{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Fajnie sie ogladalo ten mecz tak bez stresu. Szkoda tych niewykorzystanych sytuacji przez Zielinskiego.
21 lis 2019 | 05:04
+4
Oblek okazal sie zwyklym skurwysynem boiskowym z premedytacja lamiac nos Glikowi. Kto nie wierzy niech w zwolnionym tepie obejrzy ta akcje. Wybija wyprostowana prawa reka pilke i w tym samym czasie wyprowadza lewy prosty wprost w nos Glika. Pozniej malpuje ze sam sie uszkodzil. Typowa szkola Simeona. Bylem jego fanem teraz juz mu nie zydcze niczego dobrego. Moze ktos mu ze lba wyrowna jak tak dalej bedzie gral.PZPN powinien wystapic o jego ukaranie.
+13
LEWY KLASA ŚWIATOWA to co on robi w tym sezonie w klubie i w reprezentacji przechodzi ludzkie pojęcie,kolejny dobry mecz Góralskiego można porównywać go do Kante lata i odbiera piłki jezdzi na wslizgach,dobrze pokazał sie też Szymański z kolei Zieliński to jest dramat ja nwm czy ja nie widze tego jak on niby rozgrywa tą piłke ale chłop co odda strzał to gorzej niż w ekstraklasie dostał taką setke i tak słabo uderzył Oblakowi to samo w Izraleu jego strzały fatalne nie mam pojęcia co on robi w tym Napoli jeszcze.Krychowiak widać że ma forme jak w Sevilli odżył w Rosji i bardzo dobrze.Brawa i gratulacje dla Piszczka bo można powiedzieć że chłop wiele oddał dla reprezentacji,murawa na stadionie tragiczna
20 lis 2019 | 18:23
+6
A najlepsze jest to (piszę o Góralskim), że 90% osób pisało, że to błąd, że Brzęczek go wystawił :P
20 lis 2019 | 16:44
+1
kurłaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Daaaaaaaaaaaaaaaaaaarreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeek!
20 lis 2019 | 16:41
+5
Zielu jak zwykle przereklamowany, z jego kiwek nic nie wychodzi,.. ech mnie juz nudzi ten typ, tylko faki fakt ze nie mamy nikogo lepszego zamiast niego i Grosickiego --- dobre dwa mecze na koniec eliminacji,. moze obudza nasz zespol do lepszej gry i walki o medale na EURO!
20 lis 2019 | 15:14
+21
Lewy na chwile obecną gra w innej galaktyce.
20 lis 2019 | 14:49
+11
Góralski owszem potrafi przejąć piłkę, udało mu się mądrze stanąć i strzelić bramkę ale znacznie większą korzyścią byłoby dla nas ogrywanie Bielika bo on potrafi grać w piłkę.
20 lis 2019 | 17:20
+2
Góralski to typowy zawodnik do destrukcji on ma przecinać ataki i akcje rywala i walczyć o każdą piłke
20 lis 2019 | 13:27
+2
56 minuta meczu. Zielu dlaczego to nie wpadło??!!! byłoby 3:1 i pozamiatane
20 lis 2019 | 13:15
+13
Lewy jak jakis brazylijczyk kiwa jak opetany :D zyciowa forma kurcze oby Tak dalej !!
20 lis 2019 | 12:39
+4
Ja nie wiem co ten Zielinski ma w głowie. Dobry mecz z Izraelem a teraz fatalny ze Słowenia. Krychowiak chcący na siłę strzelić gola a strzały z dystansu to on ma kiepskie. Grosicki jak ma możliwość napędzenia akcji to zwalnia choć on wyglądał w miarę dobrze no i Lewandowski bez którego to by się kupy nie trzymało. Ściąga obrońców, dośrodkowuje, drybluje jak profesor. Robi 3/4 roboty w ataku. Dlaczego nie widać kogoś podobnego u nas? Może czas wkoncu darować sobie te włoskie kluby i stawiać na Niemców.
21 lis 2019 | 05:11
+2
nie zgadzam się i bronie Zielińskiego, już sam fakt ile razy bierze udział w akcjach zakończonych golem świadczy o jego wartości. Niestety nie ma tego szczęścia w strzelach ale przyjdzie jego czas. Bez niego Polska traci 50% wartości w ataku . A co do goli to wierze ze jeszcze wyciągnie wnioski i zacznie byc bardziej skuteczny
21 lis 2019 | 05:24
+2
Ja też w to wierzę że może na Euro odblokuje się i pokaże że jest królem środka pola.
20 lis 2019 | 12:36
Wyborne widowisko. Może nie dla fana futbolu, ale dla fana repry to najlepszy mecz od czasów Niemców.
Moja opinia o zawodnikach:

