{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}
{{time_item.order}}
Rzut karny

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
Gomez wybrał najgorszy możliwy punkt przy strzelaniu karnego - brawa dla Ter Stegena. Mimo to Gomez odkupił swoje winy przy strzeleniu drugiej bramki. Barca tragedia na wyjazdach
Gracz meczu: M. ter Stegen
26 sty 2020 | 15:43
+3
Barcelona nadal gra TRAGICZNIE, tragicznie na wyjazdach.
Bilans bramkwoy na wyjazdach 0, na Camp Nou siebie +25 goli.

Bardzo realny kolejny scenariusz w LM, że poleci z LM zwłaszcza po blamażu na wyjeździe.
Może nie Napoli, który też jest w kryzysie, ale już następna drużyna może i przegra na Camp Nou, ale u siebie zdemoluje Barcelonę. Dla mnoie to znowu będzie żadne zdziwienie patrząc na wyniki z ostatnich lat z Romą LFC i do tego bilans brmkowy w La Liga pomimo ,ze mają lidera, to lider na wyjeździe BILANS BRAMKOWY 0 ?
Cholera to aż strach pomyśleć co by było w PL z Barceloną. Jak tam City, Liverpool Wolves to nakopaliby w dupę UEFAlonie :D
26 sty 2020 | 14:17
+6
FC Drukarz VARcelona przegrała? Chyba Lessi za mało wsadził do koperty.
0
Na Camp Nou magki Messi jeszcze to znika to teleportuje się coś tam nieźle strzela, ale na wyjazdach często znika na długo momentami, aczkolwiek to nie do końca jego wina, bo inni też jakby znikają koledzy z drużyny
26 sty 2020 | 12:29
+2
Szansa dla Realu
26 sty 2020 | 10:23
+8
Czy ja wiem... Zaskoczenie? Valencia akurat gra ostatnio niezłą piłkę, a Barca ma przereklamowany skład. Messi, który z lepszymi zespołami znika jak na magika z Katalonii przystało (a zdobył ZP xD). Pique to już w ogóle szkoda gadać...

Póki Barcelona ma dobre kontakty z sędziami, póty dalej będzie liczyć się w walce o triumf w lidze
26 sty 2020 | 10:14
+4
Warto wrócić poczytać hejt na Valencie po pucharze Króla :) pralni ekspertów z Barcelony jaki to żałosny klub i wstyd dla hiszpańskiej piłki.
Dziś gdyby nie sędzia i trochę więcej szczęścia to zasłużone 4-0 powinno być. Niestety 2-0 to dalej tylko wynik słaby ale są podania, strzały messiego wiec dobry ten trener ale potrzebuje czasu.
26 sty 2020 | 12:41
+4
3:0 to powinno być spokojnie tylko nie mam pojecia dlaczego ten czereśniak z gwizdkiem nie uznał PRAWIDŁOWO zdobytej bramki?!
Gracz meczu: Jaume Doménech
26 sty 2020 | 20:30
0
za co ten palant nie uznał gola na 3:0 ?
+4
mało tego ,wymienił najwięcej podań , ale teraz pytanie czy pobił rekord z meczu z Granada i było ich więcej niż 1000 ?! pytanie do kibiców barcelony 😂😂😂🐄
+19
Swieto w Madrycie, barcelona na kolanach. Gdyby wykorzystali karnego i sedzia nie ukradl ostatniej bramki,bylby pogrom i polewka na caly Swiat.
25 sty 2020 | 22:05
+19
gdzie są kibice katalońskich????
25 sty 2020 | 22:00
+13
Ooooo i to jest "bóg futbolu" człapiący karakan. Kurdupel ma wyjebane bo Złotą Piłkę i tak dostanie. Pierdolnie kilka bramek, przedrybluje drewna z levante czy celty i to też u siebie bo na wyjazdach konus niewidoczny.
25 sty 2020 | 23:04
+7
i tak będzie.
Nieważne co zdobedzie z Barceloną czy Argentyną i tak zgarnie Złotą Piłkę pomimo, że w sezonie będzie miał z 5 meczów, gdzie zwiesi łeb .............
Bo takie dwony będą się spuszczać jak Messi ładuje asystuje a i tak na koniec gówno wygrywa drużynowo. :)
25 sty 2020 | 21:14
Dajcie mu czas to dopiero pierwszy mecz..... Jako kibiców Królewskich dawajcie mu czas do końca sezonu hehehe
+7
Dajcie mu czas to dopiero pierwszy mecz..... Jako kibic Królewskich dawajcie mu czas do końca sezonu hehehe
25 sty 2020 | 21:12
-24
Spełnieniem piłkarskiej kariery każdego zawodnika jest ogranie Barcelony , zespoły które grają przeciwko Barcelonie grają na 200 % bo to ich marzenie - wygrać z Barceloną . Nie ma co się dziwić że każdy zespół grają przeciwko barsie tak wymiata . Szkoda że w ostatnim meczu w śmiesznym Madryckim pucharze króla Valencja z Realem zrobiła sobie wakacje - no ale Real to nie Barca - jeszcze im daleko :)
25 sty 2020 | 21:31
+19
hahaha z łępetyną wszystko OK? Chyba nie ...
25 sty 2020 | 21:06
+9
XDDDDDDD
25 sty 2020 | 20:25
+8
Batmany z Valencii pokazały tak naprawdę na ile stać Barcelonę w tym sezonie.
O LM mogą zapomnieć- myślę, że ćwierćfinał to max w tym sezonie, a jak trafią na Liverpool, to dostaną większe bęcki niż w zeszłym sezonie.
To już schyłek Messiego , 32 lata na karku i Barcelonę pogrąży się jeszcze w głębszym dołku niż Real po Ronaldo...to będzie ostry zjazd.
Messi po raz kolejny mnie utwierdza, że NIE jest kandydatem do Złotej Piłki i nie był, bo NIE MA charakteru wojownika- po prsostu taki utalentowany cipeusz, który gra dobrze jak dobrze idzie gra.
Nie powinien nigdy nosić opaski kapitana.

