{{time_item.order}}
Rzut karny
(gol cofnięty)

Rzut karny

Zakończony Przerwa Oczekiwanie na dogrywkę Przerwa Oczekiwanie na rzuty karne Trwa Trwa {{time}}' + {{extra}}'

Gracz meczu

Głosuj na najlepszego Twoim zdaniem piłkarza meczu. Weź pod uwagę dyspozycję piłkarza, jego wkład w grę zespołu i wartość jaką dał swojej drużynie w ocenianym meczu. Wybierz zawodnika z rozwijalnej listy i kliknij "Wybieram"

0
jak to możliwe że po 2giej bramce ktokolwiek stawia Ter Stegena w światowej czołówce bramkarzy xd podwórkowy błąd, generalnie sporo mu wpada od zawsze...
4 kwi 2019 | 20:53
+1
4:2 gosc z Villareal wylatuje potem Barca dostaje wolnego z 17 metrow z niczego ach jakie to znajome..
Ter Stegen tylko wil sie jak waz w trawie przy bramkach, Suarez kapitalne uderzeni i to w takim momencie
3 kwi 2019 | 18:31
+3
Ale meczycho, najlepsza wizytówka Ligi Hiszpańskiej.
Gracz meczu: Malcom
3 kwi 2019 | 18:28
+3
Suarez al'a najlepsze czasy w Liver..
3 kwi 2019 | 17:06
Messi jest niesamowity, trzeci mecz z rzędu z golem.
+9
Messi jest niesamowity, trzeci mecz z rzędu z golem z rzutu wolnego.
Gracz meczu: L. Messi
3 kwi 2019 | 16:01
-33
Ustawione jak nic. Wolny dla barcelony z kapelusza, powinni przegrać a jeszcze lessi sie kłóci z arbitrem.. Nie potrafią przegrywać z honorem
3 kwi 2019 | 16:00
Moim zdaniem Ter Stegen mógł się zachować lepiej nawet przy wszyskich 4 bramkach. :D Także nie jest to bramkarz idealny a tym bardziej najlepszy.Lecz np. De gea też przy dwóch miał jakiś udział. Znając ich umiejętności potrafią bronić lepiej.Myślę że ostatnia porażka United niczego nie przesądza przed najbliższym meczem w LM.
+5
Moim zdaniem Ter Stegen mógł się zachować lepiej nawet przy wszyskich 4 bramkach. :D Także nie jest to bramkarz idealny, a tym bardziej najlepszy.Lecz np. De Gea też przy dwóch miał jakiś udział. Znając ich umiejętności potrafią bronić lepiej.Myślę że ostatnia porażka United niczego nie przesądza przed najbliższym meczem w LM.Oby dwie drużyny w najwybitniejszej formie nie są,a mieli też ciężkich rywali.Jedyna większa różnica,to oczywiście Messi.Ale myśle że da się go w jakiś sposób powstrzymać.
3 kwi 2019 | 15:51
0
Jordi Alba czy jak mu tam,weźcie sobie go do rezerw bo z United będzie wpierdool!! pzdr
3 kwi 2019 | 15:22
-5
Obrona Barcy i ten tr stegen to poziom 8 ligi mistrzów dobrze że mają jeszcze tego LIONELA bo inaczej czarna dupa na trzech frontach
+21
Myślę, że tu pasuje powiedzenie: ,,piłka nożna jest nieprzewidywalna "
Gracz meczu: L. Suárez
3 kwi 2019 | 08:55
+13
Ale zajebisty meczyk, bts w tym spotkaniu to był pewniak. Brameczki Ekambiego i Messiego cudo. A roztrwonienie tej przewagi może ostatecznie kosztować Villareal nawet utrzymanie.
3 kwi 2019 | 07:50
Bramka na 2-2 Stegena, szkoda że Villarreal tego nie wygrał, bo mało kto wciska Barcelonie 4 bramka, z drugiej strony Barca ma skład żeby wszystko wygrywać.
+11
Bramka na 2-2 Stegena, szkoda że Villarreal tego nie wygrał, bo mało kto wciska Barcelonie 4 bramki, z drugiej strony Barca ma skład żeby wszystko wygrywać.
3 kwi 2019 | 07:49
+1
