{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-2
No ... i to by było na tyle... Jak by płacili naszym zawodnikom odpowiednie pieniądze to by grali u siebie, a mamy zawodników za granicą wielu którzy strzelają bramki, mają technikę i umiejętności ! Może drużyna gwiazd Polskich piłkarzy ? I może coś by ugrali
+2
Tez bym wolal za kogo innego ale coz nasza ostatnia nadzieja na godne prezentowanie Polski.

15 sie 2019 | 13:22
no ciekaw jestem jak se poradzą z rangersami ! Mecz z rengersami ich zweryfikuje
+2
15 sie 2019 | 13:11
0
NO I CO? KTO MOŻE GODNIE REPREZENTOWAĆ POLSKE W EUROPEJSKICH PUCHARACH?
15 sie 2019 | 11:59
+6
Zaskoczenie
Gracz meczu: Cafú
15 sie 2019 | 10:55
+3
Teraz legia powinna wziąsc rewanż za Celtic sprzed lat na rangersach. Jak pokonali Celtic tak teraz powinni postawić kropkę nad i i zamknąć wszystkim mordy. Niech ratują ranking polskich drużyn w pucharach...zycze im tego z całego serca. Oby tylko wystawiali uprawnionych zawodników 😊 PS. Dalej uważam że kulenowic to drewno i nie wiem czemu nie gra carlitos od początku. Wnosi on o wiele więcej jakości i sprytu w grze
15 sie 2019 | 09:22
+7
Jedyny mecz w wykonaniu Legii, który dało się oglądać. Oby zagrali dobrze z Glasgow/Midtjylland. Wymagamy zobaczenia Polskiego zespołu w LE... Czy to się stanie? Zobaczymy za kilkanaście dni.
15 sie 2019 | 10:52
+5
Cały dwumecz im się udał :) Pierwszy mecz też nie był zły.
15 sie 2019 | 10:57
+7
Dużo pecha w pierwszym meczu.
15 sie 2019 | 08:05
+6
Wygrana ze średnim przeciwnikiem. Następna runka zweryfikuje umiejętności.....
Gracz meczu: V. Gvilia
15 sie 2019 | 06:06
+2
Legia zaskocxyła samych siebie. Rywal przecietny. Zostaly 2 ostatnie mecze w LE.
15 sie 2019 | 04:10