Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
PSG
8-0 {{score_string}}
17 sty 2018 | 21:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Dijon FCO
4'

15'
(as Neymar)

21'

42'

46'
57'

61'
62'
63'
72'

73'
(as Yuri)

77'
(as Neymar)

78'
83'

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Materiał dodany przez: fanatic 17 sty 2018 | 21:53
Żaden materiał nie został dodany do tego meczu. Dodaj materiał jako pierwszy lub poczekaj aż zrobią to inni.

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+8
Uuu jak PSG utrzyma tą formę do lutego, to marne są szanse Realu.
18 sty 2018 | 17:58
+13
Neymar mógł dać karnego Cavaniemu
18 sty 2018 | 17:45
-1
Walec z paryża już nakierowany na MAdryt :)))
18 sty 2018 | 16:24
Przecież oni się podłożyli!!! Przy 7 bramce bramkarz nawet nie próbował zasłaniać bramki rękami tylko trzymał je przy sobie!!!! Obrona tylko udawała że gra. To nie PSG zlało Dijon tylko Dijon dostało premie od arabusów za promocję PSG. Ten mecz śmierdzi na kilometr. Kto zna sięna piłce widział zagrania obrońców Dijon które miały zero zaangażowania w grę. To była udawana gra. Dzięki temu przekretowi PSG przy takiej wygranej rośnie marketingowo. Wy myślicie ze to wszystko co się tam dzieje jest uczciwe i oczywiste.
Kiedy inwestują ogromne pieniądze to PSG musi być na ustach wszystkich i mieć wygrane zagwarantowane.
Myślicie że takie kluby z takimi włascicielami jak PSG kupuja zawodników a potem czekają aż ci swoją grą stworzą potęgę? :-))))) To nie zawodnicy budują potęgę klubu ale zarządzający nim, poprzez między innymi takie działania że klub wygrywa 8-0. Teraz nawet wam ten wynik zadziałał na wyobraźnię, a co dopiero tym którzy będa płacić za bilety każdą cenę i sponsorzy którzy będa się prosić o możliwość pokazania się w orbicie PSG. o to idzie gra czyli o forsę, a tu liczenie tylko na zawodników przyniosło by złe skutki.
-7
co tu duzo mowic, odejscie neymara z barcelony to strzal w 10. nie pamietam zeby tak zap... w barcelonie. szok. faworyt do ZP.
18 sty 2018 | 17:06
+11
Tylko wcześniej grał w poważnej lidze, w której nawet jak zespół odstawał od czołówki to coś grał, nie to co tu...
18 sty 2018 | 14:08
+3
Cóż tu dużo mówić...POGROM przez duże P!
18 sty 2018 | 12:43
+1
PSG dosyć mocno zlało Dijon :)
18 sty 2018 | 12:15
-1
Neymar jednak jest wart każdej ceny brawo PSG.
18 sty 2018 | 11:46
+37
Widać przy drugiej bramce jak Di Maria tłumaczy się Neymarowi czemu wbił piłke do siatki widać że każdy się go boi w tym klubie pojebane hahah
18 sty 2018 | 12:16
-20
Piłka zmierzała do bramki po strzale Neymara, Di Maria nie był pewny czy wpadnie no bo chyba by nie wpadła, więc mu powiedział dobiłem ją ponieważ by nie wpadła co w tym złego ?
+14
Ten bramkarz to chyba z B-klasy się urwał.
18 sty 2018 | 09:20
+1
Praktycznie każda kontra PSG kończyła się bramką. Dawno nie było takiego wyniku w żadnej lidze.
18 sty 2018 | 08:05
Przecież to jest pierdolony gwałt..
+7
Przecież to jest pierdolony gwałt!

A ta pierwsza bramka.. Di Maria zamiast kija do gry w golfa mógłby używać lewej nogi..
18 sty 2018 | 05:14
+14
Liga francuska jest smieszna przepasc jezeli chodzi o premier leuage lub la liga czy serie a..
18 sty 2018 | 10:34
-24
Jeśli chodzi o PL to tak przepaść ale Seria A a tym bardziej La Liga wyrównany poziom troszkę La Liga tylko mocniejsza od Ligue1
+17
Dijon jakby malpe postawilo na bramce to by wiecej obronila...
18 sty 2018 | 01:29
+8
Bramkarz nedza,przynajmniej polowe bramek mogl wybronic.
18 sty 2018 | 00:43
+26
Neymara wygwizdali kibice bo polasil sie na karnego. Pilkarz-dzik ale klasy nie zachował
+16
Zrobili z nich musztardę dijon.
18 sty 2018 | 00:21
+23
Lepiej ręcznik powiesić w bramce. Neymar będzie pierwszym ekonomicznym imigrantem, który dorobi się na ogórkach we Francji.
18 sty 2018 | 00:58
+10
Akurat Reynet niewiele mógł zrobić, a nawet kilka sytuacji obronił. Jakby to nie brzmiało, gdyby nie on byłaby dwucyfrówka. Raczej to obrona Dijon się zbłaźniła, w drugiej polowie to już nawet nie próbowali biegać za przeciwnikami.
18 sty 2018 | 00:19
-7
co by nie bylo , Neymar klasa
18 sty 2018 | 00:16
+36
Śmiesznie to wyglądało jak Di Maria tłumaczył się Neymarowi przy drugiej bramce :-D
17 sty 2018 | 23:49
+4
Niech już idze do Realu ten Neymar
18 sty 2018 | 17:09
+2
Bardzo źle Realowi życzysz... Tam już starczy gwiazd, z takim pajacem by im szatnię rozjebało od przerostu ego.
17 sty 2018 | 23:44
-1
Naprawdę lanie przeciwników po 5:0 każdego tygodnia zadawala takich zawodników? Pieniądze nad ambicjami.
17 sty 2018 | 23:36
+11
W sumie to nawet nie chce mi się tego skrótu oglądać. Bramki cieszą oko ale brak emocji zabija serducho.
18 sty 2018 | 00:10
-18
Będą emocje mordeczko w walentynki i to w TVP1 :)
18 sty 2018 | 05:08
+9
Przyznaj się łobuziaku trzepałeś kapucyna w trakcie tego meczu
A co będzie w walentynki? Pocałunek Gejmara i Cavaniego? xDDD
18 sty 2018 | 05:12
-2
... i to na Kurwizji znanej też jako TV PiS. Fuj!!!
18 sty 2018 | 06:13
Lepsza publiczna za tej władzy niż za poprzedniej. Bo za poprzedniej była tylko jedna narracja oklaskiwania PO i Komoruskiego ze wszystkich stacji (tvp,tvn,polsat). Tetaz to przynajmniej jakiś pluralizm jest. Masz ciekawe programy publicystyczne, w których poruszają nie poprawne politycznie tematy i sciągają programow jak to za PO ściągnęli Pospieszalskiego z anteny i ABW wpadła do magazyna Wprost. Więc nie pitol
+3
Lepsza publiczna za tej władzy niż za poprzedniej. Bo za poprzedniej była tylko jedna narracja oklaskiwania PO i Komoruskiego ze wszystkich stacji (tvp,tvn,polsat). Tetaz to przynajmniej jakiś pluralizm jest. Masz ciekawe programy publicystyczne, w których poruszają nie poprawne politycznie tematy i nie sciągają programow jak to za PO ściągnęli Pospieszalskiego z anteny i ABW wpadła do magazyna Wprost. Więc nie pitol
+21
Wszystko okej dobry mecz ale to liga francuska .
+1
Przynajmniej wiem czemu Neymar był graczem meczu.No kuzwa jak co drugi to twój komentarz to się nie dziwie
17 sty 2018 | 23:16
-19
4 Bramki 2 asysty był najlepszy na boisku to komu mam dać ? boli cię ze Barca przegrała tam idź swoje żale wylewaj ja tam nic nie pisze nie będę się kompromitował jak ty płacz dalej płacz ze Neymar wolał PSG i po połowie sezonu ma lepsze staty w PSG niż przez cały sezon w Barcelonie a zaraz wspomnisz o lidze odrazu odpisze na to La Liga jest trudniejszą ligą ale jakieś ogromne przepaści nie ma więc twoje pisanie o ogórkach jest niewłaściwie i niechce mi się pisać z tobą nara!
17 sty 2018 | 23:19
-5
Czy ja napisałem ze nie zasłuzył?JPRLD poprostu pod kazdym komentarzem dajesz Neymara za gracza meczu bo raz nie wystarczy
18 sty 2018 | 03:00
+7
Mnie to trochę śmieszny, bo kiedy Barcelona i Real rozbijały w lidze drużyny po 5-8 do zera to nikt nie mówił o słabej lidze, że to same ogórki, że amatorzy. Tak samo kiedy Bayern z Lewandowskim na czele rozwala kogoś w lidze, wtedy też to nie są ogórki, tylko w przypadku ligi francuskiej to są ogórki, a wcale PSG aż tak łatwo w tej lidze nie ma. Ten sezon to ewenement pod tym względem, w poprzednich sezonach dużo problemu sprawiały im inne drużyny, szczególnie na wyjazdach i nie mieli aż takich okazałych zwycięstw, pamiętam jak wygrana 5-0 z Sochaux to było zaskoczenie. Ten sezon taki bardzo bramkostrzelny mają, w sumie nie ma co się dziwić bo mają bardzo ofensywny skład.
18 sty 2018 | 10:41
+2
Zgadzam się. Zauważcie że PSG pobiło rekord strzelonych bramek w grupie LM. 25. To co? Tez ogórki w tej LM? 4 bramki strzelone Bayernowi. Bayern ogóras? Przyznajcie po prostu że nastaje nowa era. A w niej PSG czy City po prostu może zacząć rozdawać karty.
18 sty 2018 | 07:13
+6
Ale co z tego komenatrz to komentarz jego głos na zawodnika meczu liczy się tylko raz, a nie od komentarzy ...
18 sty 2018 | 20:00
+2
Hiszpanska to tez porazka, zawsze te same arabskie gowna wygrywaja czyli sreal i barcfelona
17 sty 2018 | 23:04
+8
Gracz meczu bezdyskusyjny
17 sty 2018 | 22:58
-12
Mecz bajki 8-0 Neymar show każdy zagrał naprawdę dobrze nawet i Di Maria jeżeli tak z Realem zagrają to Real 5-1 w dwumeczu powinien dostać, Lo Celso chłopak gra podobnym stylem co Verratti takich 2 Verrattich już sobie to wyobrażam, najmniej widoczny był Draxler i Thiago Silva parę błędów reszta bajki oczywiście obaj panowie zagrali dobrze Nkunku dzisiaj też pokazał ze za 2lata może być świetnym piłkarzem Brawo PSG!
17 sty 2018 | 23:32
+6
a ty utworzyles ten nick po przyjsciu Neymara i mbappe pewnie hehe. Wczesniej pewnie byles kibicem realu, barcelony, bayernu na przestrzeni paru lat, a za rok bedzie city jak wygra LM. Skad takie dauny sie biora hehe.
17 sty 2018 | 23:35
-10
Gościu nawet mnie nie znasz i nie muszę ci się tłumaczyć komu kibicuje nie powinno cię nawet to obchodzić
17 sty 2018 | 22:57
+5
Ruchanko
17 sty 2018 | 22:55
Drażnią mnie te wasze błędy z wynikami itd
-14
Drażnią mnie te wasze błędy z wynikami itd edit wkońcu naprawiliście to dziękujemy
17 sty 2018 | 22:51
-11
Znowu administracja się nie popisuje
+6
A ty co? Najpierw obiecałeś, że uciekniesz z meczyków, a tu dalej widzę twoje wypociny... Rzeczywiście administracja jest mało inteligenta - zaledwie 3000 razy inteligentniejsza od ciebie, czyli słabo :D
17 sty 2018 | 22:59
-17
Widzę ze kibice Realu się boją w sumie nie dziwie się też bym się bał na twoim miejscu
17 sty 2018 | 23:08
+3
Jakim ty jesteś pojebanym idiotą... Wiem człowieku, że nie masz mózgu, ale przeczytaj co tu napisałeś: (twój komentarz 7 sty 2018 | 10:12)
17 sty 2018 | 23:18
-15
Tak wiem pokazywałeś mi to już ze 2x razy skończ się błaźnić admin wstawił na główną wynik PSG wtedy i postanowiłem zostać pozatym to co ja napisze sobie w złości na portalu głupim internetowym nie oznacza ze to wykonam ostatni mój komentarz na twoje żale odpisuje przynajmniej dziś
17 sty 2018 | 23:33
+1
Po pierwsze napisałeś "JEŻELI NIE BĘDZIE ZAPOWIEDZI TO UCIEKAM Z MECZYKÓW", a zapowiedź i wynik to dwie różne sprawy (dobra wiem, że i tak nie zrozumiesz)
Po drugie, jeśli admin nie spełnił twojej prośby, a ty i tak zostałeś, nasuwa mi się jeden wniosek: Tak na prawdę nie chciałeś odchodzić! Czyli podsumowując, napisałeś burzliwy komentarz na caps locku, a na koniec stwierdzasz, że nie ma on znaczenia :D Widziałem w życiu wielu debili, ale ty przebijasz ich wszystkich :D
17 sty 2018 | 23:40
-3
Nie mamy się kogo bać do meczu jeszcze prawie miesiąc. Przed meczami z Bayernem też wszyscy spisywali Real na pożarcie a tu proszę w jednym dwumeczu sprani i w drugim dwumeczu też takie same opinie i też smary. Tak więc z prorokowaniem to bym się wstrzymał na twoim miejscu.
6 mar 2018 | 23:02
0
Chciałem ci się kolego tylko przypomnieć.Widzisz miesiąc to szmat czasu wszystko może się zmienić i na lepsze "REAL" i na gorsze "PSG".
Pozdrawiam.
+21
z całym szacunkiem ale Real może zacząć ich się bać ?
6 mar 2018 | 23:00
Z całym szacunkiem ale chyba jednak nie.PSG jeszcze nie dorosło do gry na równym poziomie z WIELKIMI Europy.
0
Z całym szacunkiem ale chyba jednak nie.PSG jeszcze nie dorosło do gry na równym poziomie z WIELKIMI Europy.To samo będzie z City gdy trafi na kogoś lepszego i mam nadzieję że na REAL.Skończy się pompowanie petro$dolarów w kluby bez historii .
17 sty 2018 | 22:50
-7
Tak zostanie zgwałcony Real Madryt z tym śmiesznym. RONALDO.
17 sty 2018 | 23:23
-1
Gwałt to odpowiednie slowo
18 sty 2018 | 10:13
0
Ten śmieszny "RONALDO" i cała ekipa z Madrytu jeszcze się obudzi i pokaże tym słabiakom z PSG, że Liga Mistrzów to nie Liga Francuska :)
+10
Fajnie sie ogląda mecze PSG, wyglada jakby sie bawili z przeciwnikami. Juz sie niemoge doczekać meczu z Realem
17 sty 2018 | 22:49