Materiał dodany przez: totil 1 paź 2019 | 22:50
Materiał dodany przez: totil 2 paź 2019 | 07:23

Lloris słaby jest...
Gracz meczu: S. Gnabry
2 paź 2019 | 19:17
0
Bayern zagrał po prostu sobie sparing w środku tygodnia, pomiędzy meczami w tej "ogórkowej" lidze, jak tu wszyscy nazywają Bundesligę.
Nie no, nie ma co pastwić się nad Totkami, ale Lloris będzie musiał chyba pobrać nowy stój bramkarski, bo ten mu się trochę wydarł =] Spursi grają ładnie, ofensywnie, no ale obrona fatalna.
2 paź 2019 | 18:53
0
No no, powiem szczerze co innego wskazywało po pierwszych 15-30 minutach, gdzie Neuer sety wyciągał, no ale Bayern pokazał co potrafi, taki wynik na wyjeździe to pogrom, brawo!
2 paź 2019 | 17:46
0
Wynik mógłby wskazywać na jakiś pogrom, tylko z przebiegu meczu to tak nie wyglądało, po prostu Bayernowi wpadało wszystko ;)
2 paź 2019 | 16:23
0
Z tego Gnabrego to może być nie długo super piłkarz cztery gole w dwóch meczach niesamowite.
2 paź 2019 | 15:38
0
Ludziska... przestańcie popadać ze skrajności w skrajność. Ktoś zagra dobry mecz od razu wygra LM kto zagra słaby od razu jest najsłabszy i najlepiej to rozwiązać drużynę. Mało kto stawiał Bayern w roli faworytów, bo od początku sezonu nic specjalnego nie pokazywali. Przypomnijcie sobie nawet mecze w bundeslidze jak chociażby ten z Borussią i komentarze, że Bayern w tym sezonie nic nie ugra nawet ligi nie wygra, że nie mają w ogóle skrzydeł i pomocy itd. Teraz w drugą stronę: że jak Arsenal mógł tego Gnabriego oddać, że wygrają w tym sezonie LM. Spokojnie... poczekajmy do wiosny. Dziś to był mecz z gatunku, kiedy wszystko wpada i tyle. Zdarzają się takie, nieczęsto ale zdarzają.
0
Ludziska... przestańcie popadać ze skrajności w skrajność. Ktoś zagra dobry mecz od razu wygra LM kto zagra słaby od razu jest najsłabszy i najlepiej to rozwiązać drużynę. Mało kto stawiał Bayern w roli faworytów, bo od początku sezonu nic specjalnego nie pokazywali. Przypomnijcie sobie nawet mecze w bundeslidze jak chociażby ten z Borussią i komentarze, że Bayern w tym sezonie nic nie ugra nawet ligi nie wygra, że nie mają w ogóle skrzydeł i pomocy itd. Teraz w drugą stronę: że jak Arsenal mógł tego Gnabriego oddać, że Coutinho jest wielki (dopiero co był slabiutki jeszcze niedawno), że wygrają w tym sezonie LM. Spokojnie... poczekajmy do wiosny. Dziś to był mecz z gatunku, kiedy wszystko wpada i tyle. Zdarzają się takie, nieczęsto ale zdarzają.
2 paź 2019 | 14:23
0
Totki grają w tym roku piach i jak wyjda z grupy to będzie dobrze. A Bayern mecz zycia, podejrzewam, że ostatni w tym roku w LM. 1/8 czy 1/4 i do domu
0
to ci specjalista od analizy xD - 3/4 drużyn odpadnie na tym etapie.
2 paź 2019 | 13:25
Wiele razy bardzo zle sie o Bayernie wypowiadalem, przyszedl czas zakonczyc dziecinade.
Oddaje Wam wielki szacunek , wspanialy mecz w Waszym wykonaniu.
Brak slow , tylko najlepsi potrafia robic to co Wam udalo sie dokonac wczoraj.
Wow !
0
Brak slow , tylko najlepsi potrafia zrobic to czego Wam udalo sie dokonac wczoraj.
0
Mam to samo, w bundeslidze najlepiej, jakby Borussia przegrywała, ale w LM, to aż sam się cieszę, jak wygrywają... no chyba, że przyjdzie mecz z Bayernem ^^
