądać inny finał, z innymi drużynami, bardziej zacięty mecz, bardziej wyrównany. Ten mecz nie wyglądał na finał, wyglądał jak 1/8 albo ćwierćfinał.
16 maj 2018 | 22:50
+36
Ten mecz pokazał, że miejsce Atleti jest w lidze mistrzów.
W zasadzie przez całą drogę do finału byli o klase lepsi od swoich rywali.
Antek pokazał swoją wielkość i luz, szczególnie w 2 połowie :)
17 maj 2018 | 08:10
-9
atletico w LE mozna porownac do pelnosprawnego, ktory bierze udzial w zawodach dla niepelnosprawnych
nie mam nic przeciwko LE, niech sie kibice sredniakow ciesza ze maja co ogladac, ale ten caly puchar jako trofeum do gabloty znaczy tyle, co medal olimpiady specjalnej
16 maj 2018 | 22:44
-1
SZKODA! Tak liczyłem na OM :( Fajna drużyna, super kibice, piękne miasto (chociaż sporo islamistów) i dzielnie walczy w ligue 1 z szejkami z Paryża i milionerami z Monaco, zawsze trzymam za nich kciuki. Mieli wielką szansę na sukces a Atleti co roku gra na wysokim poziomie w europejskich pucharach. :(
16 maj 2018 | 22:45
+2
Przepraszam za drugi komentarz ale strona mi się zwiesiła - można usunąć.
16 maj 2018 | 22:43
+15
Spoko meczyk i sedzia nawet na poziomie. Marsylia dostala lekcje futbolu.
-1
-4
Nie cierpię momentów, kiedy kontuzja eliminuje zawodnika w trakcie takiego meczu... Płakałem prawie tak samo jak Payet... Niech mi ktoś kurwa rzuci tekst typu "co ty widzisz w tych meczach"... :(
+18
Co Ty widzisz w tych meczach?
16 maj 2018 | 23:21
+2
Co widzę? 22 piłkarzy, biegających 90 minut za piłką. A co czuję? Ja i inni KIBICE odpowiemy sobie na to pytanie oddzielnie.
16 maj 2018 | 22:42