Taki z ciebie fan a nie potrafisz meczu w niedziele obejrzeć?
dokladnie jaki ma sens dodawanie skrotu bez wszystkich bramek albo wszystko albo nic
ponad 12 minutowy skrót i brakuje 2 bramek....brawo
0

za to reklam nie zabrakło
12 wrz 2021 | 23:58
0
Czy ktoś nie może tego jakoś moderować? Dodawane skróty bez wszystkich goli. O co chodzi?
13 wrz 2021 | 00:34
0
Co za ku*wy downy dodaja te skroty?
12 wrz 2021 | 22:51
0
Szkoda tylko, że Vini nie strzelił po tym jak przejął piłkę po błędzie obrońcy, ale tam ładnie mu nogami wybronił.
13 wrz 2021 | 21:23
0
Nie byłem w stanie zobaczyć, ponieważ tu nawet średniego skrótu meczu nie potrafią zrobić.
12 wrz 2021 | 22:48
0
Benzema i wszystko jasne.
13 wrz 2021 | 08:23
0
Co za ślimok wrzucał ten skrót ? Gdzie jest 4 bramka ?
13 wrz 2021 | 15:26
0
Panowie po co wy sie meczycie ze skrotami na meczykach skoro na youtubie sa eleganckie skroty i to bez reklam ?
13 wrz 2021 | 05:47
0
Benzema jak wino. Jednak takie sito w obronie lepszy rywal może brutalnie wykorzystać.
13 wrz 2021 | 00:22
0
Dobry mecz bo dużo bramek. Pod koniec 1 połowy faul na Hazardzie był na czerwoną kartkę, a nie na żółtą.
13 wrz 2021 | 14:50
0
Obrona do poprawy, reszta jest ok
13 wrz 2021 | 21:21
0
Skrót meczu ponad 12 min to pomyślałem, że obejrzę fajny skrót, lecz co do czego przychodzi to pokazują same bramki, a na koniec okazuje się, że nawet to nie jest do końca pokazane. Ten skrót to zwykłe gówno. Może drugi byłby lepszy, ale po staconych 12min to mi sie i następnego nie chce oglądać. Jeżeli takie skróty mają być to niech i lepiej wcale nie bedzie, gdyż nikt nie będzie marnował czasu na takie coś.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1500 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, oraz 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty

Fuksiarz
500 PLN

Cashback 500zł bez obrotu na start, a potem cashback od każdego kuponu. Kod promocyjny MECZYKI