Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Rosja
5-0 {{score_string}}
14 cze 2018 | 17:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Arabia Saudyjska
12'

24'
43'

70'
71'
(as A. Golovin)

88'
90'
1'

90'
3'
90'
4'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Materiał dodany przez: fanatic 14 cze 2018 | 17:21
Żaden materiał nie został dodany do tego meczu. Dodaj materiał jako pierwszy lub poczekaj aż zrobią to inni.

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Saudyjczycy zagrali fatalnie, sam spodziewałem się po nich więcej. Całkowicie zasłużone zwycięstwo Sbornej
15 cze 2018 | 16:53
+7
Za bardzo bym się nie podniecał tymże 5:0, bo Rosjanie zagrali z najsłabszym zespołem nie tylko swojej grupy, ale i całego turnieju. Prawdziwym egzaminem dla Nich będą mecze z Urugwajem i Egiptem i wówczas przekonamy się czy faktycznie Oni są tak dobrzy jak w pierwszym meczu z Arabią Saudyjską?
15 cze 2018 | 15:15
+1
15 cze 2018 | 13:57
0
Witajcie:)
Mieszkam w Angli i nie mam telewizora. Wiecie moze czyb moge ogladac gdzies mecze mistrzostw na telefonie bezposrednio?
+1
Juventus dobrze zrobił że zaczął negocjować transfer Golovina przed mundialem niejako rezerwując sobie tego piłkarza. Mam nadzieję że dojdą do porozumienia.
15 cze 2018 | 09:19
+7
Zdecydowana większość z was twierdzi że ten wynik to nic takiego ale ja jestem pewny że ani Urugwaj ani Egipt czegoś takiego nie powtórzy. Trzeba docenić to co zrobili Rosjanie, mimo że przeciwnik nie jest najwyższych lotów
Gracz meczu: A. Dzyuba
15 cze 2018 | 08:55
fajnie bramki chociaż się posypały ale to może być jedyne zwycięstwo Ruskow
-3
fajnie bramki chociaż się posypały ale to może być jedyne zwycięstwo Ruskow z Egiptem łatwiej nie będzie a Urugwaj to już wogole
15 cze 2018 | 07:47
+25
Ten mecz pokazał też jaki małe znaczenie mają mecze towarzyskie przed wielkim turniejem,Rosja która wypadała bardzo słabo w meczach kontrolnych rozniosła Arabie która całkiem niezle radziła sobie z Włochami i Niemcami
Gracz meczu: D. Cheryshev
15 cze 2018 | 07:22
+2
Arabia wyglądała jak statyści więc nie ma co wynik słuszny lecz liczę na Egipt z pokażą Rosjanom piłkę afrykańską
15 cze 2018 | 06:42
Miało się wrażenie, że drużyna Arabii Saudyjskiej nie do końca jest w formie, ramadan nie służy? Druga połowa to już słanianie się ich piłkarzy na murawie ze zmęczenia. Wkręcenia, zwody a ci już siłą ciążenia opadają na 4 litery, jakby grawitacja była nieznośna na nich. Słaby przeciwnik i czekam dalej co Rosjanie pokażą na tych mistrzostwach..
+6
Miało się wrażenie, że drużyna Arabii Saudyjskiej nie do końca jest w formie, ramadan nie służy? Druga połowa to już słanianie się ich piłkarzy na murawie ze zmęczenia. Wkręcenia, zwody a ci już siłą ciążenia opadają na 4 litery, jakby grawitacja była nieznośna dla nich. Słaby przeciwnik i czekam dalej co Rosjanie pokażą na tych mistrzostwach. 5-0 świetny wynik dla gospodarzy. Pozdrawiam.
15 cze 2018 | 05:19
+2
MINA SZEJKA NIE CIEKAWA...GLOWY POLECA
15 cze 2018 | 07:56
+4
to nie jest szejk tylko ksiaze Arabii dziedzic tronu wypada poczytac albo slucahc co mowia komentatorzy leszczu :)
15 cze 2018 | 04:55
+10
Poczekajcie kacapy, jak was Urugwaj dojedzie, Suarez ugryzie !!!
15 cze 2018 | 01:27
0
Ja nie wiem co niektórzy ludzie pierdolili za głupoty, że tu będzie ciekawy mecz, że Arabia może atakować, może jakieś 1-1 xD Kurwa mać tutaj hendi 2,5+ to był pewniak, ale szkoda gadać, rzygać się chce już od tych kretyńskich komentarzy i wszechobecnych ekspertów.
