Piszecie, że Liverpool ma szczęście? W tym meczu nie mogli zagrać:
Gdyby oni wszyscy byli zdrowi przez większość sezonu, to Liverpool może nie musiałby teraz tak zażarcie walczyć o LM.
0
Dziwne ze takie trzeha cos udowadniać.gdyby nie kontuzje to pewnie byliby viceliderem spokojnie
16 maj 2021 | 19:46
0
Taką walkę o puchary to ja rozumiem. Jak Liverpool wejdzie do LM, to zrobi to zasłużenie.
16 maj 2021 | 19:38
0
O kurwa xD tego się nie spodziewałem xD
16 maj 2021 | 19:37
0
Serio nie ma newsa na głównej po tym, co zrobił Alisson?!
16 maj 2021 | 20:48
0
Liverpool uciekł spod topora.
16 maj 2021 | 23:14
0
Takiej bramki chyba jeszcze nie widziałem nigdy...
16 maj 2021 | 22:37
Modły moich Brazylijskich chłopaków wysłuchane i mały cud upubliczniony, Fabinho i Alisson po bramce widać jak podziękowali Bogu wskazując palcami w niebo.
0
You'll Never Walk Alone!
:D :D :)
17 maj 2021 | 00:47
0
Niech tylko Liverpool wygra ostatnie 2 mecze za co będę mocno trzymał kciuki i będzie lm!
Pytanie . Jakby Live i Lisy mieli tyle samo punktów to kto będzie wyżej ? Ktos sie orientuje ?
0
Pytanie . Jakby Live i Lisy mieli tyle samo punktów to kto będzie wyżej ? Ktos sie orientuje ? Bo Live wygrało 2x z lisami więc to Live powinno być wyżej tak ? tak więc cy wygraja lisy czy Chelsea to Live ma wszystko w swoich nogach musza wygrać 2 mecze
16 maj 2021 | 19:43
0
W Anglii decyduje różnica bramek
16 maj 2021 | 20:05
Dzieki. No to będzie szalona końcówka bo mają taki sam bilans
0
Dzieki. No to będzie szalona końcówka bo mają taki sam bilans.
17 maj 2021 | 08:16
0
A w przypadku jak by różnica bramek była również taka sama ? No właśnie
To w takim przypadku awansuje LFC bo w tym sezonie u siebie 3-0 wygrana/ na wyjeździe 1-3 przegrana. Elo
17 maj 2021 | 16:57
0
Nie. Jak różnica bramek jest równa, to wtedy liczy sie najpierw kto strzelił więcej bramek a dopiero potem mecze bezpośrednie.
17 maj 2021 | 21:00
0
A no tak.
16 maj 2021 | 22:27
W sumie bez oglądania sie na inne zespoły. To Liverpool musi pokonać wysoko i LM jego albo jeśli Leicester NIE PRZEGRA pojutrze To wystarczą 2 zwycięstwa marne i LM dla The Reds
0
W sumie bez oglądania sie na inne zespoły. jeśli Leicester NIE PRZEGRA pojutrze To wystarczą 2 zwycięstwa marne i LM dla The Reds.
Z tego punktu widzenia dla Liverpoolu jest dobrze gdyby Chelsea NIE wygrała choć nie jest to jakis warunek sine qua non.
Tak naprawdę wszystko ma w swoich nogach z LM.
16 maj 2021 | 20:47
0
Jebane fartuchy
16 maj 2021 | 22:25
0
Spod fartucha to wyciagasz kielbase kolegom.....
16 maj 2021 | 23:03
0
Farcą w każdym meczu
17 maj 2021 | 16:58
0
No ale przecież w tym meczu nie grał żaden klub z Manchesteru, więc jakie fartuchy?
16 maj 2021 | 19:32
0
Gol w 95 minucie meczu, który miał trwać do 94, a powinien do 92/93. Okay.
0
Zapiekło widze xD
0
Chyba nie pamiętasz ManU za czasów Fergusona i tak zwany "Fergie time" gdy sędzia doliczał 3 minuty a Manchester zdobywał zwycięskiego gola w 97 minucie i tak w kilku kolejkach w całym sezonie. :D
16 maj 2021 | 19:56
0
Oj pamiętam, to był dopiero żart :D
I nic mnie tam nie zapiekło, kibicuję Totkom i ten wynik mi wisi całkiem i tak, a dodatkowo wolałbym Live od Chelsea w top 4 :)
16 maj 2021 | 19:31
0
O qrfa.
Ale fart świni.
Allison przedłuża nadzieję o LM.
Mecz do zapomnienia mimo wszystko ze stylu gry.
Patrząc czysto piłkarsko to Liverpool chyba nir zasługuje na LM w przyszłym zl sezonie ale ma jednak determinacje i szczęście dopisuje
0
Co ty pierd.... sz chłopie. Weź się obudź!
0
Ja pierdole ,te dziady kolejny fuks w ostatniej minucie. Więcej szczęścia niż umiejętności.

Tabela ligowa - Premier League

2720 PLN

600 PLN bez ryzyka, 20 PLN bez depozytu i 2100 PLN od wpłaty!

584 PLN

Z kodem promocyjnym MECZYKI cashback 500 PLN + freebet 34 PLN za pierwszą wpłatę + bonus 50 PLN