Piszczek - 10/10. Głównie za to, że wiedział kiedy zejść. Bardzo szanuję go za to, co zrobił i jakim był piłkarzem, ale obecnie jego gra nie różni się niczym do Bereszyńskiego czy Kędziora, a oni jeszcze swojego topu (mam nadzieję) nie osiągnęli. Niespotykana inteligencja boiskowa i pozaboiskowa.

Lewandowski 11/10 - jeśli Piszczu bierze 10, to Lewy tym meczem potwierdził, że jest najlepszym zawodnikiem globu. Nikt, ani Messi, ani Lewandowski nie byliby w stanie zrobić tego, co zrobił on. Ciągnie reprę za uszy, nos, karki i powoduje, że wszyscy wokół grają lepiej. Najlepszy piłkarz w historii Polski, najlepszy obecnie piłkarz globu. Jego forma po odstawieniu mięsa (znowu) poszła w technikę, gość w wieku 31 lat uczy się niczym małolat, rozwinął drybling, coś czego nie miał od lat. Boję się tylko o jego prawą stopę, widać grymas bólu po uderzeniach. Mentalnie bohater. Nie wiem co będzie z kadrą po jego odejściu za te 2-3 lata.

Zieliński - 2/10. Ostatnie dwa mecze to katastrofa tego zawodnika. Jego poziom mentalu jest tak niski, że po drugiej bramce dla Słowenii gość zaczął grać jak w kaloszach. Kto nie wierzy, niech sprawdzi mecz. Słoweńcy strzelają na 2:2, Zielu pierwszy kontakt z piłką i nie potrafi wycofać do obrońcy na 5 metrów, drugi kontakt z piłką, nie potrafi podać na 2 metry do nogi, tracimy piłkę. Potem chowa się za napastnikami, niby szuka pozycji, ale tak naprawdę jako nogi stały się jak z waty. Nie będzie z niego piłkarza. Wydaje się, że nikt nie potrafi mu pomóc, Brzęczek czeka na "obudzenie", hehe, tu nie ma na co czekać. Tak samo to, że nie trafił z 3 metrów do bramki i wyjął mu Oblak, to nie przypadek. Gość mentalnie nie chce strzelać i dlatego mu nie wpada. Ciężka praca u psychologa, ale nie wiem, czy to nie jest zakorzenione na stałe, że gość zwyczajnie nogi ma od Messiego, ale głowę od Peszki. Chyba tylko Klopp mógłby go uratować, na miejscu Piotrka wykupiłbym swoją kartę i grał w Liverpoolu za free. Biedny gość w sumie.

Góralski - 9/10. Ja jestem jego fanem od meczów z Litwą i Nigerią przed MŚ. Przekonywałem wtedy, że Góralski jest lepszą opcją niż Linetty, ale wtedy nikt mi nie wierzył. Była taka dość słaba wymiana zdań o tym tutaj:
Dla mnie gość prezentuje bardzo solidny poziom, potrafi nie tylko odebrać piłkę, ale i rozegrać. Może nie ma spokoju Krychowiaka, ani dryblingu Grosickiego, ale świetnie czuje piłkę, gra na instynkt i zostawia cholernie dużo sił. Bardzo się cieszę, że to on strzelił bramkę. Podanie Lewego - mistrzostwo. To, że Góralski tam był pod polem karnym jest niesamowite. Lewy zabrał obrońców, ale to Zielu powinien wskoczyć na jego miejsce, albo Krycha, ale był tam on - człowiek z żelaza, tyle fauli co na nim było, a on głowa do góry i kolejny wślizg. Idealnie pasuje do Krychy.

Murawa - 1/10 - skandal, mecz powinien być przełożony, obciach i w ogóle żenada.

