Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
PSG
7-1 {{score_string}}
15 kwi 2018 | 21:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
AS Monaco
14'

17'
(as Yuri)

20'

27'

34'
38'
(as A. Touré)

40'
58'

61'

65'
76'

80'
82'
86'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Materiał dodany przez: fanatic 15 kwi 2018 | 21:45
Żaden materiał nie został dodany do tego meczu. Dodaj materiał jako pierwszy lub poczekaj aż zrobią to inni.

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

17 kwi 2018 | 20:06
podnieta bo na własnym podwórku leją równo a lm weryfikuje ich potem , sztuczny twór szejków
+1
17 kwi 2018 | 18:35
+3
+45
Na krajowym podwórku deklasowac rywali to nie sztuka z takim budżetem. Niech dojdą do finału LM to wtedy bedzie można traktować poważnie
+8
Glik by dobrze rozprowadzał akcjie ma dobre długie celne podania a tu tego brakowało
+3
Spodziewałem się wygranej PSG bo lubią grać z Monaco ale nie takiego wpierdzielu, szacun.
16 kwi 2018 | 16:08
+8
ci co głosują na Falcao to po prostu szkoda słów...
+34
Najlepszym graczem Monaco był Glik...bo nie zagrał :)
16 kwi 2018 | 10:23
+6
katarskie ogurasy.
16 kwi 2018 | 09:50
+24
Obrona Monaco bez Glika - 7 w plecy . Przypadek ....?
Gracz meczu: J. Draxler
16 kwi 2018 | 10:18
+9
Zdecydowanie NIE.
Tych czterech obrońców to jakaś tragedia .Jak Kamil ciągnie Monaco z takimi cieniasami obok to budzi podziw dla niego .Prześledźcie sobie zachowanie obrońców przy każdej z bramek ...po prostu zgroza .
16 kwi 2018 | 17:26
+2
Glik jest wodzem obrony klubu z księstwa. Ciągnie ich grę, jednocześnie im rozkazując, a na dodatek daje im pewności siebie. Bez niego tracą na swojej wartości. Podobnie sprawa ma się w Polsce, tylko że u nas dają jako tako radę.
16 kwi 2018 | 09:24
+6
Koncert PSG, akcje jak na konsoli. Kiedy prezes bije brawo po golach w jego oczach widać rozkmine "no kurde pięknie, ale czemu to nie działa w LM...". Otóż dlatego, że Ligue 1 jest zbyt ogórkowa. Nawet ambitne Monaco czasem zbierze oklep. A w Europie może wydarzyć się dosłownie wszystko i tegoroczna edycja świetnie tego dowodzi.
+11
PSG na krajowym podwórku jest bezkonkurencyjne. Obrona Monaco bez Glika posypała się jak domek z kart.
16 kwi 2018 | 07:39
+16
Niby mecz na szczycie, a wynik wskazuje że między tymi zespołami jest przepaść.
16 kwi 2018 | 01:13
+46
Na krajowym podwórku deklasowac rywali to nie sztuka z takim budżetem. Niech dojdą do finału LM to wtedy bedzie można ich traktować poważnie.
16 kwi 2018 | 00:13
+11
Chciałbym napisać, że z Glikiem Monaco nie doznałoby takiej klęski. Niestety byłaby to nieprawda. PSG grało jak z nut, wychodziło im praktycznie wszystko. Aż trochę żal było patrzeć na ten wyrok wykonany na AS Monaco, która to drużyna jest przecież na drugim miejscu w tabeli! PSG rządzi na swoim podwórku a resztę klubów w lidze dzieli przepaść.
16 kwi 2018 | 00:10
+36
Jakby grał Glik i przegraliby 1:3: to znów byłyby artykuły o słabej formie Glika, a jak go braknie no to sami widzicie...:)
15 kwi 2018 | 23:40
Deklasacja! Lo Celso dla mnie gracz meczu bo zrobił dwa gole i dużo pracy w defensywie wykonał. PSG ma kosmiczny potencjał bo dziś nawet bez Neymara i Mbappe potrafili wsadzić Monaco 7 goli. Nowym trenerem ma zostać Tuchel który preferuje ofensywny styl gry więc od przyszłego sezonu PSG będzie maszyną do zabijania rywali o kto wie czy nie wygra ligi w styczniu. W Europie też zaczną się liczyć gdy minie era dominacji Realu i Ronaldo.
-2
