Wspieraj Meczyki.pl

Zauważyliśmy, że korzystasz z oprogramowania blokującego reklamy. Serwis Meczyki.pl tworzymy od wielu lat z pasji, hołdując zasadzie "kibice dla kibiców".
Dochody z reklam pomagają nam stale utrzymać redakcję i opłacać serwery, niezbędne do funkcjonowania strony.

Mamy zatem wielką prośbę o dodanie Meczyków do "białej listy" i odblokowanie wyświetlania reklam. By to zrobić, kliknij w przycisk poniżej, a następnie odśwież stronę.

Jak odblokować reklamy na Meczykach?
VfL Wolfsburg
1-2 {{score_string}}
17 lut 2018 | 15:30 ( {{time}}'
)
(zakończony) (przełożony) ( 0 ) (zakończony) (przełożony)
Bayern Monachium
8'
(as Y. Mallı)

11'

29'
37'
54'
55'

55'

64'
(as A. Robben)

66'
78'

80'
84'
90'
90'
1'

90'
2'
90'
3'
{{periods_name[current_period]}} {{(current_period == 4) ? ps_score : ''}}

Zakończony Przerwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'
{{time}}|{{extra}}|{{status}}|{{period}}|{{(period == 'HT') ? 'yes' : 'no'}}|show:{{show}}|

Materiał dodany przez: fanatic 17 lut 2018 | 15:44
Żaden materiał nie został dodany do tego meczu. Dodaj materiał jako pierwszy lub poczekaj aż zrobią to inni.