15 cze 2018 | 02:23
-1
Tak samo jak pierdolenie ze senegal nas rozwali. Tylko polaczki tak pierdola, bo jak sobie poogladalem te wszystkie "predictions world cup group h" na youtubie to chyba z90% zagranicy uwaza ze wyjdziemy z 1 miejsca
15 cze 2018 | 00:48
+4
9:06 Łysy z fifa jak Don normalnie.
15 cze 2018 | 00:34
No i wlasnie to jest kit ze taka Arabia Saudyjska awansuje na finaly MS z grupy azjatyckiej... tam zwycieska druzyna powinna wchodzic bezposrednio a reszta grac baraze z druzynami z europy badz ameryki pld , - ciekawe czy Wlosi by dostali piec-ucho... te zjeby za rope chyba wszystko moga kupic wszystko (juz taki ze mnie rasista).
+34
Dziś to SZEJK wylądował z gównem na klacie...
14 cze 2018 | 23:26
+6
Niech taka średnia bramek na mecz zostanie podtrzymana ⚽⚽⚽⚽⚽😉
14 cze 2018 | 22:57
-14
POLSKA DAVVVVVVAAAAAAAAAAAJ!
Jedziemy z KURWAMI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14 cze 2018 | 22:56
+13
Ciekaw jestem co robi Arabia Saudyjska na tych mistrzostwach, skoro taka padakę gra.
14 cze 2018 | 23:16
+2
Strefa Azjatycka...Gdyby nie było ich to pewnie zamiast nich by się pojawił jakiś Uzbekistan czy Chiny zatem nie było by lepiej.Według mnie trzeba na mundialu zmniejszyć liczbę reprezentacji z tego najsłabszego piłkarsko kontynentu gdyż już nawet komentator mówił ,że drużyny stamtąd nie wygrały kilkanaście meczów z rzędu na mś.
14 cze 2018 | 22:54
+5
Jak narazie srednia goli na mecz 5,0 xD.
14 cze 2018 | 22:38
+9
Stanisław chce namieszać na tych mistrzostwach... zobaczymy, bo w kolejnych meczach już nie będzie tak łatwo.
Co to było??? to MŚ czy mistrzostwa pustyni w Kr Ar. Saud..??? Komu to potrzebne na takiej imprezie?
FIFA sie cieszy, kasa za mecz płynie strumieniem tylko, że z poziomem piłki nożnej na światowym poziomie nie ma zupełnie nic wspólnego...
pozdr dla prawdziwych kibiców.
ps. Rosja zrobiła sobie kuku.. entuzjazm tylko czy prawdziwy??
-1
FIFA sie cieszy, kasa za mecz płynie strumieniem tylko, że z poziomem piłki nożnej na światowym poziomie nie ma to zupełnie nic wspólnego...
14 cze 2018 | 22:20
+1
Pierwje katy za ploty zobaczymy co pokaza z Urugwajem iEgiptem a to juz wyzsza polka
14 cze 2018 | 23:35
+2
Egipt to kupa
14 cze 2018 | 22:09
Wymarzony początek mundialu jutro 3 meczyki zaczynam od Urugwaju licze na fajerwerki
+8
Wymarzony początek mundialu jutro 3 meczyki zaczynamy od Urugwaju licze na fajerwerki
14 cze 2018 | 22:18
+4
A ja nie obejrzę meczu Urugwaj Egipt, bo kurwa praca do 16:00. KibicPSGWWY co robisz w życiu, że masz czas oglądać?
14 cze 2018 | 22:33
+31
Obecnie nic nie robię jest mundial w mundial się nie pracuje ;)
14 cze 2018 | 21:54
+30
Ruscy mieli mega farta przy losowaniu i tyle, Arabia, to jedna z najsłabszych drużyn na tych mistrzostwach, coś jak Litwa, albo Estonia, i pomimo wygranej 5:0, podejrzewam że nasza repra jest sporo mocniejsza.
14 cze 2018 | 23:29
+11
Nie farta tylko upust na 15% za gaz xD haha
15 cze 2018 | 07:55
+3
Rosja zdała test a nasza reprezentacja ma go jeszcze przed sobą wszystko okaże się we wtorek,oby się udało jednak to mundial tutaj nie ma słabych drużyn każdy może wygrać z każdym.
15 cze 2018 | 10:33
0
Też tak myślę, Rosja nie ma podjazdu do Polski. W 2012 zremisowalismy z nimi ale prawdopodobnie dlatego że graliśmy u siebie , wtedy to oni byli lepsi, myślę że teraz spokojnie byśmy ich porobili jak niemowlaków.
+4
