Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
Valencia
0-2 {{score_string}}
19 wrz 2018 | 21:00 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Juventus Turyn
23'

29'
43'
45'

49'
51'

54'
59'
81'
89'
90'
6'

90'
6'

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+6
Hmmm wydaje mi sie, ze przy pierwszym karnym zawodnik walencji wybijający piłkę głowa był faulowany, a dopiero potem była za wysoko uniesiona noga. ewidentny błąd sędziów. Czerwona kartka dla Ronaldo też bardzo mocno kontrowersyjna.
20 wrz 2018 | 16:01
+5
Ronaldo jak by miał koszulkę Realu to nawet by nie było faulu... albo by był ...karny he
+9
Czerwień dla Ronaldo zmieniła tyle iż dwie bramki z karnych ma Pjanić ... Valencia jest sama sobie winna, mnóstwo sytuacji i nic z tego a do tego Parejo nie dość że totalnie zawinił przy pierwszej 11 to swojej nie strzelił....
20 wrz 2018 | 12:14
+13
Tu macie odpowiedz jak Szczęsny broni z działającą obroną, jakby ktoś dalej rozpamiętywał MŚ.
20 wrz 2018 | 12:03
+1
właśnie dlatego nie ma VAR-u, żeby udupić takiego Ronaldo, bo taka sytuacja, w której Ronaldo dostaje czerwoną kartkę, to większa ciekawostka dla mediów niż cały mecz, czerwoną to bym dał prędzej zawodnikowi Valencii za prowokowanie i symulowanie
20 wrz 2018 | 13:18
+2
brawo!
20 wrz 2018 | 09:48
+40
Widzę za Real bez CR7 sobie radzi bardzo dobrze zarówno Juve też bez CR7 sobie nieźle radzi :D
20 wrz 2018 | 09:45
+3
Bardzo dobry mecz Juve, wiadomo czerwona nie słuszna, później żółta dla Sandro oczywiście też bez powodu, karny jak najbardziej słusznie i tutaj powinna być właśnie czerwona dla Parejo. Najlepiej według mnie na swojej pozycji zagrał Cancelo, oprócz tego Bernadeschi bardzo walecznie i kilka ładnych wrzutek z lewej flanki. Valencia słabiutko, w Turynie dostaną bęcki. pozdro
Gracz meczu: João Cancelo
20 wrz 2018 | 11:23
Takie komentarze to ja forum Juve sobie wstawiaj, oglądnij sobie powtórki z przybliżenia faulu Ronaldo, błagaj żeby nie był zawieszony na mecz a Old Trafford :)
-7
Takie komentarze to na forum Juve sobie wstawiaj, oglądnij sobie powtórki z przybliżenia faulu Ronaldo, błagaj żeby nie był zawieszony na mecz a Old Trafford :)
20 wrz 2018 | 11:35
0
dogadałbyś się z brychem. czerwona kartka na początku meczu za taką błachostkę? żółta co najwyżej.
20 wrz 2018 | 09:24
-3
Mam propozycję dla tych co twierdzą, że Ronaldo nie powinien dostać kartki (nawet żółtej) za kopnięcie i bezczelną prowokację na kopniętym zawodniku. Niech zdobędą się na minimalny wysiłek intelektualny, i wyobrażą sobie, że każdy z zawodników na boisku kopie rywala bez piłki a później chwyta go za różne części ciała. Jeśli według was takie zachowanie nie kwalifikuje się na kartkę, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby uznać to za element piłkarskiej taktyki. Za plecami sędziego wszyscy by się kopali po kostkach. Załóżmy, że Ronaldo po kopnięciu tego obrońcy dostaje celne podanie na pole karne i strzela bramkę, to jakie wtedy byłyby wasze komentarze. "Sędzia ślepy, wypaczył wynik spotkania, oszust" itd itp.
20 wrz 2018 | 10:03
+1
a co to k*rwa jest balet? człowieku czerwień za coś takiego? żółta rozumiem, gwiazdorzył od samego początku na pewno działał dla brycha na nerwy, ale trochę powagi. piłka nożna staje się coraz bardziej żenująca, przedszkolaki są twardsi niż co niektórzy piłkarze.
20 wrz 2018 | 10:22
Znajomość przepisów się kłania. Za kopnięcie rywala bez piłki, czerwona kartka.
+7
Znajomość przepisów się kłania. Za kopnięcie rywala bez piłki, czerwona kartka. Jeśli się nie zgadzasz udowodnij, że jest inaczej.
20 wrz 2018 | 09:01
0
FORZA JUVE! Pokazali charakter. Sędzia w tym meczu to jakieś kompletne nieporozumienie.
+12
Szacun w chuj dla Juventusu - wygrali w 10 przeciwko 13 (11 Valencii + Brych + kibice). Jeszcze nie stracili bramki, ale Juventus jest znany z żelaznej defensywy. Valencia słabiutko, Juventus mądrze wypunktował. Zbyt klasowy zespół ze Starej Damy, żeby przegrywać takie mecze.
20 wrz 2018 | 07:50
+3
A ja się zapytam kto głosuje na CR7 jako gracza meczu??? Zagrał 29 min i miał czerwoną kartkę, ludzie opamiętajcie się i popatrzcie trochę na grę, a nie nazwisko.
20 wrz 2018 | 06:56
+5
Gdyby grał w Realu to by nic nie bylo a tak to w Juve niestety są wyżsi i ważniejszy a sędziowie zawsze dla Hiszpanów drukują

+4
Jaki jest terminarz ?? Ronaldo nie zagra z Man Utd.
Troche lipa jak tak.
20 wrz 2018 | 01:08
+1
Sędzia gej wącha klej z papierowej torby. Pije pali w chu..a wali i bierze do mordy (Kartofliska)
20 wrz 2018 | 00:28
+15
No niech nadal ten ciul serb zajechany, prezydent za dychę mówi że VAR nie potrzebny i w sumie nie po to żeby wyjaśnić sytuację tylko, żeby sędziowie na debili nie wychodzili, no chyba że korupcja...bo wiadomo.
19 wrz 2018 | 23:59