Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Sevilla
1-2 {{score_string}}
12 sie 2018 | 22:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Carlos Del Cerro Grande
9'

16'
24'
42'
46'
53'
60'
69'
71'
78'

86'
90'
90'
1'

90'
1'

90'
2'
90'
4'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

-1
Dobry ten Messi i Dembele. Najlepiej żeby PSG jak najszybciej ich kupili!!!!!! ALLEZ PARIS i po LM!!!!!!!!!!!!!!!!
14 sie 2018 | 11:53
+1
Dembele bramka marzeń dla chłopaka i pewno najlepsza w jego karierze
14 sie 2018 | 11:15
-1
BRAWO BARCA! JESTESCIE NAJLEPSI JEBAC TE KURWY Z MADRYTU JEBANE DZIWKI!
14 sie 2018 | 11:17
0
Weź pistolet przyłóż go sobie do łba i wciśnij spust, okej? Mecz był wyrównany, a poziom budżetowy, kadrowy obu drużyn troszkę się różni na zdecydowaną korzyść Barcelony.
Nie no gratki dla Barcy, świetny mecz...
14 sie 2018 | 11:45
-5
MO*DA KU*WO BEZ HONORU PE*ALE Z REALU!
14 sie 2018 | 18:02
-1
Jesteś chyba nowy na Meczykach????? Spokojnie, wystarczy że zmienisz barwy klubowe na PSG a usuniesz głupią, pedalską, posraną barcę i Legię. ALLEZ PARIS i po LM!!!!!
14 sie 2018 | 18:03
-2
Też coś dorzucę od siebie:
Je*ać Barcę!!!! Tylko PSG!!!!!!!!!!!!!!!!! ALLEZ PARIS i po LM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14 sie 2018 | 00:08
+1
Ladnie Podanie Messiego majgod!!
13 sie 2018 | 18:31
-1
Brawo Barcelona! Oby nie ostatnie trofeum w tym sezonie, czas na wygranie LM! Visca El Barca!!!
Gracz meczu: O. Dembélé
13 sie 2018 | 15:36
-25
Tak jak zakładałem. Choć było blisko dogrywki. Jednak kuponik wszedł i 5 tysi na czysto wpada.
0
Nie no Barca zagrała trochę lepiej, ale na miejscu sevilli patrzyłbym na sezon z nadziejami na sukces, bo dobrze się zaprezentowali. Sevilla trochę pecha miała z tym karnym :/
13 sie 2018 | 12:27
+5
Piękna bramka Dembele. Visca el Barca!
13 sie 2018 | 12:04
-9
Co za stadion na ten mecz zostal wybrany, murawa wyglada jak VI liga polska.
Na barce nie da rady juz patrzec, kiedy super klub i przyjemne kibicowanie dzis to wyglada jak banda patalachow, niech ich dopadnie Roma albo podobny klub w LM w 1/4 finalu - znow bedzie to samo i osmiesza sie. Kupili Vidala zeby odstraszal tatuazami? Haha.
13 sie 2018 | 11:37
-32
Brawo PSG!!!!!! Wygraliście z Caen a te ogórki Barcy ledwo wygrali dzięki ich bramkarzowi. ALLEZ PARIS i po LM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13 sie 2018 | 10:46
+11
Sędzia przegiął z tym karnym bo koleś z Sevilli nie miał już szans dobiec do tej piłki. Ale jak to się mawiało na szkolnym boisku: oliwa sprawiedliwa.
+11
Dembele taki sczypiorek,a tak pieknie mocno huknął ...brawo.
13 sie 2018 | 08:41
+16
Fajnie, że Dembele strzelił bramkę, doda mu to pewności siebie. Pochwalić trzeba Ter Stegena. Messi jako kapitan z pierwszym tytułem. Brawo Barca !
+7
A ludzie minusują bo nie wiedzą że początkowo na meczykach to Barcelona była gospodarzem spotkania ale to zostało zmienione. Spójrzcie w komentarzach. 90% osób obstawia Sevillę. A tak naprawdę to obstawiają Barcelonę. Przykładowo Silsic typował 2:1 dla Barçy ale meczyki zmieniły gospodarza. Jest nim Sevilla.
13 sie 2018 | 06:59
+6
Brawo Barca :D
13 sie 2018 | 06:44
-3
Dwie bramki kontrowersyjne, ale za to Dembele postawił kropkę nad i.
13 sie 2018 | 09:11
+8
Co czemu niby? Jak pique normalnie strzelił i sarabia też
13 sie 2018 | 09:31
-16
Skoro sędzia musiał korzystać w obu przypadkach z VAR to nie było to takie oczywiste.
13 sie 2018 | 11:05
+9
Nie rozumiesz słowa "kontrowersyjny" w takim razie, sędzia dostał info że bramki na 100% prawidłowe. Kontrowersyjna bramka oznacza, że jeden arbiter by ją zaliczył, drugi już nie. Tutaj nie było żadnej nieklarowności. Tak to jest jak nie uczą już logiki w podstawówce.
13 sie 2018 | 00:58
-73
PUTA barca!
13 sie 2018 | 01:20
-91
Pierdolone pedały z meczyki.pl przestawiły mój wynik z 2-0 dla sevilli na 2-0 dla skurwysynów barcwelońskich! Chuj wam wielki w duspka za to jebane redaktorskie skurwysyny! Pies wam matki jebał w dupska! Zbanujcie mi te konto i kolejne i kolejne i kolejne to powtarzam wam kurwy 100 razy nowe założę!
13 sie 2018 | 03:35
Zazwyczaj nie odpisuje na takie szczeniackie wpisy, ale tak sobie mysle, ze jakie ty musisz mieć cholernie nudne życie, zeby tyle razy tracic czas na zakladanie nowych kont. Znajdź sobie lepuej jskas dziewczyne bo w depresje popadniesz. Pozdrawiam cie serdecznie i życze powodzenia.