{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

Suarez > Lewandowski..
Suarez ma wszystko to co Lewy ale dodatkowo potrafi minąć kilku piłkarzy i strzelić.
18 gru 2018 | 00:23
-1
Suarez nie ma jednej rzeczy którą ma Lewy... Suarezowi czasami styki nie łączą a Lewemu jak najbardziej ;)
18 gru 2018 | 12:47
0
Suarez ma jedną rzecz którą nie ma Lewandowski gryzienie i nurkowanie.
+11
Udział w 5 bramkach. On w jednym meczu robi więcej niż modric przez cały rok.
17 gru 2018 | 22:51
-7
Dwa pytania. Co robiłeś gdy twój bożek w stylu niegodnym profesjonalisty ze spuszczoną głową odpadał z ligi mistrzów? I co robiłeś gdy kompromitował się na mundialu? Co tak ważnego robiłeś, że przeoczyłeś te dwie jakże istotne kwestie urwisie?
17 gru 2018 | 23:26
+3
W żenujący sposób odpadł z Ligi Mistrzów - zgoda. Ale proszę Cię, powiedz mi w jaki sposób kompromitował się na Mundialu ?
18 gru 2018 | 13:14
+3
Robiac 4km na mecz? Gdzie starszy od niego Modric robil 10-11? Jak na swoj potencjal bo mam go za geniusza pilkarskiego to wniosl za malo do repry i tyle. Wiem co powiesz ze bieganie to nie wszytko ale przeanalizuj chocby faze grupowa i zrozumiesz.
22 gru 2018 | 16:48
0
Sory zapomniałem ze aby go docenić to musi zapierdalac cały mecz. Ronaldo strzeli bramkę macie kisiel w gaciach mimo to ze messi zawsze rozgrywa pilke i strzela bramki.
13 sty 2019 | 20:40
0
Chłopcze, twój idol strzelił na mundialu jedną bramkę. A co do rozgrywania to chyba nie najlepiej mu szło, skoro kolejny raz jego drużyna naszpikowana wielkimi piłkarzami nie osiągnęła nic. Zamiast skupiać się na swojej grze, skupiał się na ustawianiu składu. Dla niedojebanych osób, które nie wiedzą o co chodzi - selekcjoner Argentyny pytał mesiego czy może wpuścić Aguero.
13 sty 2019 | 21:01
0
Chłopcze on robi każdego jak chce. To ze nie idzie mu w kadrze to nie tylko jego wina. Co z tego ze nie zdziałał nic na mundialu jak w klubie robi co chce i z kim chce.
13 sty 2019 | 21:04
0
To ze inni go pytają o zdanie oznacza tylko ze każdy sie z nim liczy bo wiedza że nie ma lepszego od niego.
+14
Co zrobił Suarez przy golu na 4:0, to naprawdę najwyższa światowa klasa. Drybling jak drybling, ale to podanie zewnętrzną częścią stopy. Messi tradycyjnie. Fajny gesr Pique po bramce (gol z dedykacją dla Roberta Lewandowskiego) . :)
17 gru 2018 | 21:38
A że przy okazji powstrzymał się od użycia zębów, poziom światowy. Szczere wyrazy szacunku.
-2
A że przy okazji powstrzymał się od użycia zębów, poziom światowy.Bramka ładna nie powiem, szczere wyrazy szacunku.
+12
Messi jak zwykle niesamowicie skuteczny.
17 gru 2018 | 07:28
-6
Teraz są inne 2 najwyższe półki pilkarzy
1 - magicy: MESSI, MBAPPE (niesamowity poziom mimo młodego wieku), NEY - no w tym sezonie gra świetnie. Oczywiście z tej trójki najlepszy jest Magik z Barcelony.
2- Wybitni: Lewy, Ronaldo, NEY, griezmann, modrić, hazard. Stąd wg mnie najlepszy jest Eden wraz z Robertem ;]
17 gru 2018 | 04:51
+26
Gość rozjebał system, 3 gole i 2 asysty, SZACUN
17 gru 2018 | 02:13
+33
No to PIQUE se zaszalal haha , a tak serio to MESSI is the BEST i tyle w temacie.
17 gru 2018 | 02:08
+24
Hattrick i 2 asysty - szacun
17 gru 2018 | 01:46
+51
Jak zwykle Messi wali gole jakimś ogórkom i wszyscy się cieszą. Co to za drużyna Levante? Kogo oni pokonali z czołówki? Może jeszcze Real, co? A nie, czekaj... Kurwa...
17 gru 2018 | 03:35