2 paź 2019 | 12:30
0
Bayern za tą zabawe z bramkarzem powinien zostac skarcony w pierwszej polowie
sedzia nie widzi 2 fauli w polu karnym przynajmnije jeden powinien zostac odgwizdany no ale coz potem tottenham dostaje rzut karny z niczego gdziue zawodnik sam robi nakladke i sie podstawia
jak beda grali tak przez cala edycje ligi mistrzow jak w 2 polowie to finał gwarantowany
Gracz meczu: R. Lewandowski
2 paź 2019 | 13:15
0
No po tym faulu na Comanie w polu karnym to ja nie wiem co mam myśleć o VARze. No bo jak to nie był faul to co było?
2 paź 2019 | 12:27
0
wyglada na to ze bayern, podobnie jak lige krajowa, zmonopolizowalby lige angielska.
2 paź 2019 | 14:50
0
Ahahahahahaha... Boże nie wierzę, że to widzę. Tylko czekałem na taki komentarz. :D
0
Lloris był dzisiaj cieniem samego siebie. Przynajmniej 3 bramki mógł wyciągnąć, ale skuteczność Bayernu była mega niesamowita.
2 paź 2019 | 11:27
0
Bayern niesamowicie skuteczny. Praktycznie co celny strzał, to gol. Robert wiadomo, światowa jakość i można się było spodziewać bramek :) Świetnie wprowadził się do tego zespołu Coutinho. W Barcelonie zupełnie zawodził, a tutaj co mecz pokazuje klasę.
2 paź 2019 | 10:30
0
Wszystkie bramki w meczu takie same: po ziemi, w przeciwległy róg bramki, boczna siatka :v
2 paź 2019 | 11:14
0
Ja bym dodał jeszcze, że wszystkie przekroczyły tą biała linie między słupkami i przeleciały koło wystawionej ręki Llorisa;)
2 paź 2019 | 10:12
0
Wow. Totki rozbite. Czyzby jednak prawda w plotkach o rozbitej szatni w zwiazku z rzekomym romansem Vertonghena z zona Eriksena?
2 paź 2019 | 09:38
0
Lewandowski szlifuje swój angielski w pomeczowych wywiadach. Widać już niedługo zmiana na MLS.
2 paź 2019 | 09:31
0
Uwaga stronnicza wypowiedz eksperta:
Obie drużyny weszły w mecz fajnie zmotywowane akcja za akcje było widać do 30 minuty przewagę Spurs, ale bramka małego gladiatora kimichia podtrzymała Bayern przy życiu. Pierwsza połowa na ogół bardzo zacięta ostre starcia, ten skok na Alabe nie na miejscu i nie wypadało, zawodnicy Totenhamu jakbyu chciali pokazać kto rządzi na boisku, ale bardzo jak to przystaje Anglikom niewyrachowany sposób. Po 30 minutach jakby Niemcy rozpracowali Totenham i zobaczyli że na bokach się gubią, to właśnie od boku zaczeła się akcja po której stracili bramke do szatni po pięknym backlobiku Robercika, można powiedzieć ze jak Kante Lewy w tym meczu wszędzie był i wszędzie był kapitalny. Druga połowa to już spektakl Bayernu Monachium całkowicie opanowali boisko bokami świetny Coman i [b]Gnabry[/b] zniszczyli wręcz fizycznoscia prostotą pomysłu Thiago świetna zmiana kontrolował tempo całęgo zespołu. Dlaczego nic nie napisałem o Totenhamie po pierwsze bo ich nie lubie, a po drugie że obie bramki wpadły z dupy pierwsza bramka obrócił chyba Kimicha ktoś reką za ramie, a w drugiej to juz nie wiem gosciu wchodzi nogą wyprostowaną i nagle karny bo CO2man broni się przed nim i jednoczesnie chce wybic piłke. Ocena kilku graczy:

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka

Tydzień bez ryzyka dla nowych graczy w Superbet. Cashback 500 PLN + 50 PLN na start