Deklasacja! Lo Celso dla mnie gracz meczu bo zrobił dwa gole i dużo pracy w defensywie wykonał. PSG ma kosmiczny potencjał bo dziś nawet bez Neymara i Mbappe potrafili wsadzić Monaco 7 goli. Nowym trenerem ma zostać Tuchel który preferuje ofensywny styl gry więc od przyszłego sezonu PSG będzie maszyną do zabijania rywali i kto wie czy nie wygra ligi w styczniu. W Europie też zaczną się liczyć gdy minie era dominacji Realu i Ronaldo.
16 kwi 2018 | 07:57
+5
Czy aby na pewno? Skoro już nawet w drugiej drużynie ligi nie mają żadnego rywala to przez cały sezon nie zagrają ani jednego meczu pod presją. Przyjdzie LM, przyjdzie presja i tak na prawdę każdy wynik będzie możliwy.
17 kwi 2018 | 09:53
-1
Bayern też nie ma rywala w Bundeslidze i jakoś jest w 1/2 finału. A nie. Czekaj. PSG dostało Real w 1/8, a Bayern kolejno Besiktas i Seville...
15 kwi 2018 | 23:37
+3
Reż niewiniontek!! Dobrze że Glika nie było, to pokazuję że bez niego obrona Monaco kuleje.
15 kwi 2018 | 23:36
+8
A Emery dalej z tą zmianą wylatuje Muenier za napastnika ja nie wiem czemu on na ta zmiane sie tak uparł
17 kwi 2018 | 09:51
0
Po tej zmianie z dupy ujebał mecz w Madrycie, więc tutaj chciał udowodnić, że to nie przez jego decyzje wtedy PSG przegrało, więc zrobił ją przy stanie 4-1 i na końcu mógł powiedzieć: "Widzicie, to nie przeze mnie"
15 kwi 2018 | 23:12
Monako posypało się na msza.
-2
Monako posypało się na maxa
15 kwi 2018 | 23:09
Po tym meczu można stweirdzić tylko jedno: PSG to obecnie najlepszy klub świata!
-53
Po tym meczu można stwierdzić tylko jedno: PSG to obecnie najlepszy klub świata!
PS Widzę, że dostałem minusy za małą literówkę - już poprawione ;)
15 kwi 2018 | 23:16
Jeszcze mały pstryczek w stronę kibiców Monaco: Może i wasz klub zdobył rok temu mistrzostwo, ale w europejskich pucharach jesteście jechani przez każdego, a PSG, gdyby grało w obecnych półfinałach Ligi Mistrzów, to nie oszukujmy się, było by głównym faworytem!
-55
Jeszcze mały pstryczek w stronę kibiców Monaco:
15 kwi 2018 | 23:35
+50
Tak bardzo jechani w europejskich pucharach, że jak już się tam dostali to zaszli dalej niż PSG przez kilka lat.. Kibice PSG dalej marzą o półfinale LM XD
16 kwi 2018 | 00:12
+10
przestan głabie psg jest słabe, zdenerwowales mnie
16 kwi 2018 | 13:28
+3
To czemu nie gra? Aaaa zapomnialem odpadli juz heh a faworytem to moga byc we francji a nie w europie przynajmniej nie w tym sezonie
15 kwi 2018 | 23:03
+6
Paryżanie zgwałcili Monaco dobitnie
15 kwi 2018 | 23:01
+25
Ten mecz tylko pokazuje jak mierna jest ta liga żeby lider tak deklasował wicelidera to jeszcze nie widziałem nawet w jakiś ogórkowych ligach.
+12
Moze obecne Monaco to nie to z poprzedniego sezonu ale nie nazywaj ich ogórkami koleś.
15 kwi 2018 | 23:00
-11
Ten mecz dobitnie pokazał, ile taktycznie i mentalnie wnosi Glik do defensywy Monaco. Choć wolałbym, by zagrał i nawet 10:1 przegrał... a tak nagroda za gracza meczu na meczyki.pl idzie do zagraniczniaka :/
15 kwi 2018 | 23:33
+11
Czyli już wiemy kto zawsze głosuje pod każdym meczem na polaka, nawet gdy rozegra ostatnie 10-5 minut spotkania lub jest najgorszym graczem na boisku xD
15 kwi 2018 | 22:58
+3
Myślałem,że Monaco będzie się stawiać PSG a tu jednak dostali wpierdol 😀
15 kwi 2018 | 22:56
+10
W L1 to sobie mogą klepać ogórki. Zaraz się rzucicie, że AS Monaco to nie są ogórki! To są ogórasy! Wyprzedali piłkarzy jak na pchlim targu i grają gówno.
15 kwi 2018 | 22:55
+5
Ale wpierdol.To wygląda jakby lider grał z ostatnią druzyną w tabeli a nie z wiceliderem,chociaz i tak było pewne ze PSG wygra,jedynie moga dziwić rozmiary wpierdolu,bo takiego wyniku napewno nikt się nie spodziewał
15 kwi 2018 | 22:57