10 czerwonych kartek w jednym meczu. Bijatyka w Brazylii [VIDEO]

YouTube
10 czerwonych kartek w jednym meczu? Do dantejskich scen doszło podczas spotkania Vitoria - Bahia w brazylijskich rozgrywkach Campeonato Baiano.
W derbach brazylijskiego miasta Salvador atmosfera zawsze jest napięta. Piłkarze obu drużyn od pierwszego gwizdka grali bardzo ostro. Tylko w pierwszej połowie arbiter pokazał sześć żółtych kartek. Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0.
To, co zdarzyło się, na początku drugiej połowy zaskoczyło wszystkich. Gdy Vinicius, piłkarz Bahii, w 55. minucie wykorzystał rzut karny, podbiegł do trybuny zajmowanej przez fanów rywali i zaczął ekspresyjnie okazywać radość. Takie zachowanie nie spodobało się bramkarzowi Vitorii. Wystarczyła chwila i zaczęła się awantura.
Na boisku doszło do wielkiego zamieszania pełnego rękoczynów i przepychanek, a piłkarze pokazali swoje umiejętności rodem z ringu bokserskiego. Arbiter za udział w bójce pokazał 8 czerwonych kartek (w tym jedną dla gracza na ławce). Dwie kolejne wyciągnął w 78. i 79. minucie meczu, a chwilę później spotkanie zostało przerwane.