{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+4
Trochę się ten zespół wkrótce rozsypie. Młodsi, Grabara i Szymański, będą w drużynie U-20 na przyszłorocznych mistrzostwach świata w Polsce - które kończą się bodaj parę dni przez rozpoczęciem mistrzostw Europy U-21. Pewnie kilku starszych - np. Żurkowski, Kownaś, może Gumny, Bielik, Wieteska, Kapustka - staną się już niedługo opcją dla pierwszej reprezentacji. Ale już sam awans po tylu latach do najlepszej dwunastki na kontynencie to duży sukces naszej młodzieżówki.
21 lis 2018 | 14:53
+12
Brawo drużyna, aż serce się raduje. Bielik jeśli nie będzie łapać kontuzji zostanie jednym z najlepszych ŚO.
21 lis 2018 | 18:13
+1
Na pewno. Bielik ma papiery, żeby zostać jednym z najlepszych ŚO na świecie. Mam nadzieję, że prędko ruszy na podbój Premier League. Gdyby nie kontuzje w tamtym roku, pewnie byłby teraz lepszy od Bednarka.
21 lis 2018 | 13:30
+3
Polacy brawo można wygrać z każdym jak się cała drużyna z motywuje i da z siebie wszystko
21 lis 2018 | 11:27
Pomału i umiejętnie teraz wprowadzać młodych do kadry, żeby przypadkiem nie zmarnować wielu talentów jak miało to miejsce nie raz...
+23
Pomału i umiejętnie teraz wprowadzać młodych do kadry i ich prowadzić, żeby przypadkiem nie zmarnować wielu talentów jak miało to miejsce nie raz...
21 lis 2018 | 11:15
+4
25 min i po meczu GG
-38
Wynik ok,ale gra hujowa. Nie maja czego szukac na M.E.
21 lis 2018 | 04:20
+1
Optymista z ciebie.
21 lis 2018 | 00:02
+13
Po meczu okazało się ( informacje tą podał po meczu delegat UEFA) że gdyby Portugalia strzeliła jeszcze jedną bramkę to gralibyśmy dogrywkę z uwagi na to, że w tych barażach młodzieżowców nie obowiązywała zasada goli na wyjeździe, także szczęście było dzisiaj przy nas 🙂
20 lis 2018 | 23:13
-51
Ha!!! Ha!!! Ha!!! Raz im się udało na 50 razy i już zachwyt jacy to oni doskonali na Euro pewnie chuja pokażą i przepieprzą wszystkie mecze.
+2
Tam nie ma ćwierćfinałów, tylko od razu półfinał.
+77
Wielkie brawa dla młodzieży!! Aż mi głupio, że straciłem wiarę..
21 lis 2018 | 08:28
Po meczach z Wyspami Owczymi można było stracić trochę wiarę, więc jesteś usprawiedliwiony;)
+19
20 lis 2018 | 20:20
+37
tak to jest jak gra się bez Ronaldo
20 lis 2018 | 20:14
+16
Mam po tym dwumeczu dylemat, bo oczywiste jest, że kilku chłopaków z tej młodzieżówki MUSI znaleźć się w kadrze seniorskiej na wiosnę, gdy zaczniemy eliminacje do EURO 2020. Pytanie tylko czy obowiązki w kadrze seniorskiej nie będą stanowić przeszkody, aby ci chłopcy pojechali na turniej, na który właśnie dziś wywalczyli przepustkę.
Co do samego meczu, I połowa wyborna, wykorzystaliśmy to co mieliśmy. W drugiej Portugalczycy rzucili się do odrobienia strat i trzeba przyznać, że gdyby mieli taką skuteczność jak nasi w pierwszych 45 minutach, to pewnie by do tego meczu wrócili. Wielkie brawa dla Polaków za walkę i dla Michniewicza za odpowiednie nastrojenie tej drużyny. Naprawdę fajnie się ten mecz oglądało.
+27
Może jednak jest nadzieja na przyszłość...
21 lis 2018 | 08:31
Całe szczęście ten mecz na to wskazuje, tylko jeszcze kondycja, żeby nie stać od 65 min i będzie super:)
+9
Wzięli w swoje ręce swój los i wygrali. Młodzi a jednak bardziej dorośli niż dorosła reprezentacja
20 lis 2018 | 20:01
+10
widzę że trener postanowił wpuścić klonów grabary.
20 lis 2018 | 19:58
Brawo panowie ,a zarazem wielki chuj w dupska szczekającym kundelką że nie damy rady ;)
+13
Brawo panowie ,a zarazem wielki chuj w dupska szczekającym kundelkom że nie damy rady ;)
+31
Zurkowski jak profesor, dawać go do 1 reprezentacji!
+14
kto normalny wpuszcza bramkarza za pomocnika ? 70 min. Grabara wchodzi za Szymańskiego
+8
Grabara też, bo drugi wszedł w 70'. Zauważyłeś?
+8
Panowie, tylko się nie cofajcie do defensywy, bo jeszcze jeden gol i zrobi się nerwowo!