Era karakana się kończy, ale podejrzewam i tak, że nawet jak Van Dijk miałby sezon jak temu , to i tak wygra Złotą Piłkę, bo nastrzela w przekroju sezonu wiele goli, które ostatecznie znowu NIC nie dadzą Barcelonie.
Taki już urok tego plebiscytu, że znajdą się idioci co w kółko będą przymykać oko na kilka meczy w sezonie , gdzie Karlik Messi dreptał i niczym Valverde najchętniej by kucnął na boisku po kolejnych nokdaunach.
Zawodnik super talent, ale cipeusz i fujara bez charakteru..........Jak dla mnie aby wygrać Złotą Piłkę trzeba mieć jednak błysk wojownika, a nie tylko technikę.
Ale większość spuszczaczy się nad talentem Messiego i tak wie swoje.
"Messi strzelił goli, asyst...." - co zdobył z drużyną? Ale najwięcej goli i asyst i to wystarczy do ZP.
25 sty 2020 | 21:27
-16
Najwięcej goli Najwięcej asyst Najwięcej udanych dryblingów Najwięcej wykreowanych sytuacji bramowych Złoty But Najlepszy zawodnik Ligi Hiszpańskiej i Ligi Mistrzów
Co takiego miał Holender czego nie miał Messi ? Z twojego opisu idiotą jesteś ty bo Złota Piłka to nagroda za indywidualne osiągnięcia nie drużynowe a w tamtym roku nikt nie miał startu do Argentyńczyka
25 sty 2020 | 22:07
+11
W poprzednim sezonie był Najlepszym zawodnikiem LM????? To mnie rozbawiles, nie zasnę dziś ze smiechu
25 sty 2020 | 22:57
Właśnie potwierdziłeś swoim postem jakim debilem jesteś.
W takmtym roku Messi był gorszy od Holendra.
Przypominam głupcze, że Złota Piłka jest przyznawana za NAJLEPSZY ROK dla Piłkarza(niekoniecznie ofensywnego!)
I właśne potwierdziłeś, że tacy debile to chyba potrafią grać w FIFę.
Ale pytanie teraz do Ciebie idioto. Jakbyś układał jedenastkę roku w 2019r czy wybrałbyś na bramkę Lewandowskiego a na obronę Mane?
Następny koszulkowiec Messiego.
Właśnie po raz kolejny jak dekiel nie umiesz czytać co piszę.
Napisałem WYRAŹNIE, że przez kilka meczy Messi nie zasłużył na ZP, bo nie ma jaj. Czy ciężko zrozumieć?
A ile Messie strezlił goli z głowy ?
Powtórze knotku.
zero!!!!!!!!
Więc nie jest najlepszy we wszystkim i tyle.
Trudno porównywać Van Dijka i oczekiwać od niego aby walił tyle goli co Messi stopera z napastnikiem. Twoim tokiem rozumowania jak debila Kowalczyka to powinno się zabrać ZP Cannavaro i Sammerowi, bo takie debile to widzą tylko gole i asystyi non stop spuszczanie się nono stop.
Zalecam więc aby takich delikwentów jak Ty zatruniali na skautów a Barcelona niech nie kupuje więcej bramkarzy czy obrońców z postara się o klony Messich.
+4

Choćby to, że to nie karakan, a Holender zdobył tytuł gracza UEFA, a nie karakan. Dziwne gdyby zawdonikiem LM został nie zwycięzca, a gość który z drużyną zbłąźnił się w rewanżu
25 sty 2020 | 22:58
Ale utwierdziłeś mnie jakim debilem jesteś i nieukiem.....
Jebij się w łeb.