Obrona - Zniknął Glik i od razu się posypało. To jest największy problem Brzęczka. Reca może i stanie się piłkarzem, jak się nauczy nie iść na "raz", ale Jędrzejczyk już lepszy nie będzie. Dziwię się, że nie wszedł Bielik.
+13

Piszczek - 10/10. Głównie za to, że wiedział kiedy zejść. Bardzo szanuję go za to, co zrobił i jakim był piłkarzem, ale obecnie jego gra nie różni się niczym do Bereszyńskiego czy Kędziory, a oni jeszcze swojego topu (mam nadzieję) nie osiągnęli. Niespotykana inteligencja boiskowa i pozaboiskowa.

20 lis 2019 | 15:49
+3
Zgadzam się - a szczególnie co do Glika.
Gracz meczu: Ł. Piszczek
20 lis 2019 | 12:05
+6
Czyli nadal jest tak, że w kadrze jest Lewy i długo, długo nic. A z taką obroną jak wczoraj to znowu staniemy się pośmiewiskiem jak podczas mundialu. Piłka tylko chwilami śmigała, ale skoro my ledwo wygrywamy ze Słowenią to z Anglią czy Włochami (nie wspominając o Hiszpanii) dostaniemy mega łomot, jeśli na nich trafimy na Euro.
+4
Warto podkreślić przy bramce Lewandowskiego świetne zachowanie Grosika, który zbiegł do środka zabierając ze sobą bocznego obrońce a tym samym czyszcząc Robertowi tę strefę boiska. Robert zresztą podziękował Kamilowi za to, co widać w materiale z meczu.
20 lis 2019 | 10:18
+1
Najwięcej celnych podań miał chyba Wojtek, juz nie wspomnę że piłka bardzo go szukała
+5
Ten IIličić daje rade w reprezentacji 4 gole na jego koncie w tych Eliminacjach a jest pomocnikiem.
20 lis 2019 | 08:40
+20
No cóż, mecz na trudnym terenie, ale zakończony sukcesem. Lewy postanowił pokazać, że poza wszystkimi zaletami jest także dryblerem. Oj będzie kiedyś bieda bez niego. Fajnie, że Góralski zaliczył gola, zasłużył na to.
20 lis 2019 | 08:36
+2
Krychowiak to taki trochę Pirlo.10 na plecach,fryzura z mediolańskiego wybiegu,piłka go szuka.Na tym podobieństwa sie kończą.Powienien grać na swojej starej pozycji,defensywnego pom.,ale tam jest Góralski i jeszcze Bielik w odwodzie.
20 lis 2019 | 08:15
0
Co mecz ta kadra gra syf ale ten mecz mozna uznac za bardzo udany. Nigdy nie patrze na wynik a przebieg gry i to czy pilka idzie do przodu, czy raczej jest cofana, jak utrzymuja sie przy pilce. W 100 ostatnich meczach wszystko bylo na minus, teraz jakims cudem ta gra sie kleila i pilka szla do przodu. Obawiam sie jednak ze jest to jednak przypadek i nieudaczniki zaczna znow swoja standardowa gre - kiedy zaczna sie powazne rozgrywki. Nie mozna liczyc na cuda na podsatwie jednego meczu i majac 1 zawodnika na powaznym poziomie.
Takie jest moje zdanie.
20 lis 2019 | 07:47
+7
Jeśli w najbliższym czasie żaden Anglik, Niemiec czy Hiszpan nie odkryje nam jakiegoś talentu, bo na polski system szkolenia nie ma co liczyć, to kilka przyszłych lat jawi się w raczej szarych barwach. Promyczków nadziei jest mało, bo jest Milik, Zieliński, Bielik, Bednarek no i Szymański, który prezentuje się bardzo dobrze, zważywszy na to, że ma dwadzieścia lat i liznął wschodniej piłki a nie niemieckiej czy angielskiej. W porównaniu z Kownackim wypada o dwie klasy lepiej. Jeśli Lewandowskiemu i Szczęsnemu nic się po drodze nie stanie, to na EURO będzie może 1/8, bo to żaden wysiłek. Ale to, ile warte są nadzieje na więcej, zweryfikowała nam Austria i Słowenia.
20 lis 2019 | 07:23
+4
i sie okazuje że Oblak nie taki dobry
20 lis 2019 | 07:38
+7
Przy pierwszej bramce mógł szybciej wrócić na pozycję, przy drugiej miał bardzo, bardzo ciężką rzecz do zrobienia a przy trzecim straconym golu nie miał szans. Pokazał klasę m. in. przy strzale Zielińskiego.
20 lis 2019 | 05:23