Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
0-3 {{score_string}}
23 gru 2017 | 13:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
José María Sánchez Martínez
80737
18'
54'

59'
63'
64'

66'

72'
83'

84'

88'
90'
1'
90'
3'
(as L. Messi)

{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Materiał dodany przez: totil 23 gru 2017 | 13:21
Żaden materiał nie został dodany do tego meczu. Dodaj materiał jako pierwszy lub poczekaj aż zrobią to inni.

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-1
Wszystkie mendy z Madrytu liżą buty kazdemy piłkarzowi FC Barcelony :)
27 gru 2017 | 06:29
+3
Człowieku przestań obrażać ludzi. Barcelona jest teraz lepiej grającym klubem i jako kibic Realu przyznaję to bez dyskusyjne. Ale nie można obrażać przez to ludzi bo nikt na takie traktowanie nie zasługuje. I co najważniejsze, to to, że owszem ktoś jest lepszy ktoś gorszy w piłce, ale nie tak się mierzy wartość człowieka.
24 gru 2017 | 20:30
+1
24 gru 2017 | 19:27
+6
O qwa. Zapomniałem. Sory Wielka Barcelono!. Z resztą i tak nie musiałem oglądać. To było pewne. Lolo
24 gru 2017 | 19:20
+6
Najlepszy klub świata xDD
24 gru 2017 | 17:59
24 gru 2017 | 19:16
+11
Drugi raz z rzedu Messi wygrywa mecz na bernabeu w la liga WESOLYCH SWIAT PAJACU z hala dzieci
24 gru 2017 | 17:54
25 gru 2017 | 12:33
+10
Naprawdę nie masz w życiu lepszych rzeczy do roboty?
+11
2rózne polowy ale barcelona jednak pokazała kto ma lepsza psychike przeczekała i zjadła rywala
jesli benzema i bale beda nadal grac w realu to real moze juz siasc na dupie i patrzec jak psg im jedzie
brawo barca,wesołych świąt dobrzy ludzie ;)))
+12
Jeśli faktycznie Valverde rozłożył Real na czynniki pierwsze i druga połowa była w pełni planowanym atakiem, to brak mi słów. Zwycięstwo dziełem przypadku nie jest, to pewne, natomiast interesuje mnie bardzo jak ogromny wpływ miał na ten wynik plan taktyczny naszego trenera. Jeśli to wszystko miał zaplanowane to czapki z głów. Ogólnie piękny prezent Świąteczny....Madryt najzimniejszą stolicą Europy -14..... VeB!!!
24 gru 2017 | 12:29
+15
Zostaliśmy zbici, sponiewierani, dostaliśmy z otwartej ręki w twarz. Przykro to mówić ale Ramos ma ewidentne problemy emocjonalne. Brakuje mi w składzie Pepe. Ronaldo zrobił co mógł, może mógł więcej. Ale Real był po prostu słabszy. Prawdopodobnie stracimy ten sezon. Może liga mistrzów ale z taką dyspozycją potrzeba świeżej krwi bo Casemiro jest coraz słabszy. Jestem sercem za Realem ale Gratuluje Barcelonie. Luis Suarez złota piłka. Najlepszy rozgrywający na świecie Luka Modrić. Mecz jak mecz. Gratulacje, szczere gratulacje dla Barcelony. Była drużyną dojrzalszą. Sergio Ramos... Brak mi słów. Carvajal obok meczu słaby. Real po prostu potrzebuje świeżej krwi i tyle.
24 gru 2017 | 12:26
+12
jak wygra real to sie wyśmiewaja z barcy jak wygra barca to sie z realu wysmiewaja takie już jest życie gimby
24 gru 2017 | 11:53
+44
Kibice Juventusu: Oklaski kiedy z boiska schodzi Iniesta
Kibice Realu: Gwizdy kiedy z boiska schodzi Iniesta, pomimo jego zasług dla reprezentacji ich kraju
25 gru 2017 | 09:42
+3
No no kibice realu to szmaty prowadzne przez pereza co zrobili z raulem casijasem I innymi morientes no coz jaki klub tacy kibice pozdro
24 gru 2017 | 11:16
+26
obawiam sie, że PSG przejedzie sie po Realu jak po burej suce
24 gru 2017 | 09:02
-7
Potwierdza się, że niewykorzystane okazję się mszcza. Real w pierwszej połowie dość wyraźnie przeważa, nawet w posiadaniu piłki. Raczej nikt inny na świecie nie potrafiłby tak zagrać z Barcelona, może City. W każdym razie z przewagi nici, bo w ataku maja drewniakow Ronalda i Benzeme, więc brak goli. W drugiej połowie trochę błędów, błysk Messiego i Real się sypie jak domek z kart. Bardzo ciekawy mecz jeśli chodzi o porównanie siły, stylu, odporności drużyn. Mimo wyniku nie podzielam zdania, że Barça jest teraz kilka klas lepsza. Wręcz przeciwnie: możliwe że w pucharach to Real odniesie przekonujące zwycięstwa.