Mimo wysokiej wygranej Rosja słabo gra, myślę że z Egiptem i Urugwajem dostaną wciry
15 cze 2018 | 07:52
+3
Rosja wcale nie musiała grać dobrze,wynik mówi sam za siebie,z Urugwajem mogą mieć duży problem ale Egipt jak najbardziej do ogrania
14 cze 2018 | 21:51
-5
Arabia grała więcej piłką niż Ruski ale wynik mówi wszystko za siebie ...
14 cze 2018 | 21:48
+17
Rosja wygrała wysoko, ale mecz był lekko mówiąc kopaniną. Najważniejsze moim zdaniem było to, że obyło się bez pomocy sędziów, bo chyba każdy pamięta co działo się na meczu otwarcia w 2014,,, nie mówiąc już o roku 2002. :)
14 cze 2018 | 21:53
+14
Sędziowie zdecydowanie najwyższy poziom. Podobało mi się to i mam nadzieję że to dobry prognostyk na ten mundial.
14 cze 2018 | 21:47
+5
no Arabia zagrała taką kapuche że w życiu nie widziałem takiej kaszany w obronie. Oni grali tak jak Litwa w ostanim meczu towarzyskim z nami, na początku coś powalczyli a poźniej sie poddali, a my wygralismy mecz z zerowym wysiłkiem,to samo zrobiła Rosja w drugiej połowie, za dużo się nie namęczyli a kilka brameczek strzelili. W drugiej połowie nie wiem czy to Araby się podłożyli ale z taką defensywą to nie wróżę im sukcesu ,a raczej największej ilości straconych goli.
14 cze 2018 | 21:41
+15
Jak patrzę na tego szejka w tych sukmanach na końcu to aż mi się same ręce składają do braw dla Rosji. Lepszy Putin niż ciapate oszołomy.
14 cze 2018 | 23:31
+4
Nie patrz na politykę ziom. Putin służy pejsatym jak wszyscy. Biali Rosjanie to Słowianie, jak My. A ciapatych z półwyspu jebać!
14 cze 2018 | 21:40
-4
Ten mecz jest zapowiedzią tego mundialu, będzie on bardzo nieprzewidywalny finał jest bardzo wielkim znakiem zapytania!
+8
myślę że rozpoczynając każdy mundial czy w Rosji , Tadzykistanie czy innej Francji Finał jest nieprzewidywalny, to chyba logiczne bo mamy 32 drużyny
14 cze 2018 | 22:08
-2
Tez tak mysle i najwiekszym zaskoczeniem bedzie szybki koniec niemiec i francji. Argentyna nie wyjdzie z grupy. Zanim mnie zminusujecie poczekajcie do konca mundialu. Dzisiaj madrale tez pisaly ze rosja przegra
15 cze 2018 | 04:53
-1
LOL!!!! Soldamerica trollololo
14 cze 2018 | 21:39
+2
nie zły mecz. trochę sie Ruski w obronie gubili bo Araby jak na taką słabą pakę mogli im wsadzić jednego albo dwa. Golovin mecz mega... nie oglądam ruskiej ligi ale chyba mecz życia:)
14 cze 2018 | 21:36
+14
Świetnie nam się rozpoczyna mundial. :D
14 cze 2018 | 21:33
+4
Dobry mecz Rosji ale trzeba realnie patrzeć że grali z jedną z najsłabszych ekip na Mundialu.
14 cze 2018 | 21:26
-1
Trochę się zawiodłem. Nie oczekiwałem super widowiska, ale mecz był zwyczajnie na niskim poziomie. Taka faza grupowa Ligi Europy :). Rosjanie nie grali nic rewelacyjnego, ale i tak na stojąco wygrali z bardzo słabymi Saudami. Ciekaw jestem jak zaprezentuje się jutro Egipt, który chyba będzie walczył z Rosją o drugie miejsce w grupie. Osobiście stawiam jednak na awans Rosji, bo mają bardziej wyrównaną kadrę. Egipt ma kilka bardzo dobrych piłkarzy, ale w pierwszej 11tce jest też kilka słabych piłkarzy z liki egipskiej, fińskiej.
+8
Druga brameczka naprawdę piękna. Ładne przeniesienie piłki nad obrońcami i perfekcyjne wykończenie. Czwarta też zajebista. Przy ostatniej wydaje mi się, że bramkarz rzucił się trochę na alibi :D
14 cze 2018 | 20:52
Na takie mecze czeka sie 4 lata. Brawo Rosja. Czekamy na naszych w wtorek...
+4
Na takie mecze czeka sie 4 lata. Brawo Rosja. Czekamy na naszych w wtorek...szkoda wlochow i ze nie ma