0

26 sty 2020 | 01:35
-2
o boze az mi zle jak patrze na takich idiotow jak wy, cala barcelona gra drewno, jedyny Messi ktory probuje cos wyczarowac a wy i tak najezdzacie tylko na niego XD typ jest najlepszy w historii czy tego chcecie czy nie. Prawda jest taka ze sam meczu nie wygrasz chocbys byl nie wiadomo jak dobry a to ze was dupa piecze to juz inna sprawa
25 sty 2020 | 20:13
+12
Brawo Valencia.
25 sty 2020 | 19:25
+7
Moim zdaniem tam nie ma zawodników którzy mają jaja którzy oddaliby za klub swoją wątrobę,jelito cienkie i grube wszystkie części ciała aby wygrać mecz ,pokazać przeciwnikowi kto jest tu Bogiem, demonem aby rywale walili w gacie tam nie ma kogoś kto oddałby nawet swoje oko żeby wygrać . Nawet jakby Barca przegrywałaby najważniejszy mecz w sezonie 2:0 to Messi nie oddałby nawet swojego płuca żeby odwrócić losy meczu.Brakuje tam po prostu takiego kozaka ,fightera gdzie dla takiego żadna piłką nie jest stracona.
25 sty 2020 | 19:27
+11
karakan się już wypala, starość nie radość 😂😂😂
25 sty 2020 | 23:12
+6
Czekają lata posuchy, dłuuugie lata. Możliwe, że to naprawdę będzie boleć , bo era Xavich, Iniest i Messiego będzie ciężka do powtórzenia przez długi czas :))
26 sty 2020 | 08:35
+3
Jakby nie było VARu to Barca wygrałaby ten mecz. Zaczęłyby się symulki w polu karnym i prowokacje słowne zawodników, żeby przy lekkim kontakcie turlać się po ziemi. Barca tak wygrywała mecze w najlepszym okresie. Teraz sędzia pomógł kilka razy, np z nie powtórzeniem karnego, nie puszczeniu gry jako przywilej korzyści i nieuznaniu trzeciej bramki.
26 sty 2020 | 12:46
+3
Suarez fly 😂😂😂
25 sty 2020 | 19:16
+16
Brawo Valencia !! świetna skuteczność:) Barca klepała a oni strzelali.
25 sty 2020 | 19:26
+5
nowy efekt, Barcelona klapie aby ja nic najwięcej podać, bo chcą pobić rekord 1000 z meczu z Granada 😂😂😂😂
25 sty 2020 | 19:05
+8
Tego się nie spodziewałem : ) Miła niespodzianka ...
25 sty 2020 | 18:54
+8
Brawo Gomez! Brawo Valencia. Świetnie się to oglądało.
25 sty 2020 | 18:43
Widać już efekt Quique Setiéna? Oczywiście, że widać bo przecież posiadanie piłki jest najważniejsze i efektowna gra bo to jest DNA Barcelony :) Kolejny mecz z ogromną przewagą w posiadaniu piłki. Teraz już na poważni... Czy na prawdę ludzi sądzili, ze ta zmiana przyniesie efekt? Pisałem w komentarzach pod lajwami, że drużyny już dawno mają sposób na Barcelonę i jej tiki-takę. Dlatego musiał odejść Guardiola bo wiedział, że dłużej nie ma to sensu i taka gra nie przyniesie już owoców. Jaka jest różnica między tiki taką Guardioli, a Quique Setiéna? Barcelona Pepa siedziała na każdym, drużyny były zamknięte w polu karnym i nie potrafiły nawet wyjść z własnej połowy. Dzisiaj Barca też ma duże posiadanie piłki ale piłka rozgrywana jest na własnej połowie albo w środku pola.
+17
Widać już efekt Quique Setiéna? Oczywiście, że widać bo przecież posiadanie piłki jest najważniejsze i efektowna gra bo to jest DNA Barcelony :) Kolejny mecz z ogromną przewagą w posiadaniu piłki. Teraz już na poważni... Czy na prawdę ludzi sądzili, ze ta zmiana przyniesie efekt? Pisałem w komentarzach że drużyny już dawno mają sposób na Barcelonę i jej tiki-takę. Dlatego musiał odejść Guardiola bo wiedział, że dłużej nie ma to sensu i taka gra nie przyniesie już owoców. Jaka jest różnica między tiki taką Guardioli, a Quique Setiéna? Barcelona Pepa siedziała na każdym, drużyny były zamknięte w polu karnym i nie potrafiły nawet wyjść z własnej połowy. Dzisiaj Barca też ma duże posiadanie piłki ale piłka rozgrywana jest na własnej połowie albo w środku pola.
25 sty 2020 | 19:29