Gracz meczu
Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

+1
Lewandowski to nawet jakby nie gral zostalby tutaj graczem meczu... Slaby meczy, VFL widac ze po zdobyciu bramki probowali sie zamknac i liczyc na szczescie, troche sie przeliczyli.
Pokazalo to ze ani Bernat ani Rafinha nie sa pilkarzami na miare Bayernu, Jupp pewnie nie chce ich wywalac bo za pare miesiecy przyjdzie nowy sternik to sobie sam ogarnie.
19 lut 2018 | 09:40
+2
Bez Neuera to kiepściutko to widzę.
18 lut 2018 | 19:41
18 lut 2018 | 17:25
Lewandowski niby 20 goli ma ale aż 5 bramek z karnych. 25% goli strzelił z karnych...bardzo duży procent.
0
Lewandowski niby 20 goli ma ale aż 5 goli z karnych.
25% goli w tym sezonie strzelonych z karnych...bardzo duży procent.
18 lut 2018 | 19:00
+14
Ten mecz pokazał, że karne też trzeba umieć strzelać ;)
18 lut 2018 | 16:00
+6
Ten Casteels ma nosa do karnych. Prawie nawet Lewego wyciągnął. Bayern ma prawo być znudzony rodzimą ligą i teraz czas na pokaz umiejętności w Europie.
18 lut 2018 | 15:27
-4
Niestety Bayern finansowo zdominował bundeslige przez co staje się nieatrakcyjna i poziom wciąż spada.Z perspektywy czasu to żle dla Europejskiej piłki a w szczególności dla naszej ligi która nie jest w stanie konkurować finansowo z innymi ligami.Oto przykład jak pieniądze zabijają sport.!
Gracz meczu: M. Arnold
18 lut 2018 | 15:22
-2
Tyle komentarzy a nikt nawet nie napisze, ze karne to z dupy wziete. Pierwszy to ewidentnie nic a drugi to miekki az zal. Do tego gol Wagnera to ewidentny faul na obroncy. Nie jestem kibicem zadnej druzyny z Bundesligi ale jak dla mnie to przynajmniej 2 duze pomylki sedziego na korzysc Bayernu.
A Lewy to w te kilkanascie minut oprocz karnego to zdazyl jeszcze zrosic murawe albo zalozyl 4 siaty w 5 sekund?...ze graczem meczu z taka przewaga zostal;)
18 lut 2018 | 12:19
-12
Oj bez Robbena to będzie cieniutko w Monachium.
Gracz meczu: A. Robben
18 lut 2018 | 11:58
+1
łysy z asystą i z wywalczonym karnym ale też ze zmarnowaną jedenastką, ale Robercik wszedł i zrobił swoje . brawo
18 lut 2018 | 09:59
+13
Widok Robbena rzucającego piłkę Lewandowskiemu przed karnym- bezcenne
18 lut 2018 | 08:33
+6
1. Jest Lewandowski, jest impreza, Bayern wygrywa.
2.Nie ma Lewego, w ataku posucha a i karnego nie ma kto strzelić...
Gracz meczu: R. Lewandowski
18 lut 2018 | 03:29
+2
chyba Robbenowi glupio sie zrobilo ze on nie strzelil ,a Lewandowski tak
18 lut 2018 | 03:28
No to komentator angileski podsumowal Lewego na koniec:...best center in the world for me , scores all kind of goals....bravo Lewy
+12
No to komentator angileski podsumowal Lewego na koniec:...best center in the world for me , scores all kinds of goals....bravo Lewy
18 lut 2018 | 03:21
+32
Lewandowski najlepszym piłkarzem w historii Polskiej piłki nożnej.Z całym szacunkiem dla reszty...tzn.Boniek,Lato itp.ale to co Robert robi to się nie mieści w głowie.Szanujcie go chłopaki bo długo takiego zawodnika w RP nie będzie.Ps to tylko moje zdanie.
18 lut 2018 | 13:24
+9
No właśnie to jest ten ból, że kariera kończy się szybko, a w Polsce takie gwiazdy zdarząją się raz na parę pokoleń.
17 lut 2018 | 22:22
-5
Lethal jebany to ty jesteś za swoją głupotę i niewiedzę.Jeden sędzia mógłby przymknąć oczy na tak strzelane karne, ale nie wszyscy. Nie pomyślałeś o tym ćwoku jeden.
17 lut 2018 | 22:08
+8
Ma gość dopracowane te karne , zastanawiam się czy przed końcem kariery ktoś go zatrzyma . Wszedł na 10 minut bramka jest, na tygodniówkę zarobił i do domu:)
18 lut 2018 | 18:53
+1
Na tygodniówkę dla Siebie dla nas na dwa miesiące:)
17 lut 2018 | 21:51
+14
Łysy pięknie się podłożył, Robert na ratunek jak zwykle
18 lut 2018 | 10:15
+2
podlozyl ??? po co go łapal w polu karnym ??? co do pierwszego karnego mam jakies uwagi, to byla gra cialem, nie pozwoli dojsc do pilki atakujacemu, nie atakowal rękoma i nogami. Nalezy sie karny za cos takiego ?
17 lut 2018 | 21:33
-3
Roben ale świr haha on robi tak ze lewy nie ma pewnosci siebie,hehe chciałby jeszcze raz karnego strzelać ale niestety RL9 na posterunku hehe...MUNDIAL JEST NASZ!!!!!
6 cze 2018 | 18:04
0
Wątpie że nawet z grupy wyjdziemy bez skuteczności i Glika ale trzeba wierzyć!!!!!
17 lut 2018 | 20:20
+10
No, 3pkt są? są! Dziękuję dobranoc.
17 lut 2018 | 20:19
0
Ale ma serie strzelonych z karnego ...kocur.
17 lut 2018 | 20:07
+8
Qurwa ten rzut piłki od Robena do Lewego-"weź tą jebaną piłkę i strzel kurwa tego gola"
17 lut 2018 | 19:56
+14
komentator mowi, ze wg niego lewandowski jest najlepszy srodkowym napastnikiem na swiecie. ;)
17 lut 2018 | 19:43
2 karne z kapelusza , go Wagnera po faulu na obrońcy - serio? inaczej się nie dało tego wygrac?
-14
2 karne z kapelusza , gol Wagnera po faulu na obrońcy - serio? inaczej się nie dało tego wygrać?
-8
karny jest kontrowersyjny!!!!!! a przy pierwszej bramce byl faul na obroncy ewidentny a bayern przewaga w posiadaniu pilki miazdzaca jeszcze raz brawa naleza sie sedziom 3 punkty dla nich
17 lut 2018 | 18:58
+8
Biedy Bayern, bez Lewego nawet wysrać się nie potrafi, nie mówiąc już o strzeleniu karnego.
17 lut 2018 | 19:36
+10
Też jestem kibicem Bayernu i lubię oglądać w akcji Lewego, ale tak się nie podniecam nad strzelonym karnym przez Roberta
+7
Brawo Robert, znowu ratujesz nam mecz z Wolfsburgiem.
17 lut 2018 | 20:15
-1
Nam też!
17 lut 2018 | 18:36
+12
Lepszego fachowca od karnych nie ma. Mówię oczywiście o Lewym a nie o Robbenie :D
17 lut 2018 | 18:25
+7
Mało brakło żeby bramkarz wyciągnął strzał Lewandowskiego. Uff.
17 lut 2018 | 18:22
Przyznaję Lewy dupę uratował, ale... grał 10 minut heh
+7
Przyznaję Lewy dupę uratował, ale... grał 10 minut (co nie zmienia faktu, że zrobił dużo)
Gracz meczu: S. Wagner
17 lut 2018 | 18:17
-23
Fajnie ze Lewy strzela gole ale sposob w jaki strzela te karne powinien byc zakazany kurwa normalnie legalnie oszukuje jebany. :)
17 lut 2018 | 18:14
+5
no i fajnie :)
17 lut 2018 | 18:11
+17
Robben robi dośrodkowanie do Wagnera i bramka . Jednak jeśli gra Lewy Robben tego nie robi Czy ktoś to zauważył. Niie mogę znieść tego samoluba!!
17 lut 2018 | 17:32
wolfsburg rozczarowal, myslalem ze u siebie beda chcieli powalczyc, a oni strzelili jednego gola i chcieli wygrac z bayernem 1:0....a co mlody odwalil na koniec to rece opadaja
+8
wolfsburg rozczarowal, myslalem ze u siebie beda chcieli powalczyc, zwlaszcza ze bayern gral rezerwami, a oni strzelili jednego gola i chcieli wygrac 1:0....a co mlody odwalil na koniec to rece opadaja
17 lut 2018 | 17:31
+18
Robben strzela z karnego no to wiadomo że gola nie będzie lub inny zawodnik.
karny + lewy = gol to jest coś pewnego :D
Więc na przyszłość jak Lewy będzie siedział na bramce trzeba przed karnym zrobić zmianę :D bo inaczej gola nie będzie :D
17 lut 2018 | 17:33