24 gru 2017 | 11:01
+7
Tak kibic Barcy wygrała 3 0 ale i tak ma jakiś problem ŻAŁOSNE
+5
idioto to byla taka taktyka w 1 polowie zagrac na 50% dac sie realowi wystrzelac chodz pierwsza polowa moim zdaniem wyrownana w realu ino benzema zajebal i jeszcze jedna okazje mieli u nas Paulinho w 1 polwoie powinien miec gola po podaniu Messiego to samo Suarez i to byla taka taktyka a w 2 polowie wjezdzamy w nich na pelnej pizdzie i pokazujemy im gdzie ich miejsce cienaskom real znowu na kolanach to sie liczy w lutym juz tylko bedzie wszystkie sily na "la liga" hahahhaahha bo psg ich wypierdala wkoncu dostali buraki jakims cudem mocnego rywala w 1/8 chyba poerez tym razemm sie nie popisal i nie posmarowal
24 gru 2017 | 09:00
+6
Dobrze dobrze...Może teraz ludzie zrozumieją ze potrzeba trenera.Amator wziął zgrany zespół i te jego osiągnięcia to zasługa poprzednika. Byli przygotowani fizycznie do wakacji(urlopu) po powrocie nowy sezon i wychodzi wszystko. Ten typ nie powinien być na stanowisku trenera ... bynajmniej nie teraz. Miał prace w klubie wziął się za trenerkę co mu nie idzie. Ciekawe jak to będzie wyglądało po tym sezonie. Czy w ogóle zostanie czy się obrazi jak mu Perez powie ze potrzeba trenera.
24 gru 2017 | 08:11
+21
Niestety brawa dla Barcy byli lepsi i chyba zgarną mistrzostwo szkoda myślałem że real podejdzie inaczej do tego mecz szacun kibic REALU
24 gru 2017 | 07:19
3 rzeczy przez które Real przegrał mecz - po pierwsze gospodarowanie siłami. W pierwszej połowie szalony pressing, w drugiej od początku już człapali po boisku, zmiany mogły być zrobione już w 50 minucie a tak w 63 już było po meczu. Postawili wszystko na 1 kartę chcąc chyba wyjść na wyraźne prowadzenie w 1 połowie, co dla mnie jest dziecinnym błędem Zidene'a bo powinien wiedzieć jak Barca gra za Valverde, oszczędnie i cierpliwie, czasem czekając godzinę aż przeciwnik się rozluźni żeby potem wypunktować.
Druga sprawa, bramkarz. Problemy w ataku są niczym przy statystykach ich bramkarzy, gdyby dziś Navas zamurował bramkę jak Ter Stegen żadna z dwoch bramek z akcji by nie padła. Nie mówię że popełnił błąd przy bramce Suareza, ale RM powinien mieć bramkarza na tyle dobrego żeby to obronić.
Real powinien zakontraktować światowej klasy bramkarza już dawno zamiast czekać na Davida DeGea.
Trzecia sprawa, ustawienie wybrane przez Zidene'a. Wiedząc że Barca wyjdzie 4 pomocnikami, w tym ofensywnie usposobionymi Paulinho,Rakiticiem i Iniestą,a dodatkowo Leo będzie zaczynał ataki z głębi żeby rozdzielać piłki a potem wejść w pole karne, Zidane wybrał opcję krycia indywidualnego, przez co Barca w drugiej połowie z łatwością znajdywała wolnego piłkarza. Sprawdziło się to w superpucharze kiedy Barca grała 4-3-3, ale teraz wyszła zupełnie inaczej 4-1-3-1-1.
Porażka to wina Zidane'a i po niekąd też Navas, więc tym bardziej dziwią mnie słowa ZZ że nie trzeba nic zmieniać.
+8
Trzecia sprawa, ustawienie wybrane przez Zidene'a. Wiedząc że Barca wyjdzie 4 pomocnikami, w tym ofensywnie usposobionymi Paulinho,Rakiticiem i Iniestą,a dodatkowo Leo będzie zaczynał ataki z głębi żeby rozdzielać piłki (9 kluczowych podań Leo!) a potem wejść w pole karne, Zidane wybrał opcję krycia indywidualnego, przez co Barca w drugiej połowie z łatwością znajdywała wolnego piłkarza. Sprawdziło się to w superpucharze kiedy Barca grała 4-3-3, ale teraz wyszła zupełnie inaczej 4-1-3-1-1.
24 gru 2017 | 01:58