Nigdy nie można się poddawać i trzeba walczyć do końca! Brawo Barca!
3 kwi 2019 | 07:45
-14
Znowu fart Barcelony. Ale z taką grą dostaną wpier... w 1/4 jak co roku :) Messi znowu zacznie człapać, albo zniknie, bo w LM nie będzie Girony, Getafe, czy Espanyolu :)
+8
Kazdy trzezwo myslacy czlowiek widzi ze jest poziom Messi i dalej dluugo dluugo nic a potem robaldo i reszta spolki. Zycze Messiemu aby wygral LM i ZP pokazujac ze jest najlepszym pilkarzem jaki stapal po ziemii. Ogladajac go czuje sie jakbym gral w FIFE.
3 kwi 2019 | 07:46
-9
Za strzelanie ogórkom, znikanie w ważnych meczach, strzelanie fochów gdy drużynie nie idzie ? Faktycznie, to jest "najlebrzy biłgarz źwiata"
3 kwi 2019 | 08:10
-6
Czyli mowa o Lewandowskim ?
3 kwi 2019 | 08:23
-19
Mowa o "najlebrzym biłgarzu źwiata" Leosiu "strzelam fochy gdy drużynie nie idzie" Messim. Ale spokojnie, w LM juz nie ma Espanyolu czy Getafe :) Z united znowu wielki Leoś zniknie
3 kwi 2019 | 09:51
-1
Ale Ty jesteś tępy, szkoda że matka nie zdarzyła cię wyskrobać.
-1
No raczej nie. PAtrząc na statystyki jakie ma ROnaldo, to powiedz mi w czym on ustepuje Messiemu? Jest takim samym bogiem futbolu jak Messi. Oboje są z innej planety. Zdolni samemu rozstrzygać o losach spotkania, grając przy tym kapitalnie.
Take kompletnie nie rozumiem twojego rozumowania - a juz uzywanie sformułowan - kazdy trzezwo myślący. No własnie, spójrze trzeżwo, sprawdz ile wygral, zdobyl, ile zrobil w futbolu kazdy piłkarz i potem oceniaj.
Bo jesli chodzi o piekno grania to akurat Ronaldinho nie mial sobie rownych. Więc chyba jednak nie o piękno a o istote utbolu chodzi przy takich porównaniach.
3 kwi 2019 | 15:35
+4
XDD Roznica jest taka ze jak dasz Messiemu pilke on minie 5 rywali i strzeli ladna bramke natomiast Ronaldo tego nie zrobi. Krotko i na temat ronaldo to goleador a Messi to pilkarz wielozadaniowy.
4 kwi 2019 | 15:19
-2
Ale przeciez jesli oceniamy kogos jako boga futbolu, to nie oceniamy jednej cechy, umówmy sie, caly zespół róznych cech powoduje ze ci dwaj pilkarze są ponad wszystkimi innymi, nieporównywalni do nikogo. A ze kazdy ma inne walory to normalne.
A dryblerów na świecie dobrych jest dużo. Ale nie maja szans z wyzej wymienioną dwójką.

Takze oceniająć kogoś w ten sposób patrzy się na szereg rzeczy a nie na jedno kryterium. Bo mistrz dryblingu, mistrz podania, mistrz wolnych czy mistrz szybkości, itd itd to nie to samo co najlepszy piłkarz świata.
3 kwi 2019 | 06:07
+7
Nie ważne jak zaczynasz ale ważne jak konczysz chodź w tym przypadku i początek i koniec był dobry xd gorzej było w trakcie :)
3 kwi 2019 | 04:02
+11
Człowiek chwilę na świecie żyje. Niby coś już widział, ale muszę przyznać że jak widzę Leo to mam poprostu radochę. Cytując klasyka "Nie wiesz nie wiez co powie Ryba i skąd nadpływa"
3 kwi 2019 | 01:22
+19
Działo się w tym spotkaniu, takiego szaleństwa nikt nie przewidział... Bardzo otwarte spotkanie przebieg wydarzeń dla ludzi o mocnych nerwach... Brawo za walkę i konkretne lecz szalone meczycho.... To spotkanie mogło by być spokojnie reklama La Ligi...
3 kwi 2019 | 01:19