Materiał dodany przez: totil 9 gru 2019 | 23:36
Materiał dodany przez: fanatic 9 gru 2019 | 22:52

Martinelli wymiata
Gracz meczu: Martinelli
10 gru 2019 | 12:41
0
West Ham to był taki rywal w sam raz żeby się odbić. A dobre nastawienie się przyda, bo za tydzień przyjedzie żądne krwi City i będzie bardzo ciężko coś ugrać.
10 gru 2019 | 11:30
0
Ale Tierney ma pecha, gra tragiczna, skutecznosc doskonala, cieszy przelamanie Pepe - ma niesamowite umiejetnosci techniczne i luz w grze.
0
czy zwyciestwo nad zdechłym WHU to powód do dumy?
ale ważne że są 3 punkty!
10 gru 2019 | 09:01
0
Pepe się rozkręca, widać Arsenal miał nosa wydając za niego te skromne 80 milionów
10 gru 2019 | 19:14
0
Trzeba dać czas każdemu
10 gru 2019 | 08:27
0
Jestem przekonany, że po Martinelliego zaczną zgłaszać się inne kluby, trzeba za wszelką cenę trzymać chłopaka w klubie, to jest nasza przyszłość!
Wstyd mi, że zanim dołączył uznałem go za średniaka z dobrym przyspieszeniem.
XHAKA OUUUUUUT!!!!!!!!!!!!!!!!!
10 gru 2019 | 03:14
Oglądałem mecz.
1) Pierwsza połowa: o kurde, jakie nudy, Arsenal nawet na West Ham za słaby... Znowu to przegrają. 1:0
2) Drug połowa: co t się odje**ło. Arsenal w końcu dojechał na mecz w 60' minucie. Jednak potrafią grać w piłkę. Ale to jest mecz! Bam! Bam! 1:3!!! ~~Brawo Arse. Pełen zaskok [dosłownie i w przenośni].
0
2) Druga połowa: co tu się odje**ło. Arsenal w końcu dojechał na mecz w 60' minucie. Jednak potrafią grać w piłkę. Ale to jest mecz! Bam! Bam! 1:3!!! ~~Brawo Arse. Pełen zaskok [dosłownie i w przenośni].
10 gru 2019 | 01:15
0
w koncu!
9 gru 2019 | 23:08
0
Po końcowym gwizdku cieszyłem się jakbyśmy wygrali z Barceloną. Niemniej jednak chyba wszyscy mamy nadzieję że ta wygrana zapali jakąś iskrę w grze kanonierów. Fajnie też że Ljungberg ma dobry kontakt z drużyną i bardziej żyje meczem niż Emeryt. Wnioski są 3:
-Martinelli powinien dostawać trochę więcej minut bo dzisiaj walczył za dwóch a umiejętności mu nie brakuje
-Pepe mimo że czasami traci piłkę w bardzo głupi sposób potrzebny jest drużynie jako że jest jedynym który potrafi ominąć przeciwnika i popędzić do przodu. No i oczywiście jego lewa noga potrafi zaskoczyć precyzją
-Xhaka wypierdalaj
9 gru 2019 | 23:28
0
Jako fan Kogutów proszę wracajcie bo bez was nie będzie tej adrenalinki kto zakończy sezon wyżej :P I oby obie drużyny wróciły do normalności po kryzysach. Pozdrawiam.
Obczajcie co pisałem w zapowiedzi LOL
Wszystko 100% trafione. Trio z golem. Sraka najgorszy i jeszcze wynik trafiony xd
0
I pomyśleć, że nie ma jeszcze połowy sezonu a bilans Arsenalu to 5 zwycięstw, 7 remisów i 4 porażki. 24 strzelone gole i tyle samo straconych. 24! punkty straty do lidera. A ludzie narzekali na Wengera. :3

Tabela ligowa - Premier League

1260 PLN

Dwa Trzy bonusy na start, o łącznej wartości 1225 1260 PLN. Kod rejestracyjny: MEGABONUS

3100 PLN

"Pakiet Pudziana" w wysokości 3000 PLN na start gry oraz "Siano wraca", czyli 100 PLN bez ryzyka