Zgodzę się z Tobą że tak było tylko Pep miał lepsza pomoc i obronę i niektórzy byli młodsi niż teraz więc nie ma co porównywać✌ważne że dostali wiele... I to ki wystarczy
+5
Zgodzę się z Tobą że tak było tylko Pep miał lepsza pomoc i obronę i niektórzy byli młodsi niż teraz więc nie ma co porównywać✌ważne że dostali wiele... I to mi wystarczy
26 sty 2020 | 08:46
+2
Tiki taka polega również głównie na grze bez piłki. Zawodnicy wybiegają ciągle na pozycje do piłek, których i tak nie dostaną, ale mieszają w obronie przeciwnika. Do tego po stracie piłki następuje wielki pressing, aby piłę odebrać lub zmusić przeciwnika do popełnienia błędu.
Po pierwsze to w Barcy skład się już wypalił i trzeba wyrzucić zawodników którzy wygrali już wszystko, ale nie chce im się grać. Do tego mają dużo do powiedzenia w szatni, więc z takimi gwiazdami ten trener to może co najwyżej ich o coś poprosić, a nie wydać polecenie. :D
Po drugie do tiki taki potrzeba DNA Barcelony, a Bartomeu robi co sezon zakupy- kupuje gwiazdę.
Tiki taka nie udała się Guardioli w Bayernie i w City, ponieważ obrońcy gubią się przy wysokim pressingu i tracą piłki po których padają bramki.
Podejrzewam, że Guardiola wróci do Barcy jak już odejdą zawodnicy, którym on zawdzięcza swoja karierę trenerską- Pique, Busquets. Teraz Hiszpan nie potrafiłby ich wyrzucić od tak, bo już są za starzy.
Poza tym w City pewnie ma ultimatum- albo wygra w końcu LM, albo out. Ewentualnie może jakby doszedł do półfinału w którym odpadłby po wyrównanym pojedynku.
26 sty 2020 | 11:58
+1
Zgadzam się z Tobą
25 sty 2020 | 18:41
+20
Setien jednak prawdę mówił. Skończyło się wygrywanie 1:0 po słabej grze.
25 sty 2020 | 18:33
+18
Ale przecież nie wynik jest najistotniejszy. Najważniejsze, dla Barcelony jest efektowna gra i posiadanie piłki bo takie jest DNA Barcelony. Na pewno wszyscy kibice są uradowani po takim meczu XD
25 sty 2020 | 18:38
+14
Myślę, że tę porażkę rekompensuje im ilość podań jakie wymienili piłkarze Barcelony xD
25 sty 2020 | 19:00
+20
i ta podnieta komentatorów, że sam de jong miał więcej podań w meczu niż cała drużyna Ibizy
+18
Najważniejsze, że było dwukrotnie większe posiadanie. Jeszcze Xavi przydałby się do wywiadu, że to Barcelona była lepszym zespołem i zasługuje na zwycięstwo. :D
25 sty 2020 | 18:20
+13
Ten Messi to sprawia wrażenie jakby mu się już nie chce, nie zależy na wyniku ,zero ambicji ,walki ,motywacji do lepszej gry przeciwnik strzeli pierwszego gola on nic nawet nie zmotywuje , nie pociśnie nikogo tak, nie siebie tylko stoi ,patrzy i nic brak mu charakteru ma piłkę, stracił ją i nic nawet nie pobiegnie za nią nie zawalczy jakby zrezygnowany ,brak mu agresji zachowuje się tak jakby już nic nie musi udowadniać dużo dokonał futbolu i już nic nie musi choć może ale nie chcę mu się.Co do meczu Barca cienko niby jest ta tiki-taka ale nic z niej nie wynika grają te kombinacyjne akcję ale nic z niej nie wynika , wszystko przewidywalne czytelne co dany zawodnik zrobi . Wszystko wolno tempo żółwia . Busquets poza podaniem do najbliższego żadnego pożytku z niego nie ma , Pique dno ,Umtitti słabo,De Jong nic , Griezman nic , Vidal nic ,Alba chujowo ,Sergi Roberto dno ,Fati całkiem niezły mecz jak na 17 latka do niego dołączam Messiego dlatego że stwarzał jakieś sytuację choć pomimo tego że nie ma mentalności wojownika no i jeszcze świetny Ter Stegen brawo Valencia dobry mecz .W Ogóle chujowy chujowy sędzia bardzo chujowo sędziował .
25 sty 2020 | 18:30
+15
Dlatego CR dla mnie bije Messigo pod tym względem wszystko wygrane prawie A i tak dalej jest głód wygrywania ✌
25 sty 2020 | 18:37