1. liga: Miedź wygrała z Pogonią Siedlce

Piotr Drabik, wikipedia
Miedź Legnica pokonała ma wyjeździe Pogoń Siedlce 3:2 w sobotnim meczu 15. kolejki Nice 1. ligi.
Dla drużyny przyjezdnej dwa gole w tym spotkaniu strzelił Jakub Vojtus. Czeski napastnik najpierw wpisał się na listę strzelców w 32. minucie, a następnie w 49. minucie zamienił rzut karny na gola.
Trzecie trafienie na rzecz Miedzi zanotował Marquitos, który w 61. minucie zapewnił swojej drużynie zwycięstwo.

Bramki dla siedleckiego klubu zdobyli natomiast Adrian Paluchowski w 12. oraz Grzegorz Tomasiewicz w 36. minucie.
Podopieczni Dominika Nowaka zajmują obecnie pierwsze miejsce w ligowej tabeli, z kolei zespół prowadzony przez Bartosza Tarachulskiego plasuje się na 13. pozycji.
* * * * * *

Pogoń Siedlce - Miedź Legnica 2:3 (2:1)

Bramki: Paluchowski 13, Tomasiewicz 36-karny - Vojtus 32, 49-karny, Marquitos 61.