{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}
{{time_item.order}}
Rzut karny

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+9
Real zremisował mecz i większość gada o tym, że od razu są w dołku, odpadną z City, jest tragedia i w ogóle... Słabo. Ja bym jakoś tego zbytnio nie przeżywał, a do gry poszczególnych piłkarzy to najbardziej jestem zawiedziony Vini`m pomimo, że krótko grał - tyle nonszalancji i brak zimnej głowy, że masakra, szczególnie przy 2:2. Co do kibiców Barcelony cieszących się z remisu to ok, ale też się cieście, że parę ostatnich meczy JAKOŚ udało się wygrać. Bale`e miał problemy często z podjęciem dobrej decyzji, ale ogółem było widać w nim o wiele więcej poświęcenia niż w ostatnim meczu gdzie pokazywał, że ma chyba wszystko w dupie. Benzem`a spoko tą piłkę co raz rozrzucał, ale też co akcje spierdzielił to szkoda słów. Marcelo niby nieźle, ale też jakoś co raz tak nonszalancko w kryciu i powrotach do obrony - często spacerował, gdzie było widać, że idzie groźna akcja. Ramos za często ryzykował z wypuszczaniem się i trochę mam wrażenie, że to gubiło resztę obrony przy straconych bramkach (ustawienie). Kross naprawdę spoko, dał rade. Valverde niby był, niby coś robił, ale chyba ma trochę gorsze dni chociaż wierzę, że to tylko przejściowo i na krótki okres czasu. Hazard może nie strzela, ale widać, że chłopak ma skill`a i naprawdę może dać bardzo dużo Real`owi. No i jeszcze raz wrócę do Viniego... przy 2:2 nie może pokazywać, że jest w stanie swoimi umiejętnościami indywidualnymi coś zdziałać przy braku zachowania zimnej głowy co aż irytowało nawet samego Modrića. Nie przeżywałbym tego remisu jakoś mocno i nie pier***ł bym od razu o tym, że Real odpadnie w LM od razu i teraz wszystko będzie przegrywał - jakoś niedawno cieszyliście ryja jak to Real teraz ciśnie i jak przychodzi remis to nagle SEZONOWIEC MODE ON ;p Bitch please... A miałem jeszcze pochwalić Carvajal`a, koleś niespożyte siły ma :)
17 lut 2020 | 10:12
Nie zdziwię się jak Real znowu po 1/8 pożegna się z Ligą Mistrzów, Man City może ich wyjaśnić sam nie mogłem uwierzyć w to że Ajax ich pozamiatał w tamtym sezonie Chociaż Barca też nie ma się z czego cieszyć,mają beznadziejną sytuację kadrową Suarez możliwe że wróci dopierdo w połowie kwietnia, a Dembele już nie zagra do końca sezonu. Szczerze z taką grą wcale nie muszą wygrać z Napoli, zwłaszcza że Barca na wyjazdach już od dawna ma często problemy.
-5
Nie zdziwię się jak Real znowu po 1/8 pożegna się z Ligą Mistrzów,Man City może ich wyjaśnić sam nie mogłem uwierzyć w to że Ajax ich pozamiatał w tamtym sezonie. Chociaż Barca też nie ma się z czego cieszyć,mają beznadziejną sytuację kadrową Suarez możliwe że wróci dopierdo w połowie kwietnia, a Dembele już nie zagra do końca sezonu.Szczerze z taką grą wcale nie muszą wygrać z Napoli,zwłaszcza że Barca na wyjazdach już od dawna ma często problemy.
17 lut 2020 | 09:23
-5
Z taką grą Real odpadnie z City, ale padaka.
17 lut 2020 | 09:59
+3
tym bardziej że City zrobi wszystko żeby wygrać LM w tym sezonie
17 lut 2020 | 13:40
+3
Problem jest tutaj taki, że Realowi ciężko gra się w tym sezonie z drużynami, które wychodzą na mecz po to by się bronić przez 90 minut, a łatwiej gdy przeciwnik chce grać w piłkę.
+15
Zidane ciagnie Benzeme za uszy i ogłasza wszem i wobec jaki on debesciak. Sorki ale tu trzeba jakiegos bramkostrzelaka na fali (Mbappe, Haaland) a nie dziadka na emeryturze. Z nim to nawet nie są w stanie ubić muchy w kiblu. Ja je.ie.
16 lut 2020 | 23:07
+11
Po co ten bramkarz zachaczył hazarda przeciez i tak nie miał szans złapac tej piłki i jej opanowac.
16 lut 2020 | 23:18
+14
Hazard się kładł na niego, a przedtem wykopał piłkę za linię końcową. Typowa wymuszona sytuacja.
Sędzia musiał się dłużej zastanowić, czy to przejdzie, ale popatrzył na kolor koszulki, więc karny musiał być :)
Cieszy 1 punkt Celty, bo szkoda by było, gdyby ten zespół spadł.
17 lut 2020 | 08:24
-2
Ale głupio pierdolisz...bramkarz tutaj się nie wykazał inteligencją, a Hazard to swietnie wykorzystał.
17 lut 2020 | 09:58
+4
Cytując klasyka: „Sam pan pierdolisz...”
17 lut 2020 | 10:16
Moim zdaniem Makaveli dobrze zimterpretował tą sytuację właśnie,też myślę Hazard to wspaniale zagrał i powinien dostać Oscara za tą rolę.
+2
Moim zdaniem Makaveli dobrze zinterpretował tą sytuację właśnie,też myślę że Hazard to wspaniale zagrał i powinien dostać Oscara za tą rolę.
17 lut 2020 | 13:42
-7
"Popatrzył na kolor koszulki, więc karny musiał być" faktycznie...
16 lut 2020 | 22:57
+6
Real frajerzy roku. Przegrać wygrany mecz.
17 lut 2020 | 17:30
+1
frajerzy roku bo przegrali (był remis, ale co tam) mecz, mimo iż wcześniej prowadzili... faktycznie żelazna logika i jedyny taki przypadek w tym roku - podsumowując frajerzy roku :D lol z ciebie.
17 lut 2020 | 22:11
0
Ty, rzeczywiście tam był remis. Pisząc zaraz po meczu odczucie było takie, że to stracone głupio 2 punkty a nie zyskany 1. U siebie z drużyną z dołu tabeli.
+8
Nieudolnosc tych kalek jest rozsmieszajaca.
16 lut 2020 | 22:54
+4
Geniusz ZZ. Nawpierdalać wrzutek przez pierwszą połowę, a może przeciwnik którejś nie wybije. Brawo!
16 lut 